Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

>> Grześ << podam Ci na pm wszystko co trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super możesz na

groow@wp.pl

Jak by to powiedziała moja narzeczona" jesteśśśśśśśśśśśśśśś kochanyyyyyyyyyyyyy".

Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co gdzies tam wyczytalem to srednio 25km na skibe, ale bardzo duzo zalezy od pluga i warunków w jakich ma pracowac

 

jedże ursusem 5714 z obrotowym ibisem na 3 skiby i swietnie sobie z tym plugiem radzi. Jakby mi ktos powiedzial jak to zrobic to moge umiescic na jakims serwerze filmiki robione kamera cyfrowa, doskonalej jakosci i przez to bardzo duze objetosciowo, jak zmniejszyc rozmiar filmikow??

Mam filmiki:

1.z orki moim 5714 na 3 skiby obracalne, 2) z orki moim 1224 na 4 skiby obracalne, 3) wyczyny mojego kuzyna moim 330

Jeśli sąsiad się zgodzi to mogę też umieścić filmik z orki jego 110 konną forterką na 4 skiby ibis, widac na nim ze ten ciagnik jest za lekki do tego pluga.

Nie wiem jak zetor mógł wyprodukować tak lekki ciągnik o mocy 110 koni Waga tej maszyny ze standardowymi obciaznikami wynosi 4300 kg, więc forterka typu jedynastka jest naprawdę lekka!!!! Ciągnik ten z powodu sporej maski wydaje sie ciezki ale jest bardzo lekki bo bez obciaznikow wazy tylko 3900 kg. Skutek jest taki ze forterka 11441?(nie wiem czy dobry symbol) bardzo sie ślizga z ibisem na 4 skiby w ciezkiej ziemi i trzeba orac na 3 skiby ciagnikiem 110 konnym

Sąsaid obciązył więc swoją forterkę 11441 lejąc wodę w tylne koła,a ponieważ przód mu szedł do góry to więc wział sporo ziemi w łyżkę od tura. Efekt był taki że po 2lub 3 dniach takiej orki 11441 padł, bo siadła mu skrzynia i powershift. Ciągnik był na gwarancji ale nie chcieli mu tego uznać bo niby że on zawinił bo nie powinien ciągnika dociążać ale co miał zrobić kiedy ten ciągnik jest naprawdę bardzo lekki Teraz jest o to sprawa w sądzie.

Jeśli się sąsiad zgodzi to mogę wrzucić filmi jak ciągnę jego "Piękną" i "doskonałą" forterkę moim "Brzydalskim" i "złomiastym" ursusem 5714 Tylko na ten filmik to może się nie zgodzić bo jego twarz tam widać i pewnie nie będzie chciał aby cała Polska się z niego śmiała.

WSZYSTKIE filmiki o których mówię są doskonałej jakości i z dźwiękiem i przez to najmniejszy z nich ma 80 megabajtów. ostrzegam są długie Aha nie mam neta w domu i korzystam z kawiarenki, wieć nie chce aby to ściąganie na serwer trwało parę godzin.

Ma ktoś pomysł jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze masz poczte jesli tak to przesli do mnie a ja moge jesli chcesz wzucic to tu oki wysli mi nawetr ten film z zasiada fortera (mozesz mu nawqet nie mowic nie ujcza to oczy innych oprocz moich) moj e-mail to sebastian_92@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to moze masz poczte jesli tak to przesli do mnie a ja moge jesli chcesz wzucic to tu oki wysli mi nawetr ten film z zasiada fortera (mozesz mu nawqet nie mowic nie ujcza to oczy innych oprocz moich) moj e-mail to sebastian_92@wp.pl

Sprawdząłem to i moja poczta wysyław załączniku tylko filmiki do 10 mega i to jest problem.Może ktoś się orientuje czy nie ma jakiegoś programu do obróbki filmów i ich zmniejszania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdząłem to i moja poczta wysyław załączniku tylko filmiki do 10 mega i to jest problem.Może ktoś się orientuje czy nie ma jakiegoś programu do obróbki filmów i ich zmniejszania ?

a masz nagrywarke na kompie jesli tak to wzuc na plytke i wysli poczta

 

/edit1

do mnie znaczy sie a ja albo sprubuj na www.patrz.pl i tam wzuc oki sprobuj

 

/edit2

a masz moze gg jesli tak to podaj nr to pogadamy szczegulowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sprawdząłem to i moja poczta wysyław załączniku tylko filmiki do 10 mega i to jest problem.Może ktoś się orientuje czy nie ma jakiegoś programu do obróbki filmów i ich zmniejszania ?

