Skocz do zawartości
miras77

KREDYT NA ZAKUP MASZYN ROLNICZYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tylko dodać, że we Francji największy udział w rynku finansowym ma Credit Mutuel - co by nie mówić jest to Bank Spółdzielczy. Jerzy albo sam siejesz propagandę albo ktoś Ci nieźle w głowie namieszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Alternatywnym rozwiazaniem do kredytu na zakup pojazdu moze byc leasing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jestescie naiwni bierzecie dopłaty bezpośrednie oni i tak nam zabiorą dopłaty jak nas na błędzie to dobiorą się skóry a z tego ortomapy to była kropla w morzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robocik - daj sobie na wstrzymanie, piszesz jakieś bzdety wogóle nie związane z tematem i na dodatek nic nie można zrozumieć z Twojej wypowiedzi. Ni przypiął ni przyłatał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem kupić używane maszyny pow. 10 lat, a kredyty preferencyjne tylko do 5 lat. Poza tym byłem już zapożyczony na kupno 3h ziemi, więc banki mi niestety odmawiały. Miałem jednak zabezpieczenie w postaci nieruchomości i postanowiłem sprobować w prywatnej firmie, choć początkowo nie miałem do tego przekonania. Jak się później okazało, nie było czego. Dostałem kredyt pod zastaw nieruchomości na atrakcyjnych warunkach, od firmy janvest z torunia, jasna i przejrzysta umowa, na pół roku z możliwością przedłużenia. Nie interesowało ich nawet, że jestem już zadłużony. Nadal spłacam, ale jestem zadowolony, bo pieniądze dostałem praktycznie od ręki i mogłem zainwestować w maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdzielę zaraz jadę do Torunia po dwa melony ,hmmm a co tam wezmę trzy ,chociaż na 30-300% .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa weźmiesz 10tyś a stracisz gospodarstwo warte milion zl.

Pieprzona mafia w bialych rękawiczkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...