Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:42 Pią 1 Sie 2014

C-360 3P luz w zwolnicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seweryn7701

PostWysłany: 16:38 Nie 15 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo w 60-ce to z jakiegoś dziadostwa zrobione. Ursusa c-4011 dwadzieścia lat miałem i nigdy mi to nie popuściło. Jak gwint jest w porządku i da się dokręcić to spawnij lekko żeby sobie kosztów nie robić. Jak się nie uda to kombinuj jak kolega pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jahooo

PostWysłany: 16:16 Nie 15 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przetoczyłem oś i dałem nakrętkę od Bizona. Odpukać, 6 lat się nie luzuje. Wcześniej były problemy, zwłaszcza z prawym kołem, po każdej jesiennej orce. Można kupic nową oś z dłuższym gwintem (do Ostrówka) i dać dwie nakrętki i zakontrować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tekmie

PostWysłany: 14:06 Nie 15 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Aby zapobiec luzowaniu się nakrętki,to sprawdzonym sposobem jest zespolenie na stałe podkładki zabezpieczającej z pierścieniem(w katalogu https://picasaweb.google.com/lh/photo/-IqMpfLB_ud65Mnm7NkiCQ?feat=directlink element 44 i 45).Ja migomatem połączyłem w trzech miejscach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mirekmarian

PostWysłany: 19:13 Sob 14 Maj 2011    Temat postu: zwolnica Odpowiedz z cytatem

U mnie jak zawsze prawie u każdego puściła ta nakrętka pod pokrywką osi koła gwint zerwany wytarty niektórzy dają do warsztatu i robią gwint nowy ja kupiłem nową os dwa łożyska nakretka podkładka uszczelniacz uszczelkę z kolegą pół dnia zrobili części ok 450 zł z trzy lata temu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbert94n-1

PostWysłany: 15:13 Czw 12 Maj 2011    Temat postu: C-360 3P luz w zwolnicy Odpowiedz z cytatem

Witam. Otóż kiedyś w prawej zwolnicy coś zaczeło mi pochrupywać i ustało a wczoraj zobaczyłem że koło ma luz co się tam rozdupczyło? proszę o odp i o przybliżoną cenę naprawy...Very Happy z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: