cts_ptak_10317

Apel KRIR

2 listopada 2006

W związku z podpisaniem przez Prezydenta RP ustawy z dnia 22 września 2006r o zmianie ustawy o społeczno-zawodowych organizacjach rolników, ustawy o związkach zawodowych rolników indywidualnych oraz ustawy o izbach rolniczych, która wprowadza możliwość dofinansowania w latach 2006 i 2007, na zasadach określonych w przepisach o izbach rolniczych, kosztów związanych z uczestnictwem w międzynarodowych organizacjach rolniczych i ponadnarodowych organizacjach rolniczych reprezentujących interesy zawodowe rolników indywidualnych wobec instytucji Unii Europejskiej, Krajowa Rada Izb Rolniczych zwraca się do wszystkich organizacji i związków zawodowych rolników zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania uregulowanego ww. ustawą o przekazanie do Biura Krajowej Rady Izb Rolniczych informacji dotyczących między innymi członkostwa organizacji/związku w międzynarodowych lub ponadnarodowych organizacjach określonych w ww. ustawie z 22 września br. i dokumentu potwierdzającego to członkostwo oraz wysokości składki członkowskiej Waszej organizacji/związku w ww. międzynarodowych lub ponadnarodowych organizacjach w 2006r.i dokumentu potwierdzającego wysokość tej składki.

Powyższe informacje nalęży przekazać do Biura KRIR ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa pokój nr. 31, fax: 022 6231155 do dnia 6 listopada br. Termin ten jest nieprzekraczalny z uwagi na określoną datę złożenia wniosku o dofinansowanie i konieczność wcześniejszego podpisania przez KRIR stosownej umowy z MRiRW.

Organizacje i związki, które przekażą ww. informacje do Biura KRIR zostaną zaproszone na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 7 listopada br.


POWIĄZANE

Na wniosek ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela, premier Beata Szydło powierzy...

W czwartek została podpisana umowa między państwowymi stadninami koni arabskich ...

Wrześniowy termin rozpoczęcia działalności przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnic...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę