Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania 1-fazowy sygnalizator zaniku napięcia w sieci elektrycznej. Urządzenie sygnalizuje zanik napięcia w gniazdku zasilającym przy pomocy zewnętrznej syreny alarmowej o głośności 110 dB. W skład zestawu wchodzi syrena alarmowa z przewodem ok. 7mb, przewód akumulatorowy z końcówkami M6, przewód sieciowy z wtyczką, obudowa z wyłącznikiem syreny. Zestaw nie zawiera akumulatora ! ! !. Należy podłączyć dowolny akumulator 12V zgodnie z zaznaczeniem biegunów. Udzielam gwarancji rozruchowej 1 miesiąc. Cena 193 PLN.

Informacje tel. 501 390092 lub andrzejktm@gmail.com

 

 

alarm1-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do sprzedania wózki do transportu i magazynowania jaj.

Na wózek można załadować max. 12 skrzynek jaj

Wózki w stanie bdb - ilość 8szt.

cena za sztukę - 300zł.(do negocjacji)

(do sprzedania także używany paszociąg rynienkowy łańcuchowo-pełzakowy ok 300 metrów, aluminiowe poidła rynienkowe - 15szt, i ręczne automaty paszowe - cena do uzgodnienia)

tel. 604524266

 

 

wzekb.jpg zdjcie033.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oferuję do sprzedania paszociąg linowy produkcji Jasienica (ok. 200 karmideł) 2 x 60m, wentylatory jednofazowe WOJ 50 sztuk 8 oraz sterowniki klimatu na kurniku ECS 4+ Multifan.

 

tel. kom. 608 120 552

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER ALARM FERMOWY Powiadomi Ciebie na twój telefon o braku prądu i przekroczeniu bądź obniżeniu temperatury-podając tą temperaturę w SMSie. Możesz też sprawdzić na żądanie czy jest prąd i jaka jest temperatura. Niezależne urządzenie z własnym zasilaniem i własnym czujnikiem temperatury-najlepsze na rynku, sprawdzone na fermach całej Polski. Może uchronić Cię przed stratami finansowymi, nie mówiąc o spokoju jaki daje wiedza że z kurami jest wszystko OK.

Oferujemy także: higometry, sterowanie do klimy z czujnikiem temp i higrometrem - eliminacja efektu sauny oraz ustawianiem czasu działania

Informacje i zamówienia: tel.kom. 608 370 766

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMPLETNY ZESTAW DO POBIERANIA PRÓBY PODESZWOWEJ, DEPTANEJ - kierunek salmonella

zgodny z najnowszymi wytycznymi ustaw Polskich i Europejskich

 

 

zestawy zostały opracowane tak, by spełnić wymogi ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 12 maja 2009 r. w sprawie wprowadzenia "Krajowego programu zwalczania niektórych serotypów Salmonelli w stadach brojlerów gatunku kura (Gallus gallus)" na 2009 r. oraz "Krajowego programu zwalczania niektórych serotypów Salmonelli w stadach niosek gatunku kura (Gallus gallus)" na 2009 r. (Dz. U. z dnia 25 maja 2009 r.)

 

 

 

KOMPLETNE POBRANIE PRÓBY Z JEDNEGO OBIEKTU

 

 

Polecamy jednorazowy, kompletny zestaw do pobierania prób podeszwowych, deptanych w kierunku salmonelli.

 

W skład zestawu wchodzą:

1. Sterylne (jałowe) okładziny do pobierania próby (wymazu) - 2 pary

2. Niebieskie, krótkie ochraniacze na obuwie (niesterylne) - 2 pary

3. Rozcieńczalnik w opakowaniu 10ml - 4 sztuki

4. Rękawiczki z folii HDPE (niesterylne) - 2 pary

5. Sterylny (jałowy) worek na pobrane próby ( by przewieść je do PZH)

6. Etykieta do opisania woreczka z próbą

7. Szczegółowa instrukcja wykonania próby.

 

Całość zapakowana w tekturowe opisane pudełko.

 

Data przydatności zestawu - kwiecień 2012

 

SPRAWDZILIŚMY - kupienie wszystkich elementów zestawu osobno wychodzi znacznie drożej,

- nie wspominając o trudności ich kupienia, kosztach wysyłek itp.

 

www.pesan.pl tel: 508-345-426 lub (081) 371-68-98

 

 

zestaw%20foto%2060%25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz podam wszystkim bardzo prosty i tani sposób pobierania wymazów podeszwowych w kierunku Salmonella w stadach brojlerów.

Kup 2 gazy jałowe 1m2,umyj ręce, po rozłożeniu gazy przetnij gazę na pół- i masz 2 pary z 2 gaz. Gazę polewamy jałową wodą do injekcji kupioną w aptece- 4 sztuki 10ml kosztują ok 2 zł i wystarczą do polania 4 kawałków gazy, jedna woda na jeden kawałek gazy.

gazę do butów (wcześniej zdezynfekuj podeszwę i wysusz) przyczep np bandażem i podrepcz po ściółce. tak przygotowane wymazy pakujemy w woreczek po gazie jałowej i w inny foliowy no i wysyłamy- zestaw kosztuje ok 6-8 zł i chyba taniej się nie da a sprawdza się bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdezynfekujemy podeszwę środkiem dezynfekcyjnym to nawet po jego wyschnięciu zdezynfekowana powierzchnia może mieć właściwości bójcze. Istnieje ryzyko, że próba wyjdzie jałowa i wtedy mamy u siebie powiatowego pobierającego ponownie próbę. Odradzamy wszystkim stosowania woreczków foliowych nie przeznaczonych do transportu i magazynowania prób. Zdarza się, że maja one mikroszczeliny lub przetarcia niewidoczne dla naszego oka. Stwarza to ryzyko, że zainfekujemy pobraną próbę podczas transportu lub w laboratorium.

Pomysł rzeczywiśnie nie jest zły. Jednakże zestawy przez nas proponowane są znacznie wygodniejsze w użyciu. Nie trzeba bawić się w rozcinanie gaz, bandazowanie. Zestaw jest profesjonalny. Oszczędza czas wykonania próby.

Zawiera szczegółową instrukcję, napisana w oparciu o przepisy prawa sprawy dotyczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kury nioski z fermy.60 tyg. tel : 694 530 848 lub 605 297 995 mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam koguty wstawienie z 4 czerwieca, ok 1000 szt, cena do negocjacji ok 6 zl, 501 671 848,lublin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tanio kupon rabatowy 10% na zakupy w mojekurczaki.pl

ważny min. do 30 sierpnia 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniejsze ogłoszenie Kupon rabatowy mojekurczaki.pl już nieaktualne. Zadzwoniłem do nich i dostałem numer telefonicznie . Jak ktoś chce może użyć mojego: HAP226. Złożyłem zamówienie telefonicznie i podobno tego samego dnia wysłali a ja będę miał na poniedziałek rano. He, he... zobaczymy...

 

Napiszę Wam czy przyszło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosik zalatuje mi to reklamą

 

wcześniejsze ogłoszenie Kupon rabatowy mojekurczaki.pl już nieaktualne. Zadzwoniłem do nich i dostałem numer telefonicznie . Jak ktoś chce może użyć mojego: HAP226. Złożyłem zamówienie telefonicznie i podobno tego samego dnia wysłali a ja będę miał na poniedziałek rano. He, he... zobaczymy...

 

Napiszę Wam czy przyszło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Giganta:

Może rzeczywiście tak wygląda jak reklama ... Nie będę w takim razie już nic pisał. Przesyłkę dostałem. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć więcej proszę o pytania na maila. Pozdrawiam

 

 

Cosik zalatuje mi to reklamą

 

wcześniejsze ogłoszenie Kupon rabatowy mojekurczaki.pl już nieaktualne. Zadzwoniłem do nich i dostałem numer telefonicznie . Jak ktoś chce może użyć mojego: HAP226. Złożyłem zamówienie telefonicznie i podobno tego samego dnia wysłali a ja będę miał na poniedziałek rano. He, he... zobaczymy...

 

Napiszę Wam czy przyszło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

ponieważ w ostatnich dniach kilka razy padła na forum ppr nazwa naszego sklepu (do tego w dość kontrowersyjnej i niejasnej formie) - zdecydowaliśmy się oficjalnie tutaj zaprezentować.

 

mojekurczaki.pl to sklep internetowy z preparatami dla drobiu. Można u nas znaleźć dodatki żywieniowe oraz preparaty dezynfekcyjne - wszystko, co nie wymaga zakupu na receptę. Zainteresowanych zapraszam na stronę http://www.mojekurczaki.pl

 

Pozdrawiam

 

 

Beata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do sprzedania alarm zaniku napięcia w kurniku. Urządzenie trzyfazowe(wykrywa zanik napięcia na dowolnej fazie), z własnym zasilaniem, syreną alarmową, bardzo łatwy montaż, urządzenie nowe, gwarancja 12 miesięcy, cena 199 PLN + wysyłka.

Informacje tel. 501 390092 lub andrzejktm@gmail.com

 

alarm3-25.jpg

 

Posiadam do sprzedania urządzenie alarmowe z powiadomieniem SMS-em na telefon komórkowy. Urządzenie wykrywa zanik napięcia na dowolnej fazie i powiadamia SMS-em, monitoruje temperaturę w kurniku i powiadamia o przekroczeniu dolnego lub górnego ograniczenia (zakresy temperatur można dowolnie ustalać), w każdej chwili można uzyskać raport stanu parametrów w kurniku, urządzenie posiada własne zasilanie, czujnik temperatury z przewodem o długości ok. 25 mb, urządzenie jest używane, posiada instrukcję obsługi, fakturę zakupu 26.06.2009(cena 1260 PLN), gwarancję 12 miesięcy, cena 890 PLN + wysyłka.

Urządzenie zostanie skonfigurowane w/g potrzeb kupującego przed wysyłką (będzie wymagało tylko podłączenie do zasilania 1 i 3 fazowego).

 

alarm3-30.jpg

 

Informacje tel. 501 390092 lub andrzejktm@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania siedlisko o powierzchni 11ha budynki o powierzchni 8000m2 (6 budynków) w trakcie modernizacji z przeznaczeniem na ferme drobiu - magazyny lub inną działalność. dobra lokalizacja blisko trasy E7 w okolicay pomiędzy Nidzica a Działdowo

info pod nr.505298478--

606632030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...