Skocz do zawartości
marzena j

jak napisać biznesplan gospodarstwa

Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się, iż plan biznesowy będzie najmniejszym problemem w zmaganiach z ARiMR a na jego wzór trzeba jeszcze troszeczkę poczekac, w końcu program jeszcze nie ruszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytanie z tematu:

1) uczciwie;

2) w ODeeRze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już pojawił się Plan Rozwoju Gospodarstwa (biznes plan) i nowy wniosek - wszystko we wzorach, tylko czemu dostępny tylko dla wybranych???????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Biznesplan gospodarstwa jest bardzo podobny do planu rozwoju Gospodarstwa Niskotowarowego, ktoś kto wypełniał wniosek np na niskotowarówkę lub jeszcze lepiej na DSU lub SPO to bez problemu taki biznesplanik wypełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy Biznesplan gospodarstwa jest bardzo podobny do planu rozwoju Gospodarstwa Niskotowarowego, ktoś kto wypełniał wniosek np na niskotowarówkę lub jeszcze lepiej na DSU lub SPO to bez problemu taki biznesplanik wypełni.

Noiwy biznes plan przypomina plan sapard i chyba nie jest taki prosty jak niskotowarówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, słyszałam, że prosty to on nie jest. W ARiMR nie wiedzą żeby takieg coś już istniało:)moja wielka prośba o przesłanie mi na e-mail, podałam niżej ale napisze jeszcze raz.

e-mail Mój: beata_kraska@onet.eu.

A wczoraj jak byłam w ODR i powiedzialam, że skączyłam studia i dalej się uczę to stwierdzono ze powinnam zostawić wieś i moje gospodarstwo, które jest z dziada pradziada i wcale nie jest takie małe bo ok.- 19 ESU "bo nie mam na niej szans i przyszłości", dzięjuę za takie doradztwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy ktoś mnie oświeci jak to jest z biznes planem??

 

mianowicie chodzi mi o to czy taki plan trzeba pisać do każdej programy (modernizacja, młody rolnik, rolno środowiskowe, niskotowarówka) oddzielnie czy tylko wystarczy raz napisać i potem można ewentualnie wprowadzać zmiany.

 

Bo jeżeli trzeba za każdym razem to za (słowo zostało usunięte)*** nie zdążę do żadnego wniosku napisać skoro w tych popier*** agencjach nic nie wiedzą bo nie mam wniosku a jak się pojawi to: "no może Pan ale zostały tylko 2 tygodnie to nie wiem czy warto! A po drugie to my nie mamy na to czasu! Żegnam"

 

P.S. ile czasu trwa napisanie tego dokumentu oprócz oczywiście czekania w kolejce??

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaber: biznes plan piszesz dla każdego działania oddzielny. To co w nim napiszesz, to Twoja sprawa. Jednak głupio było by, jakbys w jednym biznesplanie napisał , że masz ...np. 30 ha ziemi, a w drugim 35 ha. Ja ci polecam zrobić jeden biznesplan taki szczery-szczery - dla siebie byś widzial co tak naprawde masz "w zagrodzie". A co podasz do agencyjki - jak juz pisałem - Twój "biznes".

 

Bataq: widzę ze trafiłas na wrednych doradców. Hm ... dziwne to takie podejście do interesanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie jakieś prywatne przedsiębiorstwo doradcze (wypełniające między innymi wnioski) w Poznaniu, o szerokim zakresie usług i duże (ze względu na zabezpieczenia)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...