Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:22 Wto 23 Wrz 2014

Najgorsze mleczarnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Mleczarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Terryfoster

PostWysłany: 14:57 Wto 19 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masto napisał:
od nie dawna oddaję mleko do mlekovity i jestem bardzo zadowolony gdyż za to samo mleko w ostrołęce dostałem 63 gr nunt a w mlekovicie 99 gr widać różnicę....

Panowie to jest olbrzymia różnica ja się zastanawiam co się w ogóle dzieje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZETOR 1625

PostWysłany: 20:10 Sro 22 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oddaje do ROTR Rypin i jestem zadowoloni za 1000l mam 1,20 a mam 100000tyś.l
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zenuś

PostWysłany: 11:05 Czw 22 Kwi 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masto napisał:
od nie dawna oddaję mleko do mlekovity i jestem bardzo zadowolony gdyż za to samo mleko w ostrołęce dostałem 63 gr a w mlekovicie 99 gr widać różnicę....

Było 99 gr a teraz co? Skończyło sie? A teraz bunt?????
Niewtajemiczonym polecam artykuł z kuriera ostrołeckiego

http://kurierostrolecki.pl/3537,BARANOWO-Rolnicy-zbuntowali-sie-i-nie-chca-zgodzic-sie-na-warunki-narzucone-przez-Mlekovite.html

Poniżej treść:
Dostawcy mleka z powiatu ostrołęckiego podnieśli alarm. Uważają, że umowy, które dała im do podpisu baranowska Mlekovita są dla nich niekorzystne. Po stronie rolników stanął m.in. Marian Krupiński, wiceprzewodniczący sejmiku województwa.

O sprawie poinformowali nas rolnicy z Baranowa, Myszyńca i Czarni. Są oburzeni zapisami umowy o dostawę mleka, którą zaproponowała im baranowska Mlekovita. Wszyscy zgodnie uważają, że są one dla nich niekorzystne. – Podpisanie tej umowy, to powrót pańszczyzny – mówi rolnik ze wsi Czerwińskie (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). – Mamy już dość takiego traktowania. Od października czekamy aż ktoś w końcu wyjaśni nam na jakich zasadach należymy do Mlekovity.

Największe wątpliwości i sprzeciw dostawców budzą cztery punkty umowy. Chodzi w nich m.in. o warunki jej rozwiązania. Rolnicy mogą to zrobić, ale z 3-miesięcznym wypowiedzeniem i nie wcześniej niż na koniec września. Jeśli złamią zapisy umowy Mlekovita grozi karami finansowymi. – Między wierszami też kryją się niespodzianki – uważa rolnik z Baranowa. – Czy my naprawdę wyglądamy na ludzi, którzy nie umieją czytać?

Do licznej grupy niezadowolonych dostawców, z którymi rozmawiamy dochodzą następni.
– Chciałem zapytać o szczegóły tej umowy, ale dziś (15 kwietnia - przyp. red.) nie było kogo – informuje zebranych mężczyzna w średnim wieku. – Specjalnie! – krzyknął ktoś z tłumu.

Nastrój niepewności i zdenerwowanie sięgają szczytu, gdy zebrani rozmawiają o sytuacji najmniejszych dostawców (do 80 l), a tych w gminie Baranowo jest najwięcej. Rolnicy uważają, że jeśli podpiszą nowe umowy w ciągu dwóch tygodni mogą stracić jedyne źródło utrzymania.
(psp)

>>>Więcej, w tym opinię radcy prawnego przeczytasz w papierowym wydaniu "Kuriera Ostrołęckiego" (22 kwietnia)
Powrót do góry
KURZA FERMA

PostWysłany: 13:06 Sro 17 Mar 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sorki panowie!!!!!! TERAZ TE CENY ZA MLEKO SA JAK KOT NAPLAKAL Confused Sad JUZ JA Z MOJA FERMA JAKO TAKO PRZENDE
Powrót do góry
Modzel1121

PostWysłany: 20:41 Wto 23 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największa stawka w Polsce Jest w OSM Piątnica zresztą jest jedną z najwyższych w Europie. Polecam także Mlekowitę W.M. i Mlekpol.
Północny-Wschód Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
masto

PostWysłany: 23:49 Pią 29 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od nie dawna oddaję mleko do mlekovity i jestem bardzo zadowolony gdyż za to samo mleko w ostrołęce dostałem 63 gr a w mlekovicie 99 gr widać różnicę....
Powrót do góry
andrzej 01967

PostWysłany: 11:09 Pon 23 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masto napisał:
jak widzę to moja mleczarnia jest najgorsza oddaję mleko do osmil Ostrołęka i bardzo mi się tam nie podoba.... Sad wymogi jeszcze da się znieść ale płacą jak za wode.... planuje zmienić na mleczarni w Wys. Maz. czy ktoś tam oddaje ?
do mlekovity oddaje mleko już 10 lat wymagania mają normalne jak wszędzie płacą stabilnie 0,99 gr za ubiegły miesiąc zawsze na czas nie jest żle
Powrót do góry
nowy

PostWysłany: 20:24 Pią 20 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cholera ,pozaklasowe !!!! to ile Wam wychodzi ten litr Question
Powrót do góry
dcnt

PostWysłany: 17:25 Wto 3 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na podkarpaciu mlekpol grajewo, dawniej dostarczalismy do rolmlecz-u z radomia.
Leca w kulki az niemilo. Chca sie pozbyc rejonu z okolic Mielca i Debicy, nie ma chyba dostawyc w okolicy ktoremu by wyszla ekstra klasa, wszyscy maja pozaklasowe, albo podniesiona somatyka, albo bakterie, albo wmawiaja ze sie dolewa wode.

Na sile proboja sie nas pozbyc, ale kase z udzialow nie chca oddac.
Powrót do góry
kamyk15

PostWysłany: 16:26 Wto 3 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oddawalem do laktopolu. co do jakosci mleka to sie nie czepiali. Lecz cena było hu*owa więcej obiecywali niz płacili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
masto

PostWysłany: 23:02 Pon 2 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widzę to moja mleczarnia jest najgorsza oddaję mleko do osmil Ostrołęka i bardzo mi się tam nie podoba.... Sad wymogi jeszcze da się znieść ale płacą jak za wode.... planuje zmienić na mleczarni w Wys. Maz. czy ktoś tam oddaje ?
Powrót do góry
Piotrekk1989

PostWysłany: 12:24 Nie 23 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELżBIETA napisał:
Jeżeli chodzi o mleczarnie to w obecnej chwili jest ogromna walka o dostawcę.Prawdopodobnie mleczarnia łOSICE jest taką która nie ma wymogów a i płaci w porównaniu z pobliskimi niemało. Może ktoś wypowie się kto zdaje tam mleko.

wymogów dużych to nie mają ale tak samo jest z cenami dużo mniej niż inne mleczarnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Adam1978

PostWysłany: 22:34 Sob 22 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką mleczarnię polecacie na południu Polski?
Powrót do góry
Snoopi

PostWysłany: 18:58 Sro 13 Cze 2007    Temat postu: BORO Konojady Odpowiedz z cytatem

Ja tez odstawiam tam mleko już chyba z 7 rok i wyszystkoi jest ok cena niezła. pozatym zaopatruja mnie w pasze, założyli dojarke Przewodowa (westfalia) maja serwis i robią przeglady i z niczym nie ma problemu. Właściciel bardzo dba i swoich dostawcówSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klient

PostWysłany: 16:07 Pią 8 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA JAK NARAZIE ODSTAWIAM OD 15 LAT DO BO-RO KONOJADY I NA INNą NIE ZAMIENIE . TA MLECZARNIA JEST KONKRETNA żETELNA I UCZCIWA A CENY MAJą SPOKO . KILKA INNYCH CHCIAłO MNIE PODKUPIć ALE SORKI NIE MAJą TYLE IKRY CO ONI .
edit mod. czemu "krzyczysz" jak napiszesz post małymi literami i tak to zainteresowani przeczytają??!!
Powrót do góry
ELżBIETA

PostWysłany: 07:10 Wto 5 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak,chodzi mi o LAKTOPOL.Czy wiesz coś bliżej na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
abuk14

PostWysłany: 14:35 Pon 4 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi ci o Laktopol??
Powrót do góry
ELżBIETA

PostWysłany: 09:27 Pon 4 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mleczarnie to w obecnej chwili jest ogromna walka o dostawcę.Prawdopodobnie mleczarnia łOSICE jest taką która nie ma wymogów a i płaci w porównaniu z pobliskimi niemało. Może ktoś wypowie się kto zdaje tam mleko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
KamilZ

PostWysłany: 11:15 Sob 2 Cze 2007    Temat postu: Re: Najgorsza mleczarnia to... Odpowiedz z cytatem

ZnanyAndy napisał:
pod względem wymogu jakości mleka, Co myslicie? Która mleczarnia ma najbardziej idiotyczne i rygorystyczne przepisy pod tym względem?

Z jakich mleczarni rezygnujecie? i do jakiej mleczarni najchętniej byscie sie przeniesli?

Bylem w OSM Zambrow jeszcze przed przejeciem grajewa, przenioslem sie do Mlekovity i mam nadzieje ze to naj leprza mleczrnia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
marcin82

PostWysłany: 21:59 Pią 1 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ICC pasłęk - bardzo dobry kontakt i otwarte nastawienie na producenta
Powrót do góry
ZnanyAndy

PostWysłany: 22:31 Sro 16 Maj 2007    Temat postu: Najgorsze mleczarnie Odpowiedz z cytatem

pod względem wymogu jakości mleka, Co myslicie? Która mleczarnia ma najbardziej idiotyczne i rygorystyczne przepisy pod tym względem?

Z jakich mleczarni rezygnujecie? i do jakiej mleczarni najchętniej byscie sie przeniesli?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Mleczarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: