Azoty_Kedzierzyn_4_04_16

Gospodarstwa agroturystyczne regionu mazurskiego

10 marca 2004

Pojezierze Suwalskie
Kraina Wielkich Jezior 
Pojezierze Olsztyńskie i okolice

Pojezierze Iławskie 
Pojezierze Brodnickie

Pojezierze Suwalskie

1 Marian Banaszewski, Gulbieniszki 3, 16-404 Jeleniewo
tel.: 087-5683369
2 Antoni Wilk, ul. Wierzbołowska 23, 16-407 Wiżajny
tel.: 087-5688060
3 Marek Jasionek, Jeziorki 13a, 16-323 Rutki Stare
tel.: 087-6442144
4 Teresa Radzewicz, Stankuny 2, 16-407 Wiżajny
tel.: 087-5688155
5 Tadeusz Balcer, ul. Sejneńska 27, 16-407 Wiżajny
tel.: 087-5688088
6 Ryszard Bućko, Dreństwo 42, 16-322 Pruska
tel.: 087-6425639
7 Marianna Kozicz, ul. Filipowska 10, 16-423 Bakałarzewo
8 Marek Fidrych, Żubrówka Nowa, 16-504 Maćkowa Ruda
tel.: 087-5164190
9 Wiesława Drozd, Mała Huta 38/1, 16-400 Suwałki
tel.: 087-5662310
10 Józef Murawski, Wysokie 5, 16-407 Wiżajny
tel.: 087-5687396
11 Tadeusz Słowikowski, Błaskowizna 20, 16-427 Przeroś
tel.: 087-5666499
12 Jadwiga Zawadzka, Rutki Nowe 80, 16-323 Rutki Stare
tel.: 087-6442163
13 Ignacy Andruczyk, Błaskowizna 4, 16-426 Pawłówka
tel.: 0602-661418, 087-5683445
14 Marek Motybel, Danowskie 19, 16-305 Monkinie
tel.: 087-6410016
15 Jan Mikielski, Szurpiły 26, 16-404 Jeleniewo
tel.: 087-5683482, 0602-828896
16 Mariusz Wierzbicki, Podmacharce 18, 16-326 Płaska
tel.: 0602-840438
17 Zefiryna Buczyńska, Stankuny 8, 16-407 Wiżajny
tel.: 087-5688040
18 Krystyna Sienkiewicz, Sidory 18, 16-404 Jeleniewo
tel.: 087-5683339
19 Eugenia Orchowska, Sidory 19, 16-404 Jeleniewo
tel.: 087-5683340
20 Romuald Jadeszko, Płaska 112, 16-326 Płaska
tel.: 087-6418881
21 Sławomir Ochtera, Gawrych Ruda 18, 16-413 Płociczno
tel.: 087-5674052
22 Teresa i Romuald Kwaterscy, Bachanowo 16, 16-427 Przerośl
tel.: 087-5691760
23 Alicja Masłowska, Pobondzie 38, 16-406 Rutka Tartak
tel.: 087-5687169, 5676314
24 Zofia i Marian Makowscy, Gorło, 19-330 Stare Juchy
tel.: 087-6199235, 6199226, 025-7586253
