Skocz do zawartości
pepcio11

Ładowacz troll i cyklop

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz nabrać trochę wprawy i nie brać ze środka a z brzegów - wtedy Trollowi jest łatwiej się zamknąć i wyszarpnąć kęs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy w waszych okolicach mozna dostać częściami do Trolla 350. Głównie poszukuje tej części

Nazwa

- Tuleja łożyskowa (wysięgnika)

Nr fabryczny części lub norma

- 727/04-02-002/0

KTM

- 8227-274-040-227

 

Proszę o odpowiedz czy taką cześć można dostać czy tylko wchodzi w grę dorabianie u rzemieślnika, bo w lublinie niestety jej niema chociaz wystepuje w katalogu częsci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj w zakładzie który je produkuje w Dobrym Mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt sprobuje jeszcze do nich napisać albo przedzwonić, bo narazie to w całym lublinie i okolicach szukałem i cic jedyna częsc do tego ładowacza dostepna to pompa no i przewody oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to super..mam na oku trolla za 5000 zł ma do tego widły łyżke i łyzke do kopania potsiebierna to jest drogo
witam,wie ktoś coś o ładowaczu atlas na kołach bez podpur czy jest on dobry bo mam na oku ale nie wiem czy dobrze będzie ładował :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Białoruśke Rolniczą i tez jest okej mam łyżki(skorupy),podsiębrna i z przodu spych wiec mogę coś sobie podgarnac.zepchnac i jest super nie ma jak BIAłORUS...Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam bialoruske rolniczą +komplet lyzek i spych z przodu, jestem bardzo zadowlony z tego sprzetu, zaden troll nie zrobi takiej roboty co białoruska nie wspominając o tym ze swietnie nadaje sie do ugniatania kiszonki na pryzmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś z was UNHZ?????
u nas jest taki sprzet od nowosci pierwszy własciciel... pięćsetke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś z was UNHZ?????

Ja posiadam UNHZ 500 , jestem z niego zadowolony

to monstrum nie maszyna, tylko trzeba umiec to obsługiwać i dbac a zrobi tyle ze ooo i jeszcze więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj trzeba mieć pojęcie i patrzeć z czego się zyje . Kiedyś porzyczył go sąsiad i niewiele brakło i nie miał by kabiny na "ciapku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik UNHZ-750 się kłania

Kolego z jakim ciągnikiem agregatujesz to cudo południowej techniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj trzeba mieć pojęcie i patrzeć z czego się zyje . Kiedyś porzyczył go sąsiad i niewiele brakło i nie miał by kabiny na "ciapku"
tej maszyny i żony sie nie pożycza o tym pierwszym wiem na pewno a o tym drugim to tak słyszałem podobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj trzeba mieć pojęcie i patrzeć z czego się zyje . Kiedyś porzyczył go sąsiad i niewiele brakło i nie miał by kabiny na "ciapku"
tej maszyny i żony sie nie pożycza o tym pierwszym wiem na pewno a o tym drugim to tak słyszałem podobno

 

Świete słowa . Od tego pamiętnego dnia sam mu ładuje makaron na ''gównowozy ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie trol pracuje od 20 lat i tylko olej wnim wymieniałem jedyna wada tego sprzętu to stosunkowo maly udżwig a pozatym same zalety aha i jeszcze bobrze jest go agregatowac z ciągnikiem z amortyzowanym zaczepem łacznika centralnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem gdy olej sie nagrzeje cyklop spowalnia swoje ruchy i przestaje chodzić.Wczym może być przyczyna.

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa się skończyła lub rozdzielacz nieszczelny i olej przelatuje i grzeje się, ale raczej pompa jak na zimnym oleju chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o ładowaczu cyklop z chwytakiem starego typu słyszałem, że te starego typu niepękają? a jak u Was się sprawują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na takie coś

zimą mój cyklop musiał sie rozgrzać i dopiero śmigał a teraz jak były upały to jak sie rozgrzeje niechce podnosić po wymianie pompy z i zaworów załadował koło 5o gnojarek

ile musi być oleju w zbiorniku?

jest takie okienko czy musi być w nim widać olej jest przy samej górze wielkości 4 cm

można sie dostać do filtra ssawnego od góry tym okienkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wymieniałeś w nim olej?

Są gdzieś jakieś wycieki czy nieszczelności...?

Oleju napełnia się, żeby dno sitka w otworze wlewowym było zakryte. Na niektórych sitkach są podziałki min-max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...