Skocz do zawartości
arkoarek

jak zlikwidowac szczury

Rekomendowane odpowiedzi

cwany jestes no ale zobaczymy.. pozyjemy i sie okaze jak długo bedziesz taki kozak.. gadasz z rolnikami wiec twoimi pracodawcami... pare razy popyskuj to własne buzy zeżresz z głodu....hehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cwany jestes no ale zobaczymy.. pozyjemy i sie okaze jak długo bedziesz taki kozak.. gadasz z rolnikami wiec twoimi pracodawcami... pare razy popyskuj to własne buzy zeżresz z głodu....hehehehehe

 

 

EOT z mojej strony , zbyt duzo mam na codzien takich dyskusji , pracodawco , nie pochlebiaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz sam mi racje przyznajesz inni też tak myślą o tobie jak ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cwany jestes no ale zobaczymy.. pozyjemy i sie okaze jak długo bedziesz taki kozak.. gadasz z rolnikami wiec twoimi pracodawcami... pare razy popyskuj to własne buzy zeżresz z głodu....hehehehehe

 

 

EOT z mojej strony , zbyt duzo mam na codzien takich dyskusji , pracodawco , nie pochlebiaj sobie

Panowie jak dzieci... spotkajcie się ,dajcie sobie w mordę kilka razy najlepiej ,ale nie róbcie takiej awantury publicznie , jakoś tak nie smacznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie troszkę odbiegliśmy od tematu co do szczura dobrze jest

przyzwyczajac je do jedzenia sypiac ziarno a po pewnym czasie dodac trutki wtedy wieksza czesc sie zatruje trzeba jednak pamietac o innych zwierzetach aby sie nie zatruły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sam mi racje przyznajesz inni też tak myślą o tobie jak ja...

 

 

no i nie pozwalasz mi zakonczyc tej dyskusji , znowu nie zrozumiales. Wyjasniam ostatni raz : nie chodzilo mi tematyke rozmow , tylko o bardzo ograniczona zdolnosc / przepraszam za niezrozumiale dla ciebie slowo / percepcji , rozmowcow takich jak ty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz kolego czasy się znieniają teraz sztab się zbiera na obrady na forum a nie jak kiedyś z motyką lata wkoło stodoły

A jak taki sztab przedłuży obrady to w efekcie i szczury wyginą ...z głodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle (słowo zostało usunięte) mnie nie obrazi za głupi jestes.. ale chociaz zabawny...

wydaje sie ze masz jakies problemy ze sobą.. spróbuj poradzic sie jakiegos lekarza (ale nie po fachu;)chociaż.......heheh spij słodko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już by mógł się zacząć sezon prac polowych, żeby tam ludzie wyładowywali napiecia, bo zauważyłem, że na forum jest coraz mniej konkretów a coraz więcej próżnego gadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już by mógł się zacząć sezon prac polowych, żeby tam ludzie wyładowywali napiecia, bo zauważyłem, że na forum jest coraz mniej konkretów a coraz więcej próżnego gadania
Szczerze mówiąc ciągnie mnie w pole jak Kozaka do stepu ,jak w przyszłym tygodniu się nie spie...doli pogoda to zacznę przymiarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byle (słowo zostało usunięte) mnie nie obrazi

 

o , argumentow brak . Zaczynamy rzucac tymi na trzy litery ?

 

I jeszcze cytat na koniec tej jakze glebokiej intelektualnie dyskusji :

 

 

"Lecz czasu, gdy przeminie, już za nic nie kupim,

więc nie trzeba go tracić rozmawiając z głupim."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze troszke zarozumiały jestes przyjacielu, (ogólnie z twoich postów wynika)

niebędę Cie dreczył po prostu mam dużo wiecej złych wspomnien odnosnie współpracy z weterynarzami.. wiekszosc patrzy za kasą niz jest chętnych [pomóc

chociaż znam kilku którym niewiele mozna zarzucić..

Drażni mnie kiedy urzednicy i np. lekarze wymądrzaja sie nasmiewajac z cudzej niewiedzy, lub przestawiaja starszych, głupotę mozna wysmiewac oczywiscie lecz nie niewiedze, przepraszam za złośliwości lecz nie przepadam za protekcjonalnym traktowaniem i śmieszy mnie gdy ktoś zasłania sie papierem a g.. tak naprawde wie...

(zaznaczam ze nie do Ciebie ostatnie słowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za rzeczową dyskusje

proszę moderatora o zamknięcie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wszystkim za rzeczową dyskusje

proszę moderatora o zamknięcie tematu

 

polecamy się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne a szczury Cie nie zjadły?

mi wczoraj jednego pies zadusił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zdechłego cielaka (przy porodzie albo po nieudolnym leczeniu na płucka)ugotować, pokroić w kostki i dawać szczurom. A trzeciego albo czwartego dnia wymieszać mięso z trutką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo zdechłego cielaka (przy porodzie albo po nieudolnym leczeniu na płucka)ugotować, pokroić w kostki i dawać szczurom. A trzeciego albo czwartego dnia wymieszać mięso z trutką.

 

Masz pomysły, nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sposób sprawdzony : 1 kilogram cukru

1 kilogram gipsu

Wszystko wymięszać razem. I mięszanke postawić w naczynku i koło tego postawić wodę i szczury zginą. Sposób spraktykowany bo umnie bez noc zdechło 118 sztuk zdechło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób nr.2

Potrzebne rzeczy:

- beczka (beczkowata) 1m wysokości

- woda

Na betce robimy ruchomy dekiel w jedną stronę. Na dekiel stawiamy pokarm i szczur stając na dekiel wpada do beczki do do połowy wypełnioną wodą. W wodzie stawiamy grzybka około 3cm nad wodą. Po wpadnięciu szczura do beczki szczur zaczyna piszczeć. Szczury słysząc pisk spieszą na ratunek wpadając do beczki. System jest sprawdzony bo u mnie było cała beczka szczurów. Po tych dwóch sposobach szczurów u mnie już niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tchórzem. Jak można go przepędzić lub zlikwidować. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tchórza likwidujemy kupując w aptece cyjanek lub arsenik , bierzemy jajko robimy dziurke do sierodka wsypujemy trucizne i zaklejejamy tą dziurke nastepną skorupką i kładziemy w to miejsce które urzoduje tchórz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze szczurami jest ogólnie problem, bo faktycznie nie zawsze chcą jeść trutki. Są chyba mądre bo najpierw trochę spróbują a dopiero po pewnym czasie jak nic im nie jest to zjedzą resztę.

Ja próbowałem, ale w końcu kupiłem żywołapka na szczury i w końcu mam problem z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko "moje" szczury nie jedzą trutki. Droga jest taka łapka na szczury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...