Skocz do zawartości
Eva

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na sprzedaz duze ilosci wytlaczanek 15,17,20, multi hartman i huhtamaki dobra cena mozliwisc transportu przy wiekszej ilosci tel664 732 911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Dobry dojazd, blisko drogi głównej. Możliwość przejęcia nisko oprocentowanego kredytu.

 

607 237 769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wynajmę wylęgarnie drobiu

607 237 769

 

Ta no mam kilka Wolsztyn Margonin Ilowo 0,1-1 gr od jaja nałożonego, cena

negocjowalna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do sklepu internetowego

Tylko teraz promocja

Mata dezynfekcyjna standard

Stara cena 142zł

Cena w promocji 99zł

 

Bez haczyków do wyczerpania puli mat promocyjnych

zamówienia ze strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=2

 

Oferta dotyczy tylko zamówień przez stronę.

na produkt promocyjny nie przysługują dodatkowe rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

UWAGA!!!!

 

Czy wiecie, że pod podanym na stronie mojekurczaki.pl adresie siedziby sklepu nic nie ma - jest to zwykła kamienica w której nie mieści się żadna firma, a próby kontaktu z właścicielem skończyły się na niczym.

 

Może ktoś kto od nich kupował napisze czy chociaż dostarczyli towar ????????????

 

Radzę dalego posuniętą ostrożność, bo choć niektóre ceny mają dobre to możecie stracić pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmował bym się tym, że adres firmy jest conajmniej zastanawiający. Większym problemem, jest że wzieli się z nikąd. Poszperałem w internecie i nic o właścicielu ani firmie nie znalazłem. Coraz częściej zakładane są firmy, które przez jakiś czas działąją a potem znikają a klienci zostają bez towaru albo z towarem trefnym. Działam w branży nie od dziś i zdarzyło mi się kupić "okazyjnie" towar który potem okazał się podróbką albo zupełnie czymś innym. I to od Przyjaciela... pozdrawiam Karolu... Dezynfekcja może być rozlewana w garażu to samo witaminy.

Problem z takimi firmami jest w tym, że inspekcja weterynaryjna ani inne urzędy nie mogą ich sprawdzić. Idą sobie pod wskazany adres a tu nikogo nie ma i tyle... Skąd to kupują i czemu sprzedają po cenach niższych niż w hurtowniach??? Znam ceny z rolvetu i innych ... wiem że tak tanio nawet hurtownie od nich nie biorą wieć czy nie są to deny dumpingowe??? a to by było niezgodne z prawem. ale myślę, że zaczeli bruździć w rynku więc znając życzliwość polaków ktoś się za to weźmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

eeee...ja np nie kupię na moje kurczaki bo.........wszystkie witaminy kupuję dużo taniej u mojego lekarza weterynarii opiekuna fermy.....a część artykułów ma taniej niż na moje kurczaki lokalny centrovet..........oczywiście oprócz artykułów "artykuł dnia" czy jakoś tam.

nasze forum sieje panikę gdzie się da, na każdy temat i wszędzie sie wietrzy teorię spiskową....... ale to takie polskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!!

UWAGA!!!!

 

Czy wiecie, że pod podanym na stronie mojekurczaki.pl adresie siedziby sklepu nic nie ma - jest to zwykła kamienica w której nie mieści się żadna firma, a próby kontaktu z właścicielem skończyły się na niczym.

 

Może ktoś kto od nich kupował napisze czy chociaż dostarczyli towar ????????????

 

Radzę dalego posuniętą ostrożność, bo choć niektóre ceny mają dobre to możecie stracić pieniądze.

 

Kurczak spokojnie, spokojnie. Towar dostarczają (3 transakcje), perfekcyjnie zapakowany, dostawa na drugi dzień, płatność przy odbiorze.

 

Jeśli komuś nie dostarczyli sam bym się chętnie dowiedział ???

 

A to że "zwykła kamienica" to co ?? Przecież to SKLEP INTERNETOWY a nie salon sprzedaży preparatów dla drobiu z 3 długonogimi ekspedientkami. Czyli zamawiasz a oni pakują do kartonu i na pocztę. Więc czego oczekiwałeś.

 

Jak dla mnie do tej pory bardzo wiarygodny sklep. Ale może ktoś ma inne zdanie ???

 

Do Tomasza R.

Dalej się dawaj bzykać Twoim dostawcom i wierz we wszystko, co Ci powiedzą w hurtowni, że podrabiane, nie kontrolowane itd. Moje były orginalne. A ceny u Ciebie wyższe ??? A u innych niższe jak przeczytasz poniżej (pozdro Savik!). Coś Ty mi ich za bardzo nie lubisz. Vet czy paszowiec ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka słów w temacie wiarygodności sklepu http://www.mojekurczaki.pl

 

Od samego początku działania sklepu. przyświeca nam jeden cel - przekonanie do siebie Klientów solidnością i jakością obsługi. Do każdego Klienta, który zamawia po raz pierwszy dzwonimy, żeby zminimalizować jego obawy związane z wirtualnymi zakupami. Dbamy, aby towar był u Kupujących następnego dnia (udało nam się do tej pory w 98% przypadków). Klika dni po wysłaniu towaru ZAWSZE DZWONIMY, aby zapytać, czy paczka doszła. Od początku działania zrealizowaliśmy ponad 700 zamówień. Do tej pory żaden z Klientów nie zgłaszał jakichkolwiek zastrzeżeń co do jakości towaru, dostawy, kwestii formalnych (faktura itd.)

 

Co do siedziby - jak ktoś słusznie zauważył jesteśmy sklepem internetowym, więc nie spodziewajcie się pod naszym adresem sklepu z półkami. Tyle w temacie.

 

I TERAZ UWAGA !

 

Jeśli ktokolwiek z czytających to forum jest naszym Klientem i jest niezadowolony z towaru lub obsługi - prosimy o ujawnienie takiej sytuacji wraz z podaniem numeru zamówienia. Deklaruję, że każdy jesli taki przypadek zostanie tutaj zgłoszony, odniesiemy się do niego publicznie i na Waszych oczach sprawę wyjaśnimy.

 

Ciepło pozdrawiam

 

Beata

 

http://www.mojekurczaki.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zakupy w tym sklepie już kilka razy, bardzo mili i pomocni ludzie tam pracują i z obsługi jestem bardzo zadowolony. Po za tym kilku znajomych też tam kupowało i dobra opinia się potwierdza.

 

Co do cen to niektóre rzeczy mają taniej a niektóre drożej, ale biorąc pod uwagę, że wszystko zamawiam siedząc wygodnie w fotelu przed laptokiem to dla mnie super sprawa. Towar był u mnie następnego dnia po południu.

 

Widzę, że niektórym nie w smak takie rozwiązanie, może wreszcie się skończy oskubywanie hodowców przez "PRZYJACIÓŁ" z phu, hurtowni czy z wytwórni.

 

 

Polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeglądam to forum od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłem przyłączyć się do dyskusji. Jestem przedstawicielem hurtownii weterynaryjnej i nie ukrywam że zainteresował mnie temat sklepu mojekurczaki.pl Powiem tak inicjatywa prowadzenia takiego sklepu podoba mi się i popieram takie formy sprzedaży. Co do cen to w mojej firmie wszystkie produkty można kupić w niższych cenach a ja i tak coś tam zarobię tak więc zarzucanie stosowania dumpingu poprostu mnie śmieszy (nie oszukujmy się przecież każdy chce zarobić!) dla przykładu Solfac WP kosztuje u mnie ok 310 zł a jak ktoś pisze że Centrowet chciał ponad 400 to poprostu trafił na oszusta. Osobną sprawą jest to że hurtownie wet. niechętnie chcą obsługiwać klientów nie-lekarzy z tego względu iż weterynarze się "obrażają"(tu chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego) a żadna hurtownia nie pozwoli sobie na utratę klienta lek.wet. i będzie wolała odmówić klientowi hodowcy. Wiem smutne to trochę ale tak sprawa wygląda. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie proszę pisać postaram się pomóc. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.pesan.pl/sklep

 

BAYCIDAL WP 25 1KG cena - 538zł

link do strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=304

 

Solfac 10 WP 400g cena - 295zł

link do strony:

http://pesan.pl/sklep/product_info.php?products_id=158

 

Jeśli szukacie Państwo dobrej ceny na konkretny produkt, a w sklepie jeszcze go nie ma - PISZCIE

Znajdziemy go dla Was po NAPRAWDĘ DOBREJ CENIE

W sklepie mnóstwo atrakcyjnych promocji i ciągle dodawane nowe produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie. Tylko nie wiem, czym się chwalicie. W kurakach i tak jest taniej. Kupuje u nich dezynfekcje u was ceny też patrzałem i wybrałem ich. Swego czasu mialem jazde z salmonelą (w sensie ze sie tego bałem) i obszukałem cały rynek stąd wiem.

 

A tak wogóle to pisze tu bo szukam kogoś kto mi zaprojektuje kurnik na 2 tys metrów. Polecicie jakas firme? Mam do odnowienia obiekt po ojcu. Wiem, że to może nie najlepszy moment (medox... nie bij!) ale chce sie chociaż zorientować jak to zrobić i ile to może kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Jesli ktos jest zainteresowany tanim zakupem dużych kurników (4000 m kw.) i dzialek inwestycyjnych pod wrocławiem zapraszam na licytację komornicza. Obiekty w bardzo dobrym stanie nadające sie na każdą dzialalnosc. Zwazywszy na to ze pobliskie tereny wykupywane sa przez firmy zachodnie pod inwestycje moze to byc doskonala lokata kapitalu.Serdecznie zapraszam

http://www.komornikts-olesnica.pl/website/pdf_download/KM_250_08_P_0022.pdf

 

http://www.komornikts-olesnica.pl/website/index.php?option=com_content&view=article&id=18:06-10-2009-obwieszczenie-pierwszej-licytacji-nieruchomoci-nr-kw-29118-kw-29119&catid=3:nieruchomoci&Itemid=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż

Hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1388m2 znajdująca się na działce o powierzchni 5600m2. W skład budynku wchodzą: hala produkcyjna 1100m2, pomieszczenie pomocnicze i magazyn 232m2 oraz część mieszkalna 56m2(wykończona gotowa do zamieszkania). Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania, wentylatory, automatykę do sterowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Dobry dojazd, blisko drogi głównej. Możliwość przejęcia nisko oprocentowanego kredytu.

 

607 237 769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...