Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze mnie kolego uświadomiłeś....Młodziak to ksywa, chodź nie będę ukrywał ze nie jestem "w podeszłym "wieku...

Jeśli Ty kolego masz cos z WIELKIEGO KOGUTA (może jakaś mutacja) i dla tego tak sie nazwałeś to ok zwracam honor.

Co do starych jaj to mam rozumieć ze jajo które już niby drugi tydzień jedzie do nas z Hiszpanii i którym tak mocno sie ekscytują handlarze (bo przecież ile czasu można nic nie zarabiać ?? 2 tyg. to już przesada…., nie jest to jajo świeże i gdy by nawet była różnica 5gr to Ty kolego na pewno odmówisz i pojedziesz po te droższe (swieższe) bo jak widziałem w Twojej wcześniejszej wypowiedzi do kolegi z branży to na pewno tak zrobisz.

Twoje słowa: „Jeżeli masz frajerów ,którzy przepłacają to gratuluję”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlodziak , a ty myslisz ze 3 tygodnie temu placili 18 gr za M a teraz zaplaca 25 ,

to ci powiem nie zaplaca i juz, za to ja zaplace 20 gr za M ktora juz jedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek tak właśnie myślę. Skoro potrafiłeś płacić po 10 gr. to dla mnie teraz możesz płacić i 50.

Tak dla ścisłości dla stały, normalnych, prawdziwych odbiorców nie ma ceny 25 gr za M hodowcy o tym wiedzą i Ty tez dobrze o tym wiesz. A skoro nie potrafiłeś szanować swojego producenta wcześniej to teraz on nie szanuje Ciebie. Wic miej teraz pretensje do siebie a nie do mnie, że teraz chce odrobić swoje straty i gdy dzwoni ktos obcy typu Jajcarek z którym nigdy nie handlowałem to mowie cene +3,4gr drozej jak sprzedaje dla stałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlodziak ale ja place M 20 a nie 25 czytaj ze zrozumieniem

a tobie nigdy nie zaplace 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest miodzik???? sprzedaż z grosza??? z pół?? kupienie jaj przed bramą czy za ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SanAmenMitager a , ktorzy to tak dzwonia podaj nr to kto inny zarobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóżmy lepiej od razu 1A na 35 - będzie miało z czego zjechać w dół te 4 grosze - zadowolony będę i ja i mój producent. P.s. Nieźle się nakręcają co niektórzy z tą podwyżką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Na północnym mazowszu ostre braki towaru.

Dziś ceny na wiekszości ferm powiatu żuromin:

 

S-35gr

1a-27gr

1b-25

2a-23

 

Dla silnie szukających +2grosze

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek zanim napiszesz to pomyśl. Skoro płacisz po 20gr to czemu czekasz na jajko z Hiszpanii które będzie przecież stare a jego cena to również 20 gr

Musze przyznać masz łep do interesów

Ps. 50 gr. to był przykład. U mnie nie kupowałeś wiec i nie musisz kupować uwierz ze jakoś sobie poradzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć bardzo zdesperowanego lub strasznie niedoinformowanego hodowcę , który oddaje w tej cenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podniecajcie sie Jajcarkiem ... kto go czyta od dawna wie ze sciemnia jak malo kto !!! Taka jego strategia postraszyc bidulkow w gumowcach co by ceny nie dzwigali U nas nerwowka bo jak tu sprawiadliwie podzielic stalych klientow ..towaru brak !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB Sp. z o.o. w Żukowie zakupi każdą ilość kury rosołowej do uboju.

 

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wydzwaniają nawet z Warszawy. Cena nieważna , ważne żeby zapewnić im towar, bo klienci poodpadają. Hiszpańskie jajo podobno na zapisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...