Skocz do zawartości
limousine

Jałówki limousine

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż jałówki limousine 12 - 18 miesięcy, czysta rasa, wolne od IBR i BVD, sporo sztuk z genem bezrożności. Cena netto 5700 zł/szt z transportem na teren zachodniej Polski

tel 0602666196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosciu a co to te limusine teraz stare krowy nie duzo mniej placa za kg. minely czasy 10-12 zl za kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gosciu a co to te limusine teraz stare krowy nie duzo mniej placa za kg. minely czasy 10-12 zl za kg

 

Bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku branze masz pod psem i juz tak jak kazda inna tak i limuuzyna dostaje w dupe ,a co swiete krowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wtrącic, ze ja swoich za taką cene bym nie oddał ,a stare krowy... To przykre ale zjada się je w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czlowieku branze masz pod psem i juz tak jak kazda inna tak i limuuzyna dostaje w dupe ,a co swiete krowy

Ten post cuchnie mocno podejrzanie lubujacym się w macaniu gęsi niejakim gansem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co frajerze sprzedales te pirwastki dostajesz smieciu tyle ile rynek ci da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gans, masz brata bliźniaka czy nowe pseudo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ed tak mam nowe pseudo a ty koles masz cos do mnie lub do gesi? zajmij sie swoimi jalowkami tzn sprzedaj je madrze tzn korzystnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ed tak mam nowe pseudo a ty koles masz cos do mnie lub do gesi? zajmij sie swoimi jalowkami tzn sprzedaj je madrze tzn korzystnie

No sie ma gans

Masz niepowtarzalny styl i szczerze mówiąc to nieco mi Cię brakowało na tym forum

Cieszę sie ze jakoś tam funkcjonujesz a macanie gęsi przy podskubie to zajęcie godziwe i nikomu nie uwłacza tak jak np zajmowanie się tzw polityką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie ma limuzyna podskub gesiarzom o ile wiem wykonuja wynajeci ludzie lub teraz wogole nie skubia ,natomiast ty grzebiesz w krowich cip... ch przy wycieleniach a propos jalowki po 3,9 wiec nie narzekaj lepsza jest cena od krow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bogumil gesi sie cenia aktualnie 6,8 do 8 zl za kg zywca ,wiec spadaj na szczaw .podzwon popytaj przez caly sezon albo 3 -4 sezony a jalowki byki cielaki flaki faluja jak portki na ich chodowcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię szczawiu

Właśnie ze względu na wygórowaną cenę gęsi założyłem własną hodowlę .

Jestem szczęśliwym posiadaczem stada gęsi Kubańskiej ( Gęś garbonosa )

A tak ogólnie to wygląda że lepiej czujesz się w towarzystwie krowiarzy niż gęsiarzy co znaczy że jesteśmy fajną paczką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla hobby ta rase trzymasz? albo dla koludy a oni mieszaja pozniej i genotyp sie psuje i w kazdym stadzie pozniej sa po 3 -4 gesi laciate na pare tysiecy bialych wloskich tzn koludzkich . przez ta walke o lepsza niesnosc spada srednia waga na stadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam je w charakterze ekologicznych kosiarek . Bardzo skutecznie strzygą trawę i nie potrzebują napędu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boj sie Boga nie lepiej ta trawe krowom dac ile to mleka by bylo ,a gesiom to to co krowy nie zjedza haHAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż 5 jałówek cielnych limousine - czysta rasa, pełna krew. Cena 8000 PLN. Pełna dokumentacja, wolne od IBR i BVD

Informacje 0602666196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bkazej limuzyna nie zartuje to powazny chlop ale mimo ze jestem z nim na pienku to takie powinny byc ceny zeby mozna mowic o oplacalnosci ale tak nie bedzie bo jestem rolnikiem krotko i zalije i mi wstyd ku r..wa go mać [/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jalowka hf kosztuje 4500 cielna 3 miesiace a limuzyn gdzie dochód nieporownywalnie mniejszy niz na mleku 8000 kpiny.skad sie biora u niektorych takie wysoki ceny na bydło mięsne,przeciez jak kupisz za 8000 to kiedy ta jalowka ci sie zwroci,kiedy przyniesie dochod itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam czyste charolaisy ale ceny mnie rozwalaja jak niektorzy chca w polsce 8-10 tys za cielna ciekawe kto to kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Błażej wnosi odrobinę świeżości i ożywienia na forum a wracając do tematu to ma sto procent racji ,kiedy one się zwrcą ,i kogo sta na zakup w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosną sprzedałem limuzyny pod zacielenie po 7000. Pozdrawiam zobaczcie to!/www.phkonrad.com.pl/jalowice.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że nikt za tyle niesprzedaje tylko straszą takimi kwotam, a kto chce sprzedać musi opuścić albo sobie trzyma następną mamke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...