Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najciezszy towrt który ciągnolem to duzy bizon

nie wiem ile taki moze warzyc ale mysle ze 20 ton

ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja najciezszy towrt który ciągnolem to duzy bizon

nie wiem ile taki moze warzyc ale mysle ze 20 ton

ma

Ma co najwyżej 10 t, ale potwierdzam siłe uciągu , moim Władkiem też ciągnąłem mojego forszaja 512, który waży ok 8-9 t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to zawsze władzio ciąga na przyczepach około 8 ton z hakiem a + przyczepy wiec licze około 10 ton! Lecz teraz rozwaliła mi się spółka i mam jedną przyczepe którą bede robił na 6 ton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

CZYM tą dwunastotonowkę z wapnem ciagłes ???

 

C4011. Z 3 ruszalem i nawet nieźle szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś władka obniżonego do maksa i poszerzonego

 

 

 

Ja tez mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec pytanie do ludzi z władkiem poszerzonym i obniżonym Czy macie problemy z podnoszeniem maszyn takich jak siewnik poznaniak jakieś sadzarki itp Oraz jakie najwieksze ciężary podnosiliście i jak jest z uciągiem? Bo ja nie miałem tak że władek nie podniósł to co c330 i nie pociągnął! A nie wim czy to tylko tak ja miałem! Bo im dłużej jestem na tym i innym forum to nie wiem co jest już lepsze czy Władek czy c330! Bo wychodzi że mój władek jest jakiś inny i konkuruje z c330!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy w udźwigu podnośnika, ani w sile uciągu między ciągnikiem obniżonym a podwyższonym, ale warunkiem jest własciwe zamontowanie listew podnośnika, dla poszczególnych rodzajów prześwitu Władka, natomiast jeśli chodzi o mojego Władzia, to siewnik poznaniak, czy opryskiwacz 450 litrowy nie stanowi najmniejszego problemu jeśli chodzi o podnoszenie, troszke wolniej dźwiga ładowacz zawieszany "Troll", ale wtedy przekładam cięgna na ostatni, trzeci otwór w listwach i siła udźwigu wzrasta, kosztem wysokości, ale to tylko ok 10 cm mniej, a dla ładowacza nie stanowi to zbytniej niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w udzwigu nie, ale czy dzwiga przód ciągnika! bo też nie dlatego niech mi nie wmawiają że c330 jest lepsza bo wyglądało na to ze tylko ja bronie władka a to mnie zastanawoało! czy to tylko mój tak se radzi Dzieki Tatamarty, ale ostatnio nie ma ciebie na chacie i wszyscy się dziwią gdzie jesteś ty i Luki 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tatamarty, ale ostatnio nie ma ciebie na chacie i wszyscy się dziwią gdzie jesteś ty i Luki 21

Brak czasu, większość dnia i niekiedy nocy spędzam w warsztacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że przerywam wątek, ale super sprawa, że ten temat w końcu otrzymał statut: "przyklejony"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak warsztacik Ja też trochę tam przebywam. Niedlugo skończę robić obciążniki do mojej 4011 to pstrykne foty zobaczycie co to znaczy wyobraźnia i nonszalancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć dobrze wyposażony warsztat, a nie mieć potrzeby tam zaglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztat niekoniecznie musi kojarzyć się z awarią i naprawami... Ja np. kombinuje co by mozna było przerobić, żeby pracowało się wygodniej i lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warsztat niekoniecznie musi kojarzyć się z awarią i naprawami... Ja np. kombinuje co by mozna było przerobić, żeby pracowało się wygodniej i lepiej

Dokładnie, a jeśli chodzi już o naprawy, to nie tylko maszyny i ciągniki mają awarie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam chłopaki ze nie pojawiam sie na czacie ale sesja egzaminacyjna jest w toku i naprawde nie mam jak bo wiem ze jak juz wejde to się zaraz wciągne w rozmowe i czas poleci szybko jak to z wami bywa! ale obiecuje ze jak tylko bede miał to juz z głowy to napewno sie odezwe! trzymajcie kciuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do miraska!

 

Mój władek podnosi Poznaniaka (masa własna 440kg) + 150kg ziarna bez problemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorko czy moderatorze jesteś wspaniała -ły uratowałaś mój wspaniały temat tzn nie ja go załozyłem ale uwielbiam go....! Dzieki wielkie jak to sie stało ze jest moderator na forum bo ja ostatni raz tu byłem jak ten idiota tworzył nowe tematy...! i od tamtej pory miałem skaze....! Dlatego mnie nie było tak długo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

oczywiście ze odpowiem Studia nie rolnicze ale techniczne:

 

Automatyka i Robotyka na PWR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki trzymajmy w kciuki za Luki21 bo jak dobrze pójdzie, to dostaniemy schematy podłaczania komputera pokładowego w Władku A wtedy to JD bedzie się kłaniał Władkowi Wiec powodzenia Luki21 i trzymaj tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rozpędziłem się na czwórce ciagnąć olchę, a ta zaczepiła o pniaka... brr jeszcze mam ślady kierownicy na brzuchu Jeszcze nigdy tak szybko nie poderwało mi przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...