Skocz do zawartości
Kredka

JAKI TRAKTOR???? POMOCY!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam jedną wątpliwość który traktor jest lepszy Case 95 KM czy New Holland 95 Km? Mam zamiar chyba zakupić jeden z nich ale nie wiem który jest lepszy proszę o szybkie odpowiedzi.. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy fend jest numer jeden na świecie to bym się kłócił.

A jesli chodzi o przedział 95 czy tam 105 koni to na uwagę zasługuje JD, MF, CASE, (NH odradzam) wszystko zapewne rozbije się o pieniądze.

a no i najważniejsze co ten ciagnik ma robic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tego czy fend jest numer jeden na świecie to bym się kłócił.

A jesli chodzi o przedział 95 czy tam 105 koni to na uwagę zasługuje JD, MF, CASE, (NH odradzam) wszystko zapewne rozbije się o pieniądze.

a no i najważniejsze co ten ciagnik ma robic??

a co jest nr.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tego czy fend jest numer jeden na świecie to bym się kłócił.

A jesli chodzi o przedział 95 czy tam 105 koni to na uwagę zasługuje JD, MF, CASE, (NH odradzam) wszystko zapewne rozbije się o pieniądze.

a no i najważniejsze co ten ciagnik ma robic??

a dlaczego NH odradzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno czy jest taki CASE, który ma równo 100 KM??
100KM ma być do wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden sąsiad kupił Case,drugi NH,a trzeci JD.Z tego co mi mówili to CASE skacze w transporcie i trzeba mocno się trzymać bo jakoś nie jest wyważony,pozatym w nowym ciagniku była dziurawa chłodnica,klimatyzacja bez płynu(kupił go w zimie i dopiero na wiosne zobaczył)i szybko przecieki na silniku się pokazały.Drugi sąsiad narzekał że NH sporo pali w orce 11l/h(95km)i jest troche za krótki i nic cięższego nie można zawiesić bo przód podrywa,a trzeci dla odmiany jest zadowolony choć najdrozej zapłacił to twierdzi że warto,z tego co widziałem gdybym osobiscie chciał kupić nowy ciągnik wybrałbym JD,warto czasem dołożyć troche pieniędzy,w końcu ciągnika nikt nie kupuje na rok czy dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredka polecam Lamborghini. Jeśli masz problem z lokalizacją przedstawiciela,żeby sobie obejrzeć to daj znać na PW to Ci podeślę handlowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić ciągnik komunalny o mocy od 35 km do 55 km nie wiem aka wybrać marke. Pronar 32 AMK podobno czesto się psuje są problemy z uszczelkami tak słyszałem natomiast nic nie wiem o lamorghini R1 o mocy 35 KM oraz 45 KM. W tej klasie jest jeszcze Massey Fergusson. Który z nich byłby dobry i w miare tani w utrzymaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź o ciągnikach Lamborghini wynika z doświadczeń współpracy z rolnikami i ich opinii. Nie jestem żadnym handlowcem lamborghini, choć nie ukrywam, że znam dilera, ale znam również ludzi handlujących Case, Valtra, Polmot Foton i inne. To wynika z charakteru mojej pracy. Lamborghini to to samo co JD a jednak sporo tańszy i naprawdę rolnicy chwalą sobie niezawodność i co ważne nie wysokie spalanie.

Andrzej 1222: Pronara odpuść sobie od razu. To jakaś porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagnik potrzebuje do przewiezienia odpadów komunalnych, drzzewa, odśnieżania chodników na poczatek wybrałbym traktor w przedziale mocy od 35 KM do 55 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to moj pierwszy zakup ciagnika dowiedziałem się że nowy lamorghini kosztuje R 35 79000 zł bez VAT do tego trzeba doliczyć 22% wyjdzie ponad 90000 zł. Pronar jest tanszy 63400 zł. Nie wiem czy na poczatek pakowac się w weksze koszta z kasy mi braknie lambo czy lepszy Massey Fergusoon 2405 ewentualnie 2410. O kosztach eksploatacyjnych nie mam na razie zielonego pojecia jedyne co wiem, że olej wymienia sie co 250 motogodzin a reszta przecież tez się zuzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy telefonicznej oraz przesłanej oferty podaję Panu ceny ciągników oraz osprzętu. Podane ceny są aktualne na dzień 02.06.2009 r..

 

1) Zamiatarka Agata ZM-1600: 8 770,00 zł netto

2) Zamiatarka Agata ZM-1600/S: 10 990,00 zł netto

3) Zamiatarka Agata ZM-2000: 12 500,00 zł netto

4) Posypywarka piasku PS-250: 3 230,00 zł netto

5) Pług do odśnieżania "KACPER" PU-1700: 5 150,00 zl netto

6) Pług do odśnieżania "KACPER" PU-2100: 5 700,00 zł netto

7) Przyczepa jednoosiowa komunalna T 655: 13 550,00 zl netto

Ciągnik Pronar 320 AMK: 63 400,00 zł netto

9) Ciągnik Zefir 40: 67 300,00 zł netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, chodziło oczywiście o Group Same /Deutz Fahr/, a nie JD. Moja zmęczona pomyłka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same solaris lepsze sa w wersji ogrodniczej niz komunalnej przód maja troche za krótki z odsniezaniem sniegu nie bardzo sobie poradza zwłaszcza gdy wartwa jest pól metrowa ciezkiego śniegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...