Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:54 Pon 20 Paź 2014

Neorol
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Pasze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liberacki

PostWysłany: 21:04 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny jak to ceny każda firma podnosi ale moim zdaniem jakość pasz jest wysoka.
Z doświadczenia mojego kolegi rolnika mogę powiedzieć że paszy z byle czego to oni nie robią. Wspomniany znajomy 1.5 tygodnia temu chciał sprzedac im zboże.
Zawiózł próbkę i niby wszystko ok. ale jak pojechał z transportem zbadali jeszcze raz i okazało się że zboże nie spełnia ich wymogów . ale facet się nie poddał i z tym samym transportem pojechał do konkurencji która stwierdziła że dla ich paszy to te,, małe zachwaszczenie " to nie jest problem i kupili to zboże.
Moim zdaniem jest to dowód że NEOROL dba o jakość i nie miesza z byle czego Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
Gość

PostWysłany: 20:40 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liberacki napisał:
Bez przesady Gościu Evil or Very Mad
Twierdzisz że to cienkie Bolki a czy kiedykolwiek stosowałeś pasze z NEOROL-u czy tylko nasłuchałeś się gadania przedstawiciela z konkurencji.
Ja w swoim gospodarstwie od kilku lat stosuje ich pasze i koncentraty i mogę powiedzieć z doświadczenia że mają rewelacyjną pasze Exclamation Exclamation Exclamation
Wcześniej stosowałem pasze z innych znanych firm lecz Neorol wypada najlepiej Exclamation

Stosowałem swego czasu na świnki / jakieś 2 lata temu/ i były lepsze od innych np Central Soya czy Nutrena / dużo soi, dobra żerność świń, cena przystepna/
Po ok. pół roku stosowania doszli do poziomu konkurencji tzn obnizyli loty /rzepak i otreby/ a podwyższyli ceny
Podziekowałem chwilowo ale nie przecze że do nich wróce
Jezeli chodzi o pasze dla brojlera / bo też robiłem kilka rzutów na Neorol/ to wtedy byli najtańsi a jak przkraczałem normę zuzycia FCR to na następny rzut rzucali pare ton za darmo. Dla mnie to paranoja ale jak chłopaki tak mi w dupe wchodzili to czego ich nie doić?
Czyli w sumie całkiem miła współpraca była i ludzie też miłe. Mozna było przy kawce o tym i owym pogadać i za zadłuzenie specjalnie nie zawracali dupy.
Powrót do góry
Liberacki

PostWysłany: 20:31 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady Gościu Evil or Very Mad
Twierdzisz że to cienkie Bolki a czy kiedykolwiek stosowałeś pasze z NEOROL-u czy tylko nasłuchałeś się gadania przedstawiciela z konkurencji.
Ja w swoim gospodarstwie od kilku lat stosuje ich pasze i koncentraty i mogę powiedzieć z doświadczenia że mają rewelacyjną pasze Exclamation Exclamation Exclamation
Wcześniej stosowałem pasze z innych znanych firm lecz Neorol wypada najlepiej Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: 14:20 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś w tej firmie robiła niezła laska ale chyba ją zwolnili. Poza tym to cienkie Bolki
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 14:15 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno coś o niej powidzieć nic od nich nie kupowałem
Powrót do góry
jacekjj
Gość

PostWysłany: 13:29 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Neorol Odpowiedz z cytatem

co o tej firmie sądzicie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Pasze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: