Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Które silniki są lepsze deutza czy same, np. silnik d agrofarma (4cyl turbo biodiesel) czy samowskie takie jak w lambo r4 lub starszych premium 1050 itp również turbo, które oszczędniejsze? jedno i drugie pompowtryski ale który będzie oszczędniejszy w lekkich pracach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie poziomu oleju w skrzyni w samach to chyba standardowo jest takie małe okienko po prawej stronie od womu, zamiast jednej ze śrub i tam powinno być widac olej

dzieki za odpowiedź. no i mi się wydaje że tak jest, bo mam coś takiego tylko że u mnie chyba coś jest przerobione bo to nie wygląda na żadne szkiełko tylko na normalny metal,no i nie widać oleju.A orientujesz się może ile oleju powinno wejść do skrzyni Same Laser 90??czy to możliwe że 76litrów??A jaki ty ciągnik użytkujesz??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś najnowsze ceny lamborghini r3 evo 85 i 100? w w ersji standard i w wersji target!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znalazłem ogłoszenie o sprzedaży ciągnika w Anglii, cena bardzo przystępna, młody rocznik i mały przebieg. Pierwsze, o czym pomyślałem - naciagacze. Dzwoniłem. Gość mówi, ze ciągniki są z licytacji, ze moge sobie przyjechać do szkocji, obejrzeć sprzęt i jak mi się spodoba, to organizują transport i płacę im w kraju. Niby wszystko OK, ale boję się, czy sprzęt nie jest np. kradzony, i jak potem zarejestruje go, to zabiorą. Macie podobne doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o podanie ceny ciagników lamborghini r3 85 target oraz standard oraz r4 105!

Zadzwon do dilera pierwszego lepszego to Ci powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem niedawno r2 target i niewiem gdzie się montuje antene prosze o pomoc!!dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o SAME TAURUS 60 przymierzam się do kupna takiego cięgnika ale wcześniej chciałbym usłyszeć opinnie innych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie co oznaczają skróty PTC i PTR.mam tak owe na tabliczce w kabinie w Same Laser PTC 6200kg a PTR 30200kg. czy z tego wynika że ciągnik waży 6ton, hm.. dziwie się bo w danych które udało mi się zanleżć wszędzie jest 4360kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o ciągniku SAME TAURUS 60 czy będzie się nadawał do ciągania kombajnu buraczanego klein I-rzędowy no i do pryskania to na pewno ale jakie ma średnio spalanie (z jakim ciągnikiem go można porównać ze względu na spalanie, moc)

PROSZĘ O OPINIE!!!![/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wszystkich części silnikowych (lub całego nowego silnika tzn po remoncie) do same 80. Jeśli ktoś wie gdzie takie cześci można kupić to prosze o info. Najlepiej z woj. podlaskiego ale nie koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wszystkich części silnikowych (lub całego nowego silnika tzn po remoncie) do same 80. Jeśli ktoś wie gdzie takie cześci można kupić to prosze o info. Najlepiej z woj. podlaskiego ale nie koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawiec Krzysztof

0 48 676 29 37adres:26-700, Paciorkowa Wola Nowa 69 woj. mazowieckiemail:biuro@krawiec.com.

 

tam napewno znajdziesz częsci.A jeżeli chcesz orginalne to proponuje tak jak pisałem u dealera, w Rawie mazowieckiej jest tel0236625298 tylko to jest chyba do biura to najlepiej prosić od razu żeby połączyli z magazynem tam są ludzie którzy się orientują co jest potrzebne no i czy to mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ciągnik same taurus 60 jestem jak na razie z niego zadowolony tylko mam pytanie bo podczepiłem do niego dzisiaj agregat podniósł do góry szybko tylko po podniesieniu na maxa stuka pompa. agregat jest dość ciężki, czego to jest przyczyna i jak to można rozwiązać czy da się jakoś tą pompę wyłączyć po podniesieniu żeby nie biła tego oleju do siłowników??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no to nie wiem co może być. Bo ja mam coś takiegow U4514, ale u mnie na pusto też jargocze. Może spróbuj nie podnosić do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy jest tak że jak nawet wezmę ustawię dźwignię żeby podniosło do połowy to podniesie do tego miejsca i zaczyna jargotać to wygląda na to że podnosi do tego miejsca co chcemy tłok dalej się nie wysuwa a pompa dalej tłoczy olej dodam że dzieje się tak taż jak wezmę podam olej na końcówkę do wywrotu przyczepy (tylko że nic do niej nie jest podłączone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam taki probloem w agrotronie 6.30 ze jak go zapale rano i jest zimny olej to nie idzie zadnego biegu wbic póżniej wszystko chodzi jak nalezy . Czy to jest normalne w tego typu ciągnikach ? prosze o jakieś informacje na ten temat . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy nikt nie wie co może być z tym podnośnikiem, może jednak ktoś wie ja to się dobrze obsługuje lub ustawia.

PROSZĘ O POMOC!!!

A ma pan tam jedną wajche od podnośnika czy dwie?bo ja mam w laserze dwie, druga jest tak jakby od mechanizmu przeciążeniowego(nie wiem czy to poprawnie nazwałem) ma to taką funkcje że jak orzemy i wchodzi za głęboko to podnośnik się delikatnie podrywa.Jeżeli ma pan tą drugą wajche to jak ją się weżmie do samego końca to podnosnik się podnosi do samej góry, czy wtedy też stuka?a olej ma pan oddzielny czy ten sam co wskrzyni? np u mnie jest ten sam i działa to na tej zasadzie że jest jeden wlew i olej najpierw napełnia podnosnik a potem leci do skrzyni.Może w podnośniku jest za mało oleju.Wygląda na to że tylko pan na tym forum ma taki traktor

za wiele chyba nie pomogłem ja mam lasera 1989r więc podnośnik chyba inny.

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...