Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:56 Sob 19 Kwi 2014

Zwolnić wszystkich pracowników arr, arimr i anr!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ranak

PostWysłany: 08:07 Sro 14 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam to gdzies co sobie rolnicy mysla o urzednikach. Urzednicy tak samo jak kazdy inny czlowiek probuje zarobic na rodzine, z reszta urzednikow w Polsce jest mniej niz rolnikow......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
kserkses

PostWysłany: 17:48 Pon 12 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ranak napisał:
Ktos tu na forum napisal ze ".. na tej uni to wiecej skorzystali urzednicy niz rolnicy.." Co to wogole za glupota ludzie!!!!!!! Urzednicy zarabiaja mniej niz wy.
nie wiem ile zarabiają , ale za to ilu ich jest . Moim zdaniem ( wzorem TEYA ) trzeba zrobic ściepę narodową i kupic bombę atomową , a te wszystkie dopłaty to niech se wsadzą . dopiero po wejściu do unii zorientowałem się że istnieje tyle zakładów pracy i to o bardzo dużym zatrudnieniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mory 1971

PostWysłany: 12:13 Sob 27 Maj 2006    Temat postu: zwolnic czy nie zwolnic Odpowiedz z cytatem

zwolnic czy nie zwolnic oto jest pytanie Very Happy zwolnic to moze nie ale powaznie zredukowac gdy gruchnela wiesc gminna ze beda doplaty otwarto w miescie agencje zaczynali z dwoma komputerami czteroma kalkulatorami i zajmowali szesc obdrapanych pomieszczen (okolo1\4pietra budynku )w dziesiec osob.Teraz zajmuja ponad dwa i pol pietra(lekko liczac 50 pomieszczen) pieknie wymalowane od groma komputerow i innych bajerow a wszystko to obsluguje niezliczona rzesza urzedasuw.gdy skladalem wnioseko doplatyw jednym z pol wpisana cyfra byla poprawiona przezemnie (wina dlugopisu) co nie mialo wplywu na pozostala tresc .jednakrze pani przyjmujaca wniosek stwierdzila ze tak nie moze byc iwnisek musi zostac przepisany.lacznie przepisywalem wniosek 4 razy wdomu zanim osiongnalem oczekiwana jakosc po rozmowie z kilkoma sasiadami okazalo sie ze nie bylem pierwszy Evil or Very Mad
Powrót do góry
ODRzyk

PostWysłany: 11:03 Pią 19 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sardyna - a masz rację - wykosić ten pomiot ODRażający, posiać na nowo. Gorczyce, co by beż żałowania zaorać Wink
Powrót do góry
geo2

PostWysłany: 19:27 Czw 18 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci urzędnicy to nie są nawet tacy źli, można nawet troche pożartować no i czasem kawke wypić np. w anr. W moim przypadku to jak gdzieś pójdę to dostaję jasną i szybką odpowiedź, no i uśmiech urzędnika, że moze obsłużyć tak miłego rolnika Wink .
Powrót do góry
Ranak

PostWysłany: 15:53 Czw 18 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy "rolnicy" jak widze tu na forum ,(nie tylko na forum poniewaz w rzeczywistosci jest podobnie), sa bardzo wrogo nastawieni do ARiMR. Nie slusznie!!!. Kto teraz ma lepiej w polsce jak nie rolnicy?? Najczesciej slysze ze rolonicy musza caly czas przychodzic cos poprawiac... A dlaczego do cholery nie wypelniacie wnioskow jak nalezy ?!!!!!! to ze ODR pomaga w wypelnianiu wnioskow nie zwalnia was z myslenia!!! pracownicy ODR nie dostana do waszych ziem doplaty a pomagaja wam wypelniac te cholerne wnioski, i nie zarabiaja wiecej niz wy, pracuja za psie pieniadze.!! Mysliicie ze po co zostalo wydanych tyle pieniedzy na instrukcje ktore sa przysylane do waszych domow?? no pomyslcie!!! po to abyscie nie musieli sie fatygowac do biur i mogli wypelnic we wlasnym domu wniosek. czy to takie trudne?? taka wygoda a tu jeszcze fochy stroja bo musza az 15 min czekac w biurze.. a pracownicy biur siedza tam (tu uwaga!!) 8h.a jak byl sezon na skladanie wnioskow to nawet do 24 siedzieli zebyscie mnieli mozliwosc skladania wniosku. Ktos tu na forum napisal ze ".. na tej uni to wiecej skorzystali urzednicy niz rolnicy.." Co to wogole za glupota ludzie!!!!!!! Urzednicy zarabiaja mniej niz wy. Wystarczy miec ziemie przepisac ja na kogos z rodziny i juz 2,5 tys. zl na miesiac wpada. nie mowiac juz o doplatach. Takze radze wam sie zastanowic nad tym co piszecie na tych forach bo jak ja to czytam to mnie naprawde szlag trafia.. ze takie chamstwo i zero kultury tu jest. pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Sardynka

PostWysłany: 09:58 Pią 7 Kwi 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał, ale po cholere zostawiać nas - ODRowcow - nierobów?? .....
Zaorac i posiac na nowo;P
Powrót do góry
steel

PostWysłany: 11:11 Czw 30 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no może nie wszystkich, ale kilku ODRowców mozna by zostawić - tak dla fasonu Laughing
Powrót do góry
ODRzyk

PostWysłany: 11:13 Sro 29 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy się, pracownicy ODR zostają ??!! Uf - "ręka sprawiedliwości" nas ominie!!
Powrót do góry
steel

PostWysłany: 09:04 Sro 29 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urzędnicy do interpretacji przepisów???? Chyba do nadinterpretacji co prowadzi do ciągłych zmian przepisów!!!!!

A gdybyście inaczej traktowali niektórych ludzi (Twoja nazawa "buraków") to by nigdy nie pluli wam w twarz!!! A może się mylę?

To co ma zrobić rolnik jeśli przyjdzie jednego dnia załatwić sprawę i usłyszy jedno, a jak przyjdzie następnym razem i słyszy coś innego - postaw się w jego sytuacji a też pluł byś na Siebie!!!

A innna sprawa, to wiedza (wykształcenie i doświadczenie) tych ludzi i język w jakim powinno się do nich mówić (tylko nie do przesadyzmu: jo, itd.).

Ale taki "urzędnik" to chyba ma wyższe (lub przynajmniej średnie - mam nadzieję że nie wieczorowe Smile ) i wie o komunikacji międzyludzkiej i wszystkich niuansach z nią związanych.

Więc nie wiem o czym mowa???????!!!!!!!!!!!!!!?????????????
Powrót do góry
chrapka

PostWysłany: 09:06 Pon 27 Mar 2006    Temat postu: Re: Zwolnić wszystkich pracowników arr, arimr i anr!!! Odpowiedz z cytatem

bartuni napisał:
A ztrudnić ludzi kompetentnych!!!!!
Rolnicy popieracie mój pomysł Smile ???

Procowników(czytaj nierobów) agencyjnych o zdanie nie pytam, z wiadomych względów.

Kiedy do jasnej cholery dostanę decyzje w sprawie mojego wniosku ze SPO. Osły zmiatać z pogawędek i rozpatrzcie wreszcie mój wniosek.

A gdzie są moje dopłaty bezpośrednie!!!?????????????????????????????? Mad już mam dośc tego kraju i tych urzędasów zasranych Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

zezwolić na odstrzał takich zacietrzewionych żółwi, bez urzędasów g... byś miał Ludzie nie potrafią interpretowć przepisów i po to mają urzędników... a urzędnik wszystko powie takiemu jełopowi ten oczywiście nic nie za kuma, i potem chodzi i piep...y o urzędnikach... jeszcze urzędnikowi się oberwie... plują ci buraki w twarz a ty musisz być miłym Mad Mad Mad żyg... się chce

/edit - Pon Mar 27 10:48:23
kurczaki ale się podjarałam, urzędnik to najbardziej niewdzięczna praca, marne zarobki a do tego jak ci plują w twarz musisz się uśmiechać i mówić że pada... ale czasami jednak daje satysfakcję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
g

PostWysłany: 14:07 Sob 25 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hi hi tylko ilu mamy rolników-oszóstów w tym kraju?- To jest margines, niewielki odsetek tylko. A ilu mamy kompetentnych urzędników- to też jest margines i bo niewielki odsetek wszystkich urzędników zna sie na rzeczy.

nie znam żadnego rolnika który swiadomie by wyłudził, co więcej wielu rolników podaje mniejszą powierzchnię upraw tak "na wszelki wypadek".
Oszustwa to robią głównie spekulanci z miataktórzy kupili ziemie dla zysku i dla dopłat.potem sie robi nagonkę medialna na rolników itd
Zanim weszliśmy do uni nie było dopłat, nie było całej tej machiny urzędniczej które pożera ogromą ilośc pieniędzy i uwierz mi że rolnikom nie było wcale gorzej niż teraz.Bo co z tego ze sa doplaty kiedy ceny produktów spadły, koszty produkcji wzrosły i do tego trzeba spełniać tysiace idiotycznych wymagań.
Prawda jest taka ze na unii to zyskali urzędnicy a nie rolnicy, bo rolnicy bez unii nie mieli gorzej niż jest teraz, a nie było tej calej armii urzedniczej która jest teraz.
Które państwo będzie się rozwijac jeśli zjadać je bedzię wrzód w postaci armii urzędników którzy nikomu nie są potrzebni, niczego nie produkuja, nie tworzą dochodu narodowego tylko pasożytują na innych.
A niech wszyscy zosataną urzędnikami. Będzie w tym kraju lepiej. Mad
Powrót do góry
dramaturgia dzieci roli:P

PostWysłany: 12:52 Sob 25 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak zamknąć Wszystkie Agencje a Rolnikom zabrać dopłaty!Wszelkie! Niektórzy są bardzo niekompetentni, nie znają przepisów, nie wiedzą pod czym się pospisują, kłamią i wyłuddzają pieniądze. Użytkują rolniczo działki, na których rośnie 20 las, pszenicę uprawiają na dachach itp. Arrow takim Rolnikom nie należą się dopłaty. Bo ci, którzy mają głowę na karku dają sobie świetnie radę, prosperują i doskonale wiedzą co chcą osiągnąć. Nie zniżają się do poziomu żałosnego obrażania ludzi.
Powrót do góry
bartuni

PostWysłany: 11:05 Sob 25 Mar 2006    Temat postu: Zwolnić wszystkich pracowników arr, arimr i anr!!! Odpowiedz z cytatem

A ztrudnić ludzi kompetentnych!!!!!
Rolnicy popieracie mój pomysł Smile ???

Procowników(czytaj nierobów) agencyjnych o zdanie nie pytam, z wiadomych względów.

Kiedy do jasnej cholery dostanę decyzje w sprawie mojego wniosku ze SPO. Osły zmiatać z pogawędek i rozpatrzcie wreszcie mój wniosek.

A gdzie są moje dopłaty bezpośrednie!!!?????????????????????????????? Mad już mam dośc tego kraju i tych urzędasów zasranych Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: