Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:17 Czw 29 Sty 2015

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1677, 1678, 1679  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziunia

PostWysłany: 10:20 Nie 19 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia napisał:
g o w n o z tego bedzie. statki w porcie rozladowuja.

a dużo tych statków rozładowują koleżance się pomieszało to pewnie tiry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Klaudia

PostWysłany: 09:51 Nie 19 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

g o w n o z tego bedzie. statki w porcie rozladowuja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon330

PostWysłany: 08:53 Nie 19 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według maklerów popyt ma sie od jutra w miare powoli zwiekszać, tak że małe braki w zywcu, wiekszy popyt, może cos z tego bedzie...ale jaka bedzie rzeczywistość to chyba nikt nie potrafi tego przewidzieć...
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 08:19 Nie 19 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam świętokrzyskie 3.5 3.6 ale niema zejścia i zaczyna się blokować a kurczaka wcale n ie ma za dużo
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 22:59 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
Tak naprawie to kurczaka nie ma aż tak dużo gorzej, jest po prostu z zejściem towaru i ubojnie robią sobie u nas lodówkę. 3,5 + vat się rysuje na początek tygodnia. Są ubojnie co płacą ciut więcej ale terminy płatności dużo dłuższe.
. Nie ma kurczaka dużo ale jak się okazuje jest go za dużo tak jak i trzody mimo pogłowia na poziomie 1964r ceny żywca wieprzowego też nieopłacalne nie wiem co to społeczeństwo je ale je polskiego jak widać bardzo mało. W zeszłym roku pisano że 70 proc. ubojni trzody zniknie z rynku i na to się zanosi ciekawe jaki scenariusz jest dla drobiu??? Jesienią zawsze od kilku lat jest zwałka cen więc nie ma co spodziewać się wyjątku chyba że klienci tłumnie wrócą do sklepów ale na to bym nie liczył . Nie jesteśmy Amerykanami gdzie 80 proc. wpieprza bez umiaru . Tylko redukcja podaży może podnieść ceny i nastąpi to przez zamordyzm lub bankructwo części ferm. Dopóki kontraktacja nie zgłosi się z propozycją 3,9 -4,0 netto hodowla drobiu to bardzo ryzykowny interes!!! Krótkie strzały cen latem nie będą zapowiedzią zmiany trendu. Na specjalne obniżki pasz bym nie liczył. Po nas poleci zarodówka i część wylęgarni . Wykańczają nas ceny pasz i tak będzie dalej miał ktoś propozycję obniżki pasz bo ja słyszałem raczej o podwyżkach. Wczesne żniwa nic nie zmienią zboże musi dojrzeć, przy pustych silosach nikt nie obniży pszenicy na 600 zł . Nie ma alternatywy bankructwa albo redukcja produkcji. Są tacy którzy wiedzą jaki będzie scenariusz ale niestety na tym forum ich nie ma. W tym kasynie coraz trudniej coś wygrać a przy stoliku zawsze komplet .
Powrót do góry
123

PostWysłany: 20:53 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zapowiada się waszym zdaniem lato do 20 września,również w kwestii cen paszy Question
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 19:41 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola proszę Cie bez osobistych wycieczek. Ja ci nie mowie co masz robić ja ty mi. Ja cię tylko proszę żebyś pewnych rzeczy nie robiła (np. nie spamuj!). Kropka

U mnie 3.5 + vat pierwsze auta w weekend. Potem zobaczymy.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 19:13 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawie to kurczaka nie ma aż tak dużo gorzej, jest po prostu z zejściem towaru i ubojnie robią sobie u nas lodówkę. 3,5 + vat się rysuje na początek tygodnia. Są ubojnie co płacą ciut więcej ale terminy płatności dużo dłuższe.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:57 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Czyli ubiegały trupa ???
. Czyli ubieramy trupa???
Powrót do góry
123

PostWysłany: 17:50 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jeśli ilość kurczaka w tym i przyszłym tygodniu nie może spowodować wzrostu ceny, to ja ci k.u.r.w.a powiem ,że już dziś trzeba przywiązać ciężki kamień do szyi,po co przedłużać agonię tego schorowanego zaropiałego z bablającymi się w tej ropie muchami zgniłego organizmu?Jak się wysypie kurczak to 2.50netto wobec tego.I tak będzie latem czuję przy tej ilości wstawień.
Ktoś pytał co będzie pod koniec września?A co jest zawsze ?Skoro wszyscy sprzedają kury końcem lipca/początkiem sierpnia i koło 15-25 sierpnia wszyscy wkładają.To chyba najbardziej popularny termin wstawień w całym roku.Orócz nich wracają z urlopów niektórzy ,a zamiast gąsek wkladają kurki inni itp itd.Termin jest zaje.bisty na wstawienie co roku Laughing Od kiedy ty hodujesz ,że nie znasz tego najlepszego w roku terminu? Laughing

Moim zdaniem nie ma powtarzalności ceny z roku na rok,to że było tak w ubiegłym roku to nie znaczy że bedzie tak teraz,aby miał być wysyp na koniec lipca to musi być na maxa wstawień,a wylęgarnie gotują się z pisklakiem,bo ceny są poniżej kosztów produkcji i raczej nie ma wielu chętnych/przynajmniej tak sądze/ dllatego pytam,ja mam przerwe aż sytuacja sie ustabilizuje,nie mam kasy na dokładanie.Zastanawiam się czy w tym roku będzie wogóle opłacalna cena żywca Question Proszę napiszcie co sądzicie.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:38 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli ubiegały trupa ???
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 17:29 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mi k.u.r.w.a. powiedz co ten zakompleksiony ,cale zycie nieszczesliwy naród polski w.p.ie.r.d.a.la., dlaczego niema normalnego zejścia
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:21 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ilość kurczaka w tym i przyszłym tygodniu nie może spowodować wzrostu ceny, to ja ci k.u.r.w.a powiem ,że już dziś trzeba przywiązać ciężki kamień do szyi,po co przedłużać agonię tego schorowanego zaropiałego z bablającymi się w tej ropie muchami zgniłego organizmu?Jak się wysypie kurczak to 2.50netto wobec tego.I tak będzie latem czuję przy tej ilości wstawień.
Ktoś pytał co będzie pod koniec września?A co jest zawsze ?Skoro wszyscy sprzedają kury końcem lipca/początkiem sierpnia i koło 15-25 sierpnia wszyscy wkładają.To chyba najbardziej popularny termin wstawień w całym roku.Orócz nich wracają z urlopów niektórzy ,a zamiast gąsek wkladają kurki inni itp itd.Termin jest zaje.bisty na wstawienie co roku Laughing Od kiedy ty hodujesz ,że nie znasz tego najlepszego w roku terminu? Laughing
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 16:53 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzwoniłem dziś do gosza zawalony jest kurczakiem , miał brac w piatek nie wziął a na poniedzialek nie bije bo mówi że nie ma gdzie kury trzymac. a ty medox calkowicie podburzyłeś moje zaufanie jeśli chodzi o cenę na przyszły tydzień , wiec nie wypowiadaj się jaka cena będzie w sierpniu,bo pisales że na przełomie lipca i sierpnia bedzie syf a pod koniec sierpnia lepiej no chyba że cena 3,5 to dla ciebie dobrze
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:41 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety bardzo mały popyt w tym tygodniu uniemożliwił zwyżki cen może przyszły będzie łaskawszy . Kurczaka na styk i kazdy większy popyt powinien podnieść cenę, ręka na pulsie tego konajacego biznesu. Znajomy od trzody mówił zeby uważać na średnie i małe ubojnie pewnie będą się zaraz zwijać jak to ma miejsce w przypadku trzody , po pierwsze nie mają już co bić i czym płacić zwykle tymi "kupionymi" w tym tygodniu płacili zaległości sprzed dwóch miesięcy , prognoza dla drobiu jest podobna czyli bedzie wysyp rowexów???? Cool Cool Cool
Powrót do góry
123

PostWysłany: 16:11 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
No ,bo w sierpniu 2.70netto .10 gr się mogę pomylić Laughing

A ile pod koniec września Question Proszę o podanie przewidywanej ceny.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 15:57 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja patowa, ubojnie potrzebuja kury a ceny podniesc nie chca, przed chwilka odebralem telefon od langnera z zapytaniem czy nie sprzedalbym mu kury, chociaz nie bylem z nim umowiony...znajomy od banasiewicz wyciagnal 3,55 i tez brakuje jej kury, przed tygodniem oddalem do wyrebskiego po 3,6 na dzisiaj niby placi juz 3,5 ale mowi ze jakbym mial na przyszly tydzien kure to moze wziasc ode mnie cztery auta a nie trzy...te braki ktore mialybyc w drugiej polowie czerwca chyba rzeczywiscie sie zaczynaja, nie dajmy sie zlamac i nie oddawajmy ponizej 3,6...ktos ma jakies inne informacje jak sie bedzie klarowac sytuacja po niedzieli...tych co oddaja teraz po 3,4 tylko pala po glowie lac...
Powrót do góry
Miro07

PostWysłany: 15:10 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś się orientuje jaka cena na śląsku?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:16 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ,bo w sierpniu 2.70netto .10 gr się mogę pomylić Laughing
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 11:43 Sob 18 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak juz bedzie do sierpnia !!
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:13 Pią 17 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazowsze 3.5
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 19:46 Pią 17 Cze 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Witam Cool

Lubelskie 3.6
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 19:30 Pią 17 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie jestem taki bystry jak Wy dlatego tyle postów Idea
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 19:11 Pią 17 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
To forum przez pseudo posty to czysty śmietnik Jola1 to zwykły spamer. Tyle w temacie.

Tak jak wcześniej pisałem przed świętami jest lekki korek potem ma być luźniej ale aktualnie cena idzie do dołu i 3.40 - 3,50 + vat ubojnie proponują tylko ze hodowcy maja dużą kurę i nie mogą już z bardzo manewrować. dobrze żę pogoda jest ok.
dośc że zaniża ceny to jeszcze obraża .
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 18:56 Pią 17 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wnioskuje do administratora Arrow znienic moderatora na tym temacie Arrow
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1677, 1678, 1679  Następny
Strona 844 z 1679

Skocz do: