Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:06 Nie 1 Mar 2015

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1688, 1689, 1690  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teken

PostWysłany: 20:00 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka cena startera w piaście może ktoś podrzuci Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

PostWysłany: 18:47 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coco napisał:
TE avatar ja byłem w warszawie więc się nie wysilaj a ja nie mam ubojni i bardzo szkoda bo to co się robi w tej branży to dno .A NIKT Z SEJMU NIE WYSZEDŁ MAJĄ NAS GŁĘBOKO W D...IE

Tak byłeś tylko nie 30-06-2011 razem z drobiarzami na proteście -chyba , że jako obserwator z dala sprzed telewizora a jeśli to który region reprezentowałeś bo ja byłem razem z drobiarzami i wiem z jakiego regionu byli. Chyba szedłeś w takim razie na czele skoro wiedziałeś , że nikt nie wyszedł z sejmu albo obejrzałeś w TVN. Nie ściemniaj chłopie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 18:32 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coco napisał:
TE avatar ja byłem w warszawie więc się nie wysilaj a ja nie mam ubojni i bardzo szkoda bo to co się robi w tej branży to dno .A NIKT Z SEJMU NIE WYSZEDŁ MAJĄ NAS GŁĘBOKO W D...IE

I słusznie,nawaliliście kurników to se teraz to zjedzcie.
P.S Flaszki nie będzie,nie sądziłem ,że przy tej ilości kur nie przebije kosztu.Ciekawe co będzie przy wysypie.
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 18:29 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

welcome to the real world

nareszcie wszystko po staremu Very Happy

jak jest około 4 pln to nie ma co czytać ,tylko same cyferki , głupie ikonki i solidarne teksty "trzymać cenę "

a potem gdy spada ......
prosty chłop ,nawet jak zdejmie kalosze i włoży pantofle ,to i tak pozostanie prostym chłopem
Powrót do góry
Nowy kurczak

PostWysłany: 17:35 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny w śląskim ?
Powrót do góry
Coco

PostWysłany: 17:11 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

PostWysłany: 15:15 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coco napisał:
Ale nikt nie zastanawia się nat tym by zadzwonić do mieszalni pasz targować się o cenę zboże idzie do dołu, nie ma słowa o wprowadzeniu mączki zwierzęcej w produkcji drobiarskiej , co dzieje się w zrzeszeniach jak działają jeśli źle to poco istnieją .
Pasza to jest to co decyduje o koszcie produkcji nie pisklak nie obsługa pasza i jeszcze raz pasza .A ceny nie będzie, nikomu nie zależy by poszła do góry mam na myśli ubojnie i pośredników handlujących drobiem . Na początku trzeba zniszczyć by na zgliszczach powstało nowe i dochodowe . W jedności siła to jest priorytet . Exclamation Exclamation Exclamation

Te mądrala to załóż swoje i pokaż jak się działa . Co ty myślisz, że zrzeszenie obniży ci cenę paszy. Jak trzeba było pojechać na protest to jak szczury i strusie pochowaliście główki w piasek po to żeby was lepiej kopnąć mogli w zadek. Daliście przykład mądrości i wsparcia i jedności z tobą na czele "coco" . Wstyd i żenada dla całej branży.Wszyscy się wymądrzacie a jak trzeba cokolwiek zrobić to co? Embarassed Pisałem , że 70% tu to ubojniści i to się potwierdziło
Powrót do góry
Coco

PostWysłany: 14:19 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nikt nie zastanawia się nat tym by zadzwonić do mieszalni pasz targować się o cenę zboże idzie do dołu, nie ma słowa o wprowadzeniu mączki zwierzęcej w produkcji drobiarskiej , co dzieje się w zrzeszeniach jak działają jeśli źle to poco istnieją .
Pasza to jest to co decyduje o koszcie produkcji nie pisklak nie obsługa pasza i jeszcze raz pasza .A ceny nie będzie, nikomu nie zależy by poszła do góry mam na myśli ubojnie i pośredników handlujących drobiem . Na początku trzeba zniszczyć by na zgliszczach powstało nowe i dochodowe . W jedności siła to jest priorytet . Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
501

PostWysłany: 14:03 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie i idźcie się tradycyjnie napić póki macie za co Wink
Powrót do góry
Piko

PostWysłany: 13:32 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
a co do towaru w chłodni to zostały same puste pojemniki i co może to tezkłamstwo Wink Embarassed Twisted Evil

Nie no, na pewno puste, przecież nikt nie może tego lepiej wiedzieć niż "zaufani" kierowcy, bo oni w chłodniach siedzią cały czas...
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:52 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooooooooooo uderz w stół a nozyce sie odezwia liczta sie który 4-ty. Ja bym wymienił kierowców bo to najwieksze zaufane ploty w tych moich postach cos tam moze i jest namieszane ale jak ktos ukonczył wiecej niz 8 klas to wie o co biega. matoks napisz lepiej co bedzie po 20 -ym Laughing alojz ide na piwo zastanowic sie nad soba a o oszustach to ty piszesz ja pisze o uczciwej grze która powinna być zawsze . a co do towaru w chłodni to zostały same puste pojemniki i co może to tezkłamstwo Wink Embarassed Twisted Evil
Powrót do góry
Piko

PostWysłany: 12:29 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś nie wiedziałem, ze kierowcy w ubojni dzielą się na zaufanych i tych nie zaufanych. Pewnie Ci Twoi "zaufani" kierowcy zarabiają 2x więcej od tych "niezaufanych", bo wiedzą kiedy kurczaka brakuje, wiedzą po ile kurczaki się sprzedają, jaka jest ich rentowność i jeszcze pewnie wiedzą ile ubojnia ma kredytów i ile szef ma kochanek... Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:15 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wszystko jedno,ale niech choć piszą z predatorem na poziomie 8klasy szkoły podstawowej ,bo połowy nie da się zrozumieć
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 10:20 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Mam pare interesujacych was moze informacji od ziomków -w tej branzy wiekszosc to sami oszusci a dlaczego ? w tamtym tyg jeden z właścicieli ubojni majacy swoje kurniki i w tym czasie je bił oznajmiał naszej hurtowni ze płaci 3,7 net za zywiec i po tyle musi tuszke sprzedac , w tym już kupywał wszystko po 3,5 net z wolnego rynku a tuszke dalej sprzedawał po tyle - sa to potwierdzone informacje od jego zaufanych kierowców. Dzisiaj podobno duzo tel za kurakiem nic przez ostatnie dwa tyg nie zostawalo biło sie na biezaco i powstaje jakas luka na wiekszosci ubojni. w czwartek podobno chcieli zbic z 5-10 gr zeby pozyskac cos wiecej zywca a pogoda do poł lipca sami wiecie jaka 25 to max.
Ty filuś to jesteś jakaś śmierdząca niedouczona gnida. Oczerniasz ubjnistów nazywając ich oszustami a jednocześnie ziomkami , kolaborujesz z ich rzekomo zaufanymi pracownikami ,zaglądasz wszystkim wokoło do kieszeni a potem te potajemne informacje kolportujesz w Polskę na tym forum. Jesteś pracownikiem hurtowni ( jak sam piszesz ) a włazisz na forum hodowców i siejesz jakiś brudny bełkotliwy ferment , który nikomu nie służy. Zastanów się nad sobą!
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:02 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pare interesujacych was moze informacji od ziomków -w tej branzy wiekszosc to sami oszusci a dlaczego ? w tamtym tyg jeden z właścicieli ubojni majacy swoje kurniki i w tym czasie je bił oznajmiał naszej hurtowni ze płaci 3,7 net za zywiec i po tyle musi tuszke sprzedac , w tym już kupywał wszystko po 3,5 net z wolnego rynku a tuszke dalej sprzedawał po tyle - sa to potwierdzone informacje od jego zaufanych kierowców. Dzisiaj podobno duzo tel za kurakiem nic przez ostatnie dwa tyg nie zostawalo biło sie na biezaco i powstaje jakas luka na wiekszosci ubojni. w czwartek podobno chcieli zbic z 5-10 gr zeby pozyskac cos wiecej zywca a pogoda do poł lipca sami wiecie jaka 25 to max.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 02:40 Sob 2 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BOTOX

Ano właśnie.
Ludzie , czy .K.U.R.W.A kiedykolwiek zrozumiecie ,że produkujemy na tą chwilę MINIMUM 30-35% za dużo ??????????????????????????????
CZY TO KIEDYKOLWIEK POJMIECIE???????????????????????????? Very Happy Very Happy

co on znowu plecie. opowiada. to nie federacja rosyjska tu jest UNIA i globalizacja jak u nas brojlera nikt już nie będzie produkował to go w sklepach nie będzie Question Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 22:25 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ekonomii , nadprodukcji, nadmiernej podaży lub nadwyżkę podaży odnosi się do nadwyżki podaży nad popytem produktów oferowanych na rynku . Prowadzi to do obniżenia cen i / lub towarów niesprzedanych.

Kurczę ...jak nie ma nadprodukcji żywca to....chyba odkryliśmy nowe prawo w ekonomii....
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:58 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koko.x napisał:
medox kiedy była ta cena? to, że było 3,5- 3,6 nazywasz ceną? idź się lecz...

Przy tym poziomie nadprodukcji 3.50-3.6 netto to dobra cena.To tylko 20-30gr dokładki.Przyzwyczajaj się.
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 21:45 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
A swoją drogą jak indyk w cenie to może ktoś na indyka niech się przestawi to może sie uda zlikwidowac rzekomą nadprodukcje Question Exclamation

Sorki Teken, ale nie jestes w temacie, na dobre pisklęta indycze czeka się teraz 8 -12 miesięcy (jeśli wcześniej nie miałeś zakontraktowanych), także nikomu z "ulicy" piskląt indyczych na szybko nikt nie zaoferuje. i dlatego indyk jeszcze długo będzie zarabiał. Na szczęście dla nich.
U nas w kurczaku jest sytuacja jest odwrotna, ale wkrótce piskląt też zabraknie.....
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:36 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrociłem po krótkim wypoczynku a tu dalej młyn na forum chyba nie warto juz tu zagladac. Ale jakby zywiec był po 3,5 - tuszka do hurtu po 4,8 z hurtu do sklepu po 5,1 a w sklepie po 6 zł to by i nadprodukcji nie było to teraz odpowiedzcie sobie na pytanie kto ja robi i kto najwiecej na tym zarabia i dlaczego sa okresy ze,, słabo schodzi". Masa rezygnacji ze wstawien jajo wylegowe juz ponizej 60 gr. pszenice już zaden zakład nie skupuje powyzej 900 za tone(do 15 czerwca jeszcze powyżej 1000zl) a pasze wam pewnie dalej drozeja. Kiedys to sie zmieni i to hodowcy zaczna dyktowac ceny paszy bo z rozmów z ubojniami dużo hodowców mówi passssssssssssssss.
Powrót do góry
koko.x

PostWysłany: 21:31 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox kiedy była ta cena? to, że było 3,5- 3,6 nazywasz ceną? idź się lecz...
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 20:23 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoją drogą jak indyk w cenie to może ktoś na indyka niech się przestawi to może sie uda zlikwidowac rzekomą nadprodukcje Question Exclamation
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 19:01 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAS NAUCZYŁO NAS KOLEGO NIE WAS Exclamation Exclamation
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 18:18 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam no niestety ta cena 3 50 netto jest jeszcze zawysoka powinno spaśc na 2 20 no 2 65 netto to by was nauczyło
Powrót do góry
dorian1

PostWysłany: 17:43 Pią 1 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie, kogo teraz stać na wstawienia.przecież pasze blokują pisklaka też nie chcą dawać . moim zdaniem wstawiają ci, którzy mają jeszcze zaskurniaki no ale i oni niestety je stracą. jakby nie patrzeć takiego roku nie pamiętam...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1688, 1689, 1690  Następny
Strona 844 z 1690

Skocz do: