Skocz do zawartości
bartuni

Zwolnić wszystkich pracowników arr, arimr i anr!!!

Rekomendowane odpowiedzi

A ztrudnić ludzi kompetentnych!!!!!

Rolnicy popieracie mój pomysł ???

 

Procowników(czytaj nierobów) agencyjnych o zdanie nie pytam, z wiadomych względów.

 

Kiedy do jasnej cholery dostanę decyzje w sprawie mojego wniosku ze SPO. Osły zmiatać z pogawędek i rozpatrzcie wreszcie mój wniosek.

 

 

A gdzie są moje dopłaty bezpośrednie!!!?????????????????????????????? już mam dośc tego kraju i tych urzędasów zasranych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zamknąć Wszystkie Agencje a Rolnikom zabrać dopłaty!Wszelkie! Niektórzy są bardzo niekompetentni, nie znają przepisów, nie wiedzą pod czym się pospisują, kłamią i wyłuddzają pieniądze. Użytkują rolniczo działki, na których rośnie 20 las, pszenicę uprawiają na dachach itp. takim Rolnikom nie należą się dopłaty. Bo ci, którzy mają głowę na karku dają sobie świetnie radę, prosperują i doskonale wiedzą co chcą osiągnąć. Nie zniżają się do poziomu żałosnego obrażania ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi tylko ilu mamy rolników-oszóstów w tym kraju?- To jest margines, niewielki odsetek tylko. A ilu mamy kompetentnych urzędników- to też jest margines i bo niewielki odsetek wszystkich urzędników zna sie na rzeczy.

 

nie znam żadnego rolnika który swiadomie by wyłudził, co więcej wielu rolników podaje mniejszą powierzchnię upraw tak "na wszelki wypadek".

Oszustwa to robią głównie spekulanci z miataktórzy kupili ziemie dla zysku i dla dopłat.potem sie robi nagonkę medialna na rolników itd

Zanim weszliśmy do uni nie było dopłat, nie było całej tej machiny urzędniczej które pożera ogromą ilośc pieniędzy i uwierz mi że rolnikom nie było wcale gorzej niż teraz.Bo co z tego ze sa doplaty kiedy ceny produktów spadły, koszty produkcji wzrosły i do tego trzeba spełniać tysiace idiotycznych wymagań.

Prawda jest taka ze na unii to zyskali urzędnicy a nie rolnicy, bo rolnicy bez unii nie mieli gorzej niż jest teraz, a nie było tej calej armii urzedniczej która jest teraz.

Które państwo będzie się rozwijac jeśli zjadać je bedzię wrzód w postaci armii urzędników którzy nikomu nie są potrzebni, niczego nie produkuja, nie tworzą dochodu narodowego tylko pasożytują na innych.

A niech wszyscy zosataną urzędnikami. Będzie w tym kraju lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ztrudnić ludzi kompetentnych!!!!!

Rolnicy popieracie mój pomysł ???

 

Procowników(czytaj nierobów) agencyjnych o zdanie nie pytam, z wiadomych względów.

 

Kiedy do jasnej cholery dostanę decyzje w sprawie mojego wniosku ze SPO. Osły zmiatać z pogawędek i rozpatrzcie wreszcie mój wniosek.

 

 

A gdzie są moje dopłaty bezpośrednie!!!?????????????????????????????? już mam dośc tego kraju i tych urzędasów zasranych

 

zezwolić na odstrzał takich zacietrzewionych żółwi, bez urzędasów g... byś miał Ludzie nie potrafią interpretowć przepisów i po to mają urzędników... a urzędnik wszystko powie takiemu (słowo zostało usunięte)owi ten oczywiście nic nie za kuma, i potem chodzi i piep...y o urzędnikach... jeszcze urzędnikowi się oberwie... plują ci buraki w twarz a ty musisz być miłym żyg... się chce

 

/edit - Pon Mar 27 10:48:23

kurczaki ale się podjarałam, urzędnik to najbardziej niewdzięczna praca, marne zarobki a do tego jak ci plują w twarz musisz się uśmiechać i mówić że pada... ale czasami jednak daje satysfakcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzędnicy do interpretacji przepisów???? Chyba do nadinterpretacji co prowadzi do ciągłych zmian przepisów!!!!!

 

A gdybyście inaczej traktowali niektórych ludzi (Twoja nazawa "buraków") to by nigdy nie pluli wam w twarz!!! A może się mylę?

 

To co ma zrobić rolnik jeśli przyjdzie jednego dnia załatwić sprawę i usłyszy jedno, a jak przyjdzie następnym razem i słyszy coś innego - postaw się w jego sytuacji a też pluł byś na Siebie!!!

 

A innna sprawa, to wiedza (wykształcenie i doświadczenie) tych ludzi i język w jakim powinno się do nich mówić (tylko nie do przesadyzmu: jo, itd.).

 

Ale taki "urzędnik" to chyba ma wyższe (lub przynajmniej średnie - mam nadzieję że nie wieczorowe ) i wie o komunikacji międzyludzkiej i wszystkich niuansach z nią związanych.

 

Więc nie wiem o czym mowa???????!!!!!!!!!!!!!!?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, pracownicy ODR zostają ??!! Uf - "ręka sprawiedliwości" nas ominie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może nie wszystkich, ale kilku ODRowców mozna by zostawić - tak dla fasonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale po cholere zostawiać nas - ODRowcow - nierobów?? .....

Zaorac i posiac na nowo;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy "rolnicy" jak widze tu na forum ,(nie tylko na forum poniewaz w rzeczywistosci jest podobnie), sa bardzo wrogo nastawieni do ARiMR. Nie slusznie!!!. Kto teraz ma lepiej w polsce jak nie rolnicy?? Najczesciej slysze ze rolonicy musza caly czas przychodzic cos poprawiac... A dlaczego do cholery nie wypelniacie wnioskow jak nalezy ?!!!!!! to ze ODR pomaga w wypelnianiu wnioskow nie zwalnia was z myslenia!!! pracownicy ODR nie dostana do waszych ziem doplaty a pomagaja wam wypelniac te cholerne wnioski, i nie zarabiaja wiecej niz wy, pracuja za psie pieniadze.!! Mysliicie ze po co zostalo wydanych tyle pieniedzy na instrukcje ktore sa przysylane do waszych domow?? no pomyslcie!!! po to abyscie nie musieli sie fatygowac do biur i mogli wypelnic we wlasnym domu wniosek. czy to takie trudne?? taka wygoda a tu jeszcze fochy stroja bo musza az 15 min czekac w biurze.. a pracownicy biur siedza tam (tu uwaga!!) 8h.a jak byl sezon na skladanie wnioskow to nawet do 24 siedzieli zebyscie mnieli mozliwosc skladania wniosku. Ktos tu na forum napisal ze ".. na tej uni to wiecej skorzystali urzednicy niz rolnicy.." Co to wogole za glupota ludzie!!!!!!! Urzednicy zarabiaja mniej niz wy. Wystarczy miec ziemie przepisac ja na kogos z rodziny i juz 2,5 tys. zl na miesiac wpada. nie mowiac juz o doplatach. Takze radze wam sie zastanowic nad tym co piszecie na tych forach bo jak ja to czytam to mnie naprawde szlag trafia.. ze takie chamstwo i zero kultury tu jest. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci urzędnicy to nie są nawet tacy źli, można nawet troche pożartować no i czasem kawke wypić np. w anr. W moim przypadku to jak gdzieś pójdę to dostaję jasną i szybką odpowiedź, no i uśmiech urzędnika, że moze obsłużyć tak miłego rolnika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sardyna - a masz rację - wykosić ten pomiot ODRażający, posiać na nowo. Gorczyce, co by beż żałowania zaorać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwolnic czy nie zwolnic oto jest pytanie zwolnic to moze nie ale powaznie zredukowac gdy gruchnela wiesc gminna ze beda doplaty otwarto w miescie agencje zaczynali z dwoma komputerami czteroma kalkulatorami i zajmowali szesc obdrapanych pomieszczen (okolo1\4pietra budynku )w dziesiec osob.Teraz zajmuja ponad dwa i pol pietra(lekko liczac 50 pomieszczen) pieknie wymalowane od groma komputerow i innych bajerow a wszystko to obsluguje niezliczona rzesza urzedasuw.gdy skladalem wnioseko doplatyw jednym z pol wpisana cyfra byla poprawiona przezemnie (wina dlugopisu) co nie mialo wplywu na pozostala tresc .jednakrze pani przyjmujaca wniosek stwierdzila ze tak nie moze byc iwnisek musi zostac przepisany.lacznie przepisywalem wniosek 4 razy wdomu zanim osiongnalem oczekiwana jakosc po rozmowie z kilkoma sasiadami okazalo sie ze nie bylem pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu na forum napisal ze ".. na tej uni to wiecej skorzystali urzednicy niz rolnicy.." Co to wogole za glupota ludzie!!!!!!! Urzednicy zarabiaja mniej niz wy.
nie wiem ile zarabiają , ale za to ilu ich jest . Moim zdaniem ( wzorem TEYA ) trzeba zrobic ściepę narodową i kupic bombę atomową , a te wszystkie dopłaty to niech se wsadzą . dopiero po wejściu do unii zorientowałem się że istnieje tyle zakładów pracy i to o bardzo dużym zatrudnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to gdzies co sobie rolnicy mysla o urzednikach. Urzednicy tak samo jak kazdy inny czlowiek probuje zarobic na rodzine, z reszta urzednikow w Polsce jest mniej niz rolnikow......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ RANAK , jeśli piszesz że urzędników jest mniej to może napiszesz ilu ich jest , a ilu jest rolników , tylko naprawdę rolników utrzymujących się tylko z rolnictwa , bo statystycznie to prezes np. ORLENU jeśli posiada ponad 1 Ha to też jest rolnikiem . wątpię czy chociaż połowa tzw. rolników jest nimi naprawdę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o zadne statystyki ani nic podbonego. Nie zachowujcie sie tak dziecinnie. Czym sie rozni Urzednik od rolnika?? praca jak kazda inna... nie wiem o co wam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZym się róznie - niczym. Ja po powrocie zostawiam laptopa, zdejmuje lepszejsze portki, zakłądam drelich, wzuwam "gnojobiegi" na giry - widły w łape i do roboty- zwierzaki trza oprzątnąć. Proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to pozwalniać wszystkich w pizd'u i mieć święty spokój wtedy Polska byłaby pieknym krajem bezrobotych czekających jedynie na to aż przyjedzie szwab czy inny cudzoziemiec i rzuci czekoladę z okna przejeżdżającego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej było by otoczyć "Warszawkę" wysokim, szczelnym murem? Bez bram, okien. Wtedy Polska była by szczęśliwsza. Kto jest za ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu bym się kłóciła, bo większego hamstwa i obłudy niż w W-wie nie ma nigdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robimy zrzutę na cegły. A dodatkowo ja bym to szczelnie uszczelnił, i wsrodek zalał woda. Po brzegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło się zrobiło kolejny zalew jestem za

Tylko jak coś wypłynie jakieś gu_no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warsiawka też by była zadowolona jakby się odgrodziła od chamstwa
nie opowiadajcie takich zeczy .warsiawka wezmie to na serio i na przyszly rok znowu doplaty sie opoznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...