Skocz do zawartości
awe

Ciągniki " KIOTI" od 45 KM do 90KM

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na tym forum jakiś użytkownik KIOTI DK551 C. Cena (87 brutto) i wyposażenie dość interesujące. Tylko jak sie spisują te ciągniki.

 

A do czego ten ciągniczek ma być bo to bardziej takie ogrodnicze mi się wydają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ogrodniczy.... To jest ciągnik jak każdy inny tylko za mniejsza kasę, ponoć wykonany dużo lepiej jak farmtrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki ogrodniczy.... To jest ciągnik jak każdy inny tylko za mniejsza kasę, ponoć wykonany dużo lepiej jak farmtrac.

 

Przednie koła 20tki mała masa własna krótki lekki za 87 tyś będzie farmtrac 60 dużo większy ciagnik, fajny kioti to jest ten 72km ale cena już mniej fajną ma niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Foton - dziadostwo, a Kioti ponoć jeszcze gorsze. Tanie mięso psy jedzą.

 

 

Tez slyszalem ze dziadostwo. a co myślicie o tych "zefirach" z pronara??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kogo slyszeliscie ? Wlasnie ogladalem DK551 C i wydaje mi sie ze moze to byc dobry nastepca C-360. Poszukalem na forach zagranicznych gdzie marka kioti jest znana i maja dobra opinie np. w USA http://www.mytractorforum.com/showthread.php?t=47059

A jak z oferowanymi u nas? Nie wiem, moze wypowie sie ktos kto kupil/pracowal na tym sprzecie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muj są siad ma fotona 80 koni i sprawował się uiegły sezon dosyć dobrze nie psuł się w sezonie tylko jak kupił przyjechał im na podwórek to mieiąc postał i jakś uszczelka poszła od jakiejś pompy czy czegoś tam ale uznali gwarancje i przyjechali naprawili to tylko taki jeden incydent był a tak to wydaje mi się dobry ciągniczek jest bardzo zwrotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muj są siad ma fotona 80 koni i sprawował się uiegły sezon dosyć dobrze nie psuł się w sezonie tylko jak kupił przyjechał im na podwórek to mieiąc postał i jakś uszczelka poszła od jakiejś pompy czy czegoś tam ale uznali gwarancje i przyjechali naprawili to tylko taki jeden incydent był a tak to wydaje mi się dobry ciągniczek jest bardzo zwrotny
" MÓJ zapamiętaj na zawsze .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C.D. tematu . Posiadam ciągnik Kioti DK551C. Zakup był podyktowany przez cenę i gabaryty ciągnika - miał być mały, mieścić się w międzyrzędziach. Po 3 miesiącach mogę powiedzieć że sprawdził się , jest dość ekonomiczny 2.5-5 litrów/mth a pod względem wielkości i zwrotności super jak dla mnie, ciasne obejście i utrudnione manewrowanie. Może ktoś jeszcze na forum ma Kioti, możemy podzielić się uwagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę wątek na Nowy Rok, nikt nic nie pisze, to szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ktom napisz prosze jak sie sprawuje Twoj kioti ? Ile nim zrobiles i czy byly jakies usterki ? Jakie masz ogolne wrazenie nt ciagnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam kioti sie trzyma?? miałem chęć obejrzeć go na targach w kielcach ale niestety nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...