a masz nagrywarke na kompie jesli tak to wzuc na plytke i wysli poczta

 

/edit1

do mnie znaczy sie a ja albo sprubuj na www.patrz.pl i tam wzuc oki sprobuj

 

/edit2

a masz moze gg jesli tak to podaj nr to pogadamy szczegulowo

Nie mam gg bo jeszcze nie mam internetu w domu i chodzę do kafejki ale za jakiś miesiąc to mi zrobią internet w domu to pogadamy Dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

spakuj winzipem ten film rozmiar wtedy znacznie sie zmniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdząłem to i moja poczta wysyław załączniku tylko filmiki do 10 mega i to jest problem.Może ktoś się orientuje czy nie ma jakiegoś programu do obróbki filmów i ich zmniejszania ?

A w jakim formacie masz te filmy, bo nie wiem jaki program będzie do tego dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spakuj winzipem ten film rozmiar wtedy znacznie sie zmniejszy.

Ludzie z cuda nie wierzmy, napewno nie zmniejszy się film o pojemności ok. 80MB do rozmiarów ok 10MB. Jak już rozmiar zostanie zredukowany do ok. 73MB. A to wiele i tak nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to wszystko się potrafi. Może rolnik tylko się wykręca, bo nie ma filmików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak się chce to wszystko się potrafi. Może rolnik tylko się wykręca, bo nie ma filmików.

 

nic sie nie wykreca Tylko poradź mi co zobić z filmikami typu ASX???

 

Dla mnie ciagnik marzen za rozsądną cenę to by był jakby do mojego 1224 wrzucili silnik i kabibnę od forteryy 11441.Bo forterka na ta moc jest za lekki i za delikatny ciagnik choc z zewnatrz sprawia wrazenie cieżkiego.

Coś podobnego jest z naszym Ursusem 1614 który jest za lekki i za waskie ma kola do swojej mocy. Moja 1224 jest w porządku, choć jakby sobie mógł zażyczyć to bym dał mu lepszą kabinę przedewszystkim Silnik w 1224 nie jest w cale zły, tylko trzeba mu dac po gazie to wyjdzie cala moc

Sąsaid zamienił 914 na forterę 11441 która ma sprzodu takie śmiesznie małe obciązniki Na wiosne rok temu pojechał 11441 z agregatem uprawowo siewnym na 3 metry i mowil ze na uwrociach to musial jezdzic bardzo delkikatnie bo mu strasznie przod do gory szedl. Za to silnik 11441 szedl z tym agregatem jak burza. 914 na odwrót miał cięższy przód ale z agregatem się ślimaczył nie ma traktorów idealnych niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się odtawarza i wszytko w porządku, to go pokrój na części np. WinRarem.

 

Czy ten Twój kolega nazywa się Hucaluk?

 

Ja miałem w 16245 opony 20.8x38 i o niebo lepiej w polu szedł niż 1224 na 18.4x34. Na mokrym także lepiej było, bo koła szersze i wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASX można zmienić na wma, roszerzenie zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu sam nie zadzwonisz albo nie napiszesz maila? Tylko się wypytujesz. Jak jesteś zainteresowany, to zadzwoń i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co powiecie o URSUSIEC-385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie znajdą się ciągniki w nowej gamie URSUSA. Jaką mają moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma pełnej listy, na dodatek stronka www ursusa nie jest aktualizowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no i ten motorek co chwile wywala mi uszczelke pod glowica mimo ze nie gonie nim jak na torze Le Mans i nie obciazam go jak traktor? poradzcie co z tym zrobic, bo nie chce mi sie co tydzien robic uszczelki

Sprawdząłem to i moja poczta wysyław załączniku tylko filmiki do 10 mega i to jest problem.Może ktoś się orientuje czy nie ma jakiegoś programu do obróbki filmów i ich zmniejszania ?

a masz nagrywarke na kompie jesli tak to wzuc na plytke i wysli poczta

 

/edit1

do mnie znaczy sie a ja albo sprubuj na www.patrz.pl i tam wzuc oki sprobuj

 

/edit2

a masz moze gg jesli tak to podaj nr to pogadamy szczegulowo

Nie mam gg bo jeszcze nie mam internetu w domu i chodzę do kafejki ale za jakiś miesiąc to mi zrobią internet w domu to pogadamy Dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...