25 Teresa i Marian Gołaszewscy, Giby 25, 16-506 Giby
tel.: 087-5165049
26 Wiesława Szułowicz, Zelwa 29, 16-505 Berżniki
tel.: 087-5165263
27 Janina Kościuch, Berżniki, 16-505 Berżniki
tel.: 087-5162822
28 Grażyna Bobin, Oszkinie 13, 16-515 Puńsk
tel.: 087-5161120
29 Anna Cichanowicz, Tartaczysko 12, 16-507 Głęboki Bród
tel.: 087-5165447
30 Danuta i Franciszek Szlaużys, Oszkinie 40, 16-515 Puńsk
tel.: 087-5161136
31 Jan Bobin, Puńsk 27, 16-515 Puńsk
tel.: 087-5161282
32 Wilhelmina Żukowska, ul. Polna 16, 16-515 Puńsk
tel.: 087-5161255
33 Zenobia i Henryk Gawinowicz, Giby 60, 16-506 Giby
tel.: 087-5165134
34 Jan Żukowski, Burbiszki 10, 16-502 Krasnowo
tel.: 087-5163840
35 Teresa Aksinowicz, Sejwy 23, 16-508 Smolany
tel.: 087-5161641
36 Małgorzata Piotrowska, Giby 147, 16-506 Giby
tel.: 087-5165121
37 Aleksandra i Remigiusz Faszczewscy, ul. Klonowa 3, 16-500 Sejny
tel.: 087-5162940
38 Aniela Dąbrowska, Stary Folwark 3, 16-412 Stary Folwark
tel.: 087-5679870
39 Irena Izbicka, Tartak 3a, 16-412 Stary Folwark
tel.: 087-5162154
40 Mieczysław Gołębiewski, Jeziorki 19, 16-509 Pogorzelec
tel.: 087-5164334
41 Henryka Koneszko, Żegary, 16-500 Sejny
tel.: 087-5162250
42 Barbara Cichocka, Maćkowa Ruda 18a, 16-504 Maćkowa Ruda
tel.: 087-5164627
43 Stanisław Luto, Posejnele 15, 16-506 Giby
tel.: 087-5165001
44 Albin Szuszczewicz, Oszkinie 41, 16-515 Puńsk
tel.: 087-5161242, 5161712
45 Marian Czokajło, Sumowo 11, 16-503 Krasnopol
tel.: 087-5162487
46 Ryszard Staniewicz, Sumowo 7, 16-503 Krasnopol
tel.: 087-5163126
47 Alicja Grochowska, Głuszyn 25, 16-503 Krasnopol
tel.: 087-5164307
48 Wiesława Staniewicz, Giby 68, 16-506 Giby
tel.: 087-5165068
49 Wiesław Miszkiel, Posejnele 23a, 16-506 Giby
tel.: 087-5165294
50 Elwira Wasilewska, Hruskie-Wilkownia 1/1, 16-308 Krasnybór
tel.: 087-6414045
51 Adam Urbański, Wierśnie 2, 16-509 Pogorzelec
tel.: 087-165167
52 Piotr Zimnicki, Kompocie, 16-515 Puńsk
tel.: 087-5161058

Kraina Wielkich Jezior

53 Justyna Faliszewska, ul. 22 Lipca 23, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217077
54 Piotr Kadylak, ul. 22 Lipca 29c, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217181
55 Renata i Grzegorz Moszczyńscy, ul. 22 Lipca 17d, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217212
56 Janina i Jerzy Mikuła, ul. Wczasowa 8, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217197
57 Andrzej Orszewski, Jeziorowskie 22, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217183
58 Jerzy Oryńczak, Jeziorowskie 13, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217178
59 Leszek Olkowicz, Grądy Kruklaneckie, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217222
60 Danuta i Zdzisław Szyszko, Brożówka 17, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217220
61 Maria i Jerzy Bolsewicz, Brożówka 19/2, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217219
62 Zygmunt Mikuła, ul. Wodna 10, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217316
63 Stanisława Sajnaga, Brożówka 11, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4280291,0604-595138
64 Grażyna Hałenda, Brożówka 6/2, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217217
65 Stanisław Wąsiakowski, Przykop 1, 11-513 Miłki
tel.: 087-4211086
66 Barbara Mojżuk, Marcinowa Wola 26, 11-513 Miłki
tel.: 087-4211505
67 Franciszek Fijałkowski, Rydzewo 40e, 11-511 Rydzewo
tel.: 087-4283433
68 Andrzej Gromysz, Jagodne Wielkie, 11-513 Miłki
tel.: 087-4282546, 4284206 (800-1500)
69 Waldemar Szewczyk, Wyszowate-Ogródki 44, 11-513 Miłki
tel.: 087-4211550, 022-6727025
70 Wiesław Sadok, Bielskie 4, 11-513 Miłki
tel.: 087-4288174
71 Dariusz Bernat, Marcinowa Wola 3, 11-513 Miłki
tel.: 087-4211654
72 Irena i Władysław Byrwa, Wierciejki 6, 11-513 Miłki
tel.: 087-4211199
73 Pensjonat Teresa, Marcinowa Wola 2, 11-513 Miłki
tel.: 087-4211644, 4211099
74 Małgorzata Chojnowska, Ublik 6, 11-525 Orzysz
tel.: 087-4237143
75 Aniela Polednia, Kamieńskie 2a, 11-525 Orzysz
tel.: 087-4237307
76 Danuta Ordowska, Czarne 12, 11-525 Orzysz
77 Sławomir Jarosz, Wierzbiny 13a, 11-525 Orzysz
tel.: 087-4237338
78 Janina Tomaszewska, ul. 1 Maja 2, 11-525 Orzysz
tel.: 087-4237586
79 Stanisław Bojarski, Sterławki Wielkie 85, 11-531 Sterławki Wielkie
tel.: 087-4214484
80 Andrzej Sokołowski, Sterławki Wielkie 84, 11-531 Sterławki Wielkie
tel.: 0602-653997
81 Krystyna Wołczek, ul. Świerczewskiego 10, 11-520 Ryn
tel.: 087-4218525
82 Celina Kruniewicz, Gawliki Małe 11, 11-510 Wydminy
tel.: 087-4210142 (800-1500)
83 Andrzej Ośko, Pamry 9/2, 11-514 Talki
tel.: 0602-859260
84 Jadwiga Białowąs, ul. Szkolna 25, 11-532 Wilkasy
tel.: 087-4280279
85 Danuta Lelental, ul. Łuczańska 33, 11-600 Węgorzewo
tel.: 087-4272218
86 Teresa Heigelman, Kal 12a, 11-600 Węgorzewo
tel.: 087-4273269
87 Zbigniew Sawicki, Kietlice 1, 11-620 Radzieje
tel.: 087-4277068
88 Lidia i Andrzej Rejrat, Jeziorowskie 17, 19-330 Stare Juchy
tel.: 087-6199466
89 Eryk Rejrat, Bałamutowo 2, 19-330 Stare Juchy
tel.: 087-6199466
90 Andrzej Kulik, Zełwągi 5, 11-734 Zełwągi
tel.: 087-4213110
91 Jadwiga Kozłowska, Zełwągi 43b, 11-734 Zełwągi
tel.: 087-4213070
92 Halina i Józef Kiśluk, Lubiewo 22, 11-730 Mikołajki
tel.: 087-4213067
93 Adam Karolczyk, Zełwągi 10, 11-734 Zełwągi
tel.: 087-4216802
94 Marianna Koss, Wierzba 4, 12-222 Wejsuny
tel.: 087-4236517
95 Danuta Sater, Gąsior 1, 12-210 Ukta
tel.: 087-4236095
96 Teresa Żelazko, Brożówka 6/1, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217218
97 Bogusław Kłak, Kolonia 1, 11-612 Kruklanki
tel.: 087-4217161
98 Zofia Kozłowska, Brożówka 18/2, 11-612 Kruklanki
tel.: 0606 111562

