Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

niezły jajcarz z tego Jajcarka,humor go nie opuszcza chociaż zaraz będzie musiał dokładać do jajeczka żeby go dostać,ale ważne że ma dobrą mine do złej gry

co do jajek to są braki towaru!!!! na fermach towar tylko dla stałych a dla gości(odbiorców świątecznych) dobre słowo czyli ''przyjedz jutro''-tak dziś usłyszałem .... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ale wiem ze sieje ferment ale te ceny sa juz nie aktualne w przyszlym tygodniu popadaja rekordy a dla chetnych kupienia tanio jaja z poludnia Polski póki co jest towar 748419635 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Gall nie siej zamętu jedyne co tam możesz usłyszeć to "dzien dobry i do widzenia " jaja mają tylko dla swoich odbiorców ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakto dokladac mam taniej sprzedawac niz kupuje ???

 

To jest zajebi....ste panowie takie rzeczy to tylko rolnik potrafi zrobić dla chandlaża słowo dołożyć do interesu nieistnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to "sztuczny " wzrost - to albo przetwórnie kupują na zapas żeby nie kupować smrodów za miesiąc, albo któryś z dużych wrzuca na magazyn i mówi że nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak jestes nowy to musisz wiedziec ze w tej branzy to i najstarsi gorale nie wiedza O CO CHODZI !! Wrozbitow tu duzo juz bylo... moze nadal bedzie ssanie a moze za jakis czas sie pozmieniac .. Dlatego jesli na to rynek pozwala to sie sprzedaje na dzis 1A-0.26 itd Duze jajo grubo pow.0.30 gr. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK dojdzie do 35 wtedy powiemy Kolego JestCena i Twój nick ulegnie skróceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Panie Jajcarku nie chodziło mi o to żebyś taniej sprzedawał niż kupujesz ale o to że do tych 20gr które placisz za 1A będziesz musiał jeszcze dołożyć.w poniedziałek pewnie będziesz musiał już zapłacić blisko 30gr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mówisz o tym jaju które już wystało w marketach albo w magazynach miesiąc i teraz wystarczy je tylko przetrzeć szmatką i będzie jak nowe?!?!? jeśli o tym mówisz to nigdy nie porównuj jaja miesięcznego ze świeżynko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mowie o jaju ktore przywozi producent a zapasow przeciez nie macie bo magazyny puste wiec raczej swieze

 

Co was tak boli, juz kiedys pisalem , ja kupuje po 20 23 gr i jestem zadowolony, wy sprzedajecie po 28 i tez sie cieszycie , wiec o co chodzi , czy ja pisze ze wy nie sprzedajecie po 28 gr , nie ja tylko pisze po ile kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kupujacych kto zaplacil 1A 28 groszy w tym tygodniu ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj , osobiście znam takich co płacili. Choć sam produkuje brakuje mi tego jaja. Mam młode stado i wiem dokładnie po ile ono chodzi. U nas w rejonie brakuje ogólnie 1 A i jak ktoś chce kupić to cena ponad 28 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...