Skocz do zawartości
tomala1

cena paszy dla brojlerów

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy podajcie ceny pasz jakie chodza w terenie. Mam za tydzień wstawienie (po przerwie) i nie wiem kogo wybrać (P-R, Piast, Golub, Kaudajs, wipasz) pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i koledzy podajcie ceny pasz jakie chodza w terenie. Mam za tydzień wstawienie (po przerwie) i nie wiem kogo wybrać (P-R, Piast, Golub, Kaudajs, wipasz) pomocy...

Stary

Bierz koudijsa i rura do przodu. Całkiem niezły FCR, ceny dla profesjonalistów. Wujek to kupuje od jakiegoś czasu i dawno z jego ust nie usłyszałem żadnych wypowiedzi na temat paszy. Ostatnio częściej opierdalał ciotkę niż paszarnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak weż koudajs iz kamienie do dna ceny ledwo oczu nie wybiją jak trafisz na słabą cenę to się nie wypłacisz ale jakość rewelacja a z wipaszem są podobno kłopoty za to golpasz podobno jest niezły i ceny całkiem przystępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielcie się koledzy i koleżanki wiedzą na temat cen pasz dla reprodukcji na I i II okres produkcji reprodukcji mięsnej , spadają ceny ? ja płacę 820-830za tonę i wydaje mi się że trochę przydrogo, jak ceny w kraju -pozdrawia lubelskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...