Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam duza ilosc drewnianych gniazd dla kur do recznego zbioru jaj. tel 602448834

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Dobry dojazd, blisko drogi głównej. Możliwość przejęcia nisko oprocentowanego kredytu.

 

607 237 769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duza ilosc drewnianych gniazd do zbioru recznego jaj oferuje 602448834

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kurczaki 2-3 tyg cen za sztukę od 7 do 8.5 zł

tel;500-139-301

ilość minimalna zamówienia 1000 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kurki odchowane w ilości 30.000szt. ,dnia 23.05.09 skończyły 6 tygodni. tel: 605 297 995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedam kurki odchowane w ilości 30.000szt. ,dnia 23.05.09 skończyły 6 tygodni. tel: 605 297 995

chetnie kupie ok 10 000szt, caly kurnik to dla mnie za duzo, jezeli ktos kupi reszte to mozemy sie dogadac, (wlasciela interesuje wykup calego stada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam do sprzedania kurczeta odchowane ok 5-6 tygodni, kurki,kogutki, wstawiam co 10-14 dni pierwszy rzut w pierwszej polowie marca, kazdy rzut ok 10 tys sztuk(okolo 10 wstawien) 30 lentnie doswiadczenei w branzy drobiarskiej. sprzedaz hurtowa i detaliczna, Lublin, 507 67 67 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ KURKI ODCHOWANE: Messa, Tetra, inne towarowe lub ogólnoużytkowe. Interesuje mnie większa ilość. 781 060 472

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam do sprzedania wysokiej jakości propan do ogrzewania kuperków w Waszych kurnikach na terenie centralno-wschodnio-południowej Polski. Zapraszam do współpracy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to znaczy wysokiej jakości propan ? Bo niskiej jakości propanu osobiście nie znam ? No i najważniejsze to po ile go sprzedajesz na dzień dzisiejszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mówiąc o wysokiej jakości propanie mam na myśli jego skład i zawartość niepożądanych domieszek. Polska Norma określa czysty propan jako produkt który zawiera od 90% propanu w składzie. Ja oferuję produkt o zawartości ok.98% propanu potwierdzone certyfikatem. Cena zależy od miejsca dostawy i ilości. Jest jeszcze kilka niuansów w temacie jakości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie używany ładowacz czołowy TUR do ursusa c 360 najlepiej z Pomorskiego i ościennych woj.

Info pod nr tel 507527799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.W. "PESAN" oferuje kompletne zestawy do pobierania prób podeszwowych, deptanych zgodnie z nowymi przepisami.

W kierunku salmonelli.

l

ink do allegro:

http://www.allegro.pl/item674767537_zestaw_proba_podeszwowa_deptana_okladziny.html

 

lub

P.W. "PESAN"

ul. Partyzantów 1a

21-560 Międzyrzec Podlaski

(083) 371-33-98 508-345-426

www.pesan.pl e-mail: biuro@pesan.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ma ktoś to kupować jak w ZHW dostanie " w cenie badania "

 

 

P.W. "PESAN" oferuje kompletne zestawy do pobierania prób podeszwowych, deptanych zgodnie z nowymi przepisami.

W kierunku salmonelli.

l

ink do allegro:

http://www.allegro.pl/item674767537_zestaw_proba_podeszwowa_deptana_okladziny.html

 

lub

P.W. "PESAN"

ul. Partyzantów 1a

21-560 Międzyrzec Podlaski

(083) 371-33-98 508-345-426

www.pesan.pl e-mail: biuro@pesan.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kurki odchowane 6-ty tydzień, kolorowe, data wstawienia 24.05.09. cena 5,50zł

Więcej informacji pod numerem 501-671-848. LUBLIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

Sprzedam karmidła ok. 200szt. Podstawa aluminiowa - 40cm, dzwon - blacha ocynk, wys. - 48cm, szer.- 23cm. Zainteresowanym fotki na mai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------------------------------------------------

 

Sprzedam karmidła ok. 200szt. Podstawa aluminiowa - 40cm, dzwon - blacha ocynk, wys. - 48cm, szer.- 23cm. Zainteresowanym fotki na mai

Jeszcze tel. : 505 035 181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...