Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Przez 3 dni zero handlu. A kura się niesie. Przed dłuuugim weekendem szału z zejściem nie było. Ciekawe czy cena się utrzyma czy będą jakieś korekty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez 3 dni zero handlu. A kura się niesie. Przed dłuuugim weekendem szału z zejściem nie było. Ciekawe czy cena się utrzyma czy będą jakieś korekty..

 

Czy z zejściem coś by się zmieniło u ciebie jeśli byś kupił taniej jajo, pewnie nie, tylko twój zysk ..

– oj, trudno jest się wam pogodzić z taką sytuacją cenową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coć takiego napisałem??!! Gorzej klepnąć cenę w poniedziałek a pod koniec tygodnia się dowiedzieć że poleciało o kilka groszy.

Mi to lata czy jest po 15, czy po 35. Swoje i tak doliczę. Byle za jakiś czas się nie okazało, że w marketach na półce jest taniej niż w dużym hurcie. Bo w dłuższej perspektywie czasu stracą na tym i producenci i pakowanie. A zarobią jak zwykle markety, sieciówki i itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy czegos nie rozumniem czyzby w chinach bylby kryzys Ostatnio do chin plynely jaja od P.Cz jajo P.W a teraz Kolega Eks ktory tez ma cos do czynienia z chinami tehttp://www.bigchina.pl/importer/oferta/13350/704/import_chiny_pilka_nozna Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Gall nie wiem czemu ale nie mogę otworzyć tego chinskiego linka, mozesz jeszcze raz go wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyło się dla nich 100% przebicia, wreszcie nastała normalna sytuacja.

- tu jest ból

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku trzymam 33gr za 1A, handlarze jak brali tak biorą, nie płaczą bo dokładają swoje i tak zarabiają, może mniej ale to normalne, raz lepiej raz gorzej, taki rynek.

3 dni bez sprzedaży hmm czekałem na to bo nie będę miał pretensji na początku tygodnia że nie daje tyle towaru co chcą klienci.

w przyszłym tygodniu już zapowiedziałem dalszy wzrost cen.

podnoście ceny na sklepach przecież i tak jajko jest jednym z tańszych produktów spożywczych, dlaczego ludzie nie mogą płacić więcej? starczy wtedy dla producenta, hurtowni i sklepu a i wytwórnia paszy dostanie kasę na czas. wszystko drożeje, niech i jajko się nie wyłamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski! Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. Obiema rękoma. Masz rację w 100%. Zobacz moje starsze posty. Ale pod jednym warunkiem, że wszyscy będą sią trzymać tego schematu. Bo jeśli ja w poniedziałek mam zapłacić 33 za 1a w duzym hurcie, a jakiś Paciaciak odda do cukierni 30 czy 50 skrzynek po 27, bo się boi lub nie umie podnieść ceny to nasze towarzystwo wzajemnej sdoracji nie ma kompletnie sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ostatnimi czasy zrobilo sie duzo nowych nickow i mam wrazenie ze to ta sam podroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych..

 

Dwoni nad ranem Jajcarek do przeora i mówi;

- Wiesz mam do ciebie pretensje całą noc spałeś z moją jajunią12 !!!

przeor w piersi się bije i mówi:

- Jak Boga kocham ani oka nie zmrużyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

1A 0-28-0,30reszta standard 2w dół

A najblizsze dni pokaza co sie bedzie działo najwazniejsze czy konsument wciagnie te droższe jajo. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile potrwa ten festiwal podnoszenia cen stawiam do 20 tego max 25 zobaczymy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli hodowcy wezmą handel w swoje ręce bo będą do tego zmuszeni dopiero będzie z wami

festiwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 2020 rok , bo znowu klatki będą kazali wymieniać na inne.

Ceny na ten tydzień:

S - 0,38

EX - 0,35

1A - 0,33

1B - 0,31

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...