Skocz do zawartości
mateuszkonrad

Aktualne ceny skupu bydła w Polsce.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprzedałem w środę 2 sztuki jeden 600kg drugi 585kg po 6zł +VAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-03-2011 Ceny bydła w Niemczech.

 

Kolejny spadek i kosmetyczny wzrost.

 

Notowania młodych byków na wbc w klasie U3 spadły w bieżącym tygodniu z poziomu 3,62 do 3,55 euro/kg, czyli o ok. - 0,28 zł/kg. Ceny krów w R3 natomiast nieznacznie wzrosły o + 0,01 euro, z 2,70 do 2,71 euro/kg, co daje podwyżkę rzędu + 0,04 zł/kg (wg NBP z dnia 09.03.2011, 1 euro = 3,9758 zł).

 

Szczegóły dostępne na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hf 620 netto 6.4+vat, za czarnego angusa waga ponad 700 oferował 6.9 +vat-nie sprzedałem.Odbiorca BM Kobylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hf 620 netto 6.4+vat, za czarnego angusa waga ponad 700 oferował 6.9 +vat-nie sprzedałem.Odbiorca BM Kobylin

 

Cena niezla a jak z terminem płatności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiał ktoś do BM Kobylin jak z terminem płatności, jak płacą za sztuki pow 500kg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich odstawiam. Bież gotówkę z vatem i wpłać na konto,ja zawsze tak robię.Ostatnio jak sprzedawałem to zgodziłem się na tkz.szybki przelew który miał być wykonany w tym samym dniu.Pieniądze dostałem po 7 dniach i wykonaniu 2 telefonów DZIENNIE.Tak poza tym jak na razie płacą u nas najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile u Was płaca za buchaje??..bo słyszałem ze sa juz ponad7 zł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w temacie cicho zadnych postów...

Jaka cena za sztuki pow 600kg HF czy mieszańców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ok.2tyg. temu do Dudy za MM pow.600kg. 6,30PLN na rękę (byczek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś oddaję byki do rzeźni do Giżycka w wadze ok. 600kg cena w klasie R to 11.90+vat. Handlarze dawali 6,5+vat, wachałem się licząc że poubojowo wyjdzie więcej. gdy przyjdzie faktura okaże się czy dobrze postąpiłem. bydło to dobre mieszańce mięsne. słuchy dochodzą że obecna cena ma się utrzymać gdzieś do końca września, chyba że wcześniej w tv powiedzą o opadach śniegu. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dowiedziałem się jak wyszły mi byki, średnio za wagę żywą dostałem 7,40 z vatem, wybiły się od 59 do 64 procent. pośrednik jednak musi swoje zarobić. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaką cena brutto za kilogram wbc Ci wyszła bo tydzień temu w morlinach dostałem 13brutto w klasie A0+ byczek był zwykłym mieszańcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brutto za kg w klasie R+ cena 13,16 a klasa Ro 12,85 klasa R- 12,53 cena moim zdaniem może być, wszystko jeszcze zaley od wybojowości. a cena przy oddawaniu na QMP to 12,80 netto, znajomy z sąsiedniej wsi oddaje na QMP. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś dowiedziałem się jak wyszły mi byki, średnio za wagę żywą dostałem 7,40 z vatem, wybiły się od 59 do 64 procent. pośrednik jednak musi swoje zarobić. pozdrawiam.

 

Bardzo ładna wydajność az nie spotykana gdzie takie zetelne zakłady? i jaka rasa tych byczków? U mnie w pobliskich zakładach to od 50do 55% wiekszość sztuk idzie a zakłady należa do grupy sokołów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nie rozumiem za bardzo stwierdzenia " że aż nie spotykana " , wybojowość miały taką jak na fakturze i to mnie interesuje a firma czy żetelna to powinni się wypowiedzieć dostawcy którzy dostarczają towar już pewien czas, ja robie to od dwóch lat i jak narazie nie miałem żadnych nieprzyjemności. byki to mieszańce CH iLM. ps. 50% to się krowa potrafi wybić. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek dzwoniłem do jednego posrednika z wielkopolski i proponowal cene do 7zł za czarno białe a mieszance do 7,50 netto sztuki powyżej 600kg a jak w waszych regionach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flamenko cena na dziś cena za 600 kg netto to 6.8 +vat ,w razie zainteresowania dzwonić 605 278 243 pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...