Pojezierze Olsztyńskie i okolice

99 Alina i Wojciech Bartnik, Lutry 19a, 11-332 Lutry
tel.: 089-7152127
100 Juliusz Hebel, Rańsk 4, 12-106 Rańsk
tel.: 089-6211498
101 Tomasz Jankowski, Polska Wieś 29, 11-700 Mrągowo
tel.: 089-7412747
102 Ewa Orłowska-Szombara, Gietrzwałd 86, 11-036 Gietrzwałd
tel.: 089-5131242
103 Elżbieta Kirwiel, Stare Jabłonki 23, 14-133 Stare Jabłonki
tel.: 089-6411261
104 Janusz Malkowski, Bartąg 63, 11-033 Bartąg
tel.: centrala radiowa 975 404719
105 Elżbieta Ługowska, Dorotowo 28, 11-034 Stawiguda
tel.: 089-5136245
106 Genowefa Bajor i Zbigniew Perycz, Groszkowo 1, 11-030 Purda
tel.: 0604-820339, 0604-659803
107 Izabela Kuczkowska, Mątki 73, 11-042 Jonkowo
tel.: 089-5129244
108 Wiesława Piesiak, Stękiny 29, 11-043 Wołowno
tel.: 089-5128542
109 Zbigniew Wilmański, ul. Polna 2, 14-105 Łukta
tel.: 089-6475001
110 Mariola Platte, Gierzwałd 45, 14-107 Gierzwałd
tel.: 089-6472082, fax: 6472082
111 Jadwiga Widźgowska, ul. Kościelna 5, 14-120 Dąbrówno
tel.: 089-6474038
112 Ewa Ulaniuk, Kajkowo, ul. Świetlińska 34, Kajkowo, 11-100 Ostróda
tel.: 089-6469129
113 Helena Piórkowska, Jęcznik 3, 12-131 Grom
tel.: 089-6248022
114 Tadeusz Piórkowski, Sasek Mały 14, 12-161 Szymany
tel.: 089-6241260
115 Jolanta Kucharewicz, Wilimy 13, 11-300 Czerwonka
tel.: 089-7153921
116 Mieczysław Dudko, Ługwałd 38, 11-001 Dywity
tel.: 089-5120654, fax: 5120654
117 Jolanta Wieczorek, Dorotowo 74, 11-034 Stawiguda
tel.: 089-5136218
118 Janina Pieńkowska, Burdąg 26, 12-122 Jedwabno
tel.: 089-6213240
119 Jędrzej Stobrawa, Bogdany 3, 11-010 Barczewo
tel.: 090-359663
120 Anna i Stefan Borysewicz, Bartąg 95, 11-033 Bartąg
tel.: 089-5410159
121 Krystyna Goryszewska, Tomaryny 22, 14-131 Biesal
tel.: 089-5131159
122 Waldemar Narowski, Łajs 4, 11-032 Butryny
tel.: 089-5133037
123 Jadwiga Hurich, Łajs 8, 11-032 Butryny
tel.: 089-5133034
124 Jerzy Lamp, Biesowo 49, 11-310 Czerwonka
tel.: 089-7153821
125 Tadeusz Srebrowski, Ługwałd 43, 11-001 Dywity
tel.: 089-5120788
126 Mariola Załęska, Jerutki 18, 12-132 Olszyny
tel.: 089-6226389
127 Andrzej Dolińczyk, Idzbark 62, 14-100 Ostróda
tel.: 090-293433, 0601-841224
128 Lilianna Dziedzicka, Mała Ruś 5, 14-100 Ostróda
tel.: 089-6461484
129 Bożena Kuta, ul. Jesionowa 4, 11-710 Piecki
tel.: 089-7421757
130 Mieczysław Krawczyk, ul. Łąkowa 11, 11-710 Piecki
tel.: 089-7421148
131 Jan Gleba, ul. Szewska 23, 11-710 Piecki
tel.: 089-7421548
132 Krystyna Kołodziejczak, Sawica 1, 12-100 Szczytno
tel.: 089-6241644, fax: 6241644
133 Teresa Adamska, Kolonia 59/1, 12-140 Świętajno
tel.: 089-6226041
134 Barbara i Zbigniew Gulewicz, Sząbruk 79, 11-035 Unieszewo
tel.: 089-5130523
135 Rejnold Human, Leszno 6, 11-010 Barczewo
tel.: 089-5141479
136 Elżbieta Grajek, Wojciechy 1, 11-011 Włodowo
tel.: 089-6169815, 7587184, fax: 6169850
137 Ewa Krawcewicz-Borsuk, Łupsztych 54, 11-036 Gietrzwałd
tel.: 089-5347197
138 Lucyna Ciesielska, Kierzbuń 6, 11-023 Bartołty Wielkie
tel.: 089-5143491, 5141491
139 Gertruda Tadaj, Burdąg 3, 12-122 Jedwabno
tel.: 089-6213254
140 Małgorzata Wasilewska, Rukławki 36a, 11-300 Biskupiec
tel.: 089-7154716
141 Marzena Zwierowicz, Wrzesina 54, 11-042 Wrzesina
tel.: 089-5128150
142 Tadeusz Żukowski, Wrzesina 63, 11-042 Wrzesina
tel.: 089-5128055
143 Grażyna Antosiak, Miłuki 5, 12-130 Pasym
tel.: 089-6212066

Pojezierze Iławskie

144 Jolanta Kotańska, Górowychy 19, 82-550 Prabuty
tel.: 055-2781948
145 Felicja Białek, Przezmark 11b, 82-450 Stary Dzierzgoń
tel.: 055-2761437
146 Iwona Tuszakowska, ul. Wrzosowa 20, 82-420 Ryjewo
tel.: 055-2726229, 2774475

Pojezierze Brodnickie

147 Irmina Sobierajska – Załęska, Anielewo 13, 87-327 Bobrowo
tel.: 056-4939342
148 Bożena Monczkowska, Niewierz 17, 87-325 Małki
tel.: 056-4984759
149 Wiesława Radacka, Łąkorz 34, 13-334 Łąkorz
tel.: 056-4746229
150 Irena Kraskowska, Sumin 5, 13-333 Lipinki
tel.: 056-4745636
151 Janusz Sikorski, Ciche 67, 87-305 Zbiczno
tel.: 056-4939514
152 Wiesława i Mirosław Kusz, Gaj 32, 13-334 Łąkorz
tel.: 056-4747211, 0603-260581
153 Genowefa Susek, Łąkorz-Wąkop 173, 13-334 Łąkorz
tel.: 056-4746268
154 Janusz Czarnecki, Chojno 14, 87-325 Małki
tel.: 056-6221018, 0603-229649
155 Hanna Falkiewicz – Marciniak, Osada Lisa Młyn 1, 87-327 Bobrowo
tel.: 090-275333
156 Ewa Cukrowska, ul. Mirabelkowa 3/1, 87-320 Górzno
tel.: 056-4989166
157 Jan Kozakiewicz, ul. 11 Listopada 5/1, 87-320 Górzno
tel.: 056-4989418
158 Józef Wiśniewski, Fiałki 8, 87-320 Górzno
tel.: 056-4989132
159 Stanisława i Henryk Tyliccy, Nowe Osiedle 6a, 87-320 Górzno
tel.: 056-4989131
160 Aleksandra Pudełko, ul. Świerczewskiego 1, 87-320 Górzno
tel.: 056-4989250
161 Elżbieta Wróblewska, Bartniczka 126, 87-321 Radoszki
tel.: 056-4936318
162 Stanisław Komoszyński, ul. Mirabelkowa 5, 87-320 Górzno
tel.: 056-4989310
163 Beata i Ryszard Kujawscy, ul. Wybudowanie 10, 13-306 Kurzętnik
tel.: 056-4728708
164 Daniela Muchlińska, Paliwodzizna 20a, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel.: 056-6552454
165 Tomasz Stefański, Osnowo 13, 86-200 Chełmno
tel.: 056-6861727
166 Halina i Ryszard Romanowski, Mszano 49, 87-300 Brodnica
tel.: 056-4981913
167 Elżbieta Mietelska, Zbiczno 94, 87-305 Zbiczno
tel.: 0902-97193
168 Tomasz Gembicki, Mirakowo 33, 87-114 Chełmża
tel.: 056-6757378
169 Grażyna i Marek Mączkowscy, Nawra 1a, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 056-4743038
170 Roman Bucholc, Wabcz 36, 86-212 Stolno
tel.: 056-6865280
171 Łucja Ciuruś, os. Kaszczorek, ul. Wieżowa 1/5, 87-116 Toruń
tel.: 056-6483104, 6484348

POWIĄZANE

W I kwartale liczba udzielonych noclegów w gospodarstwach agroturystycznych była...

Hotele w rodzimych kurortach pękają już w szwach, a wraz z nimi lokale gastronom...

Od początku czerwca tego roku w Polsce utonęło już ponad 100 osób. Niestety zdro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę