Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam ceny ............... na 2020 rok

Czytasz między wierszami, a teraz nawet dzieci uczy się w szkole, żeby czytały ze zrozumieniem. Wasz cyt. "festiwal podnoszenia cen do 20 tego max 25 " potrwa do 2020, ale roku. Poniżej podałem ceny na ten tydzień.

Pozdrawiam tych , co potrafią czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro kupuje m po 0,26 i L -0,29

i jak by co to w takich wysokich cenach jeszcze nie kupiłem .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cha w 2020 roku to kury będą trzymane w kopalniach pod ziemią bo jak węgla zabraknie to będą wydobywać kurze odchody

ale czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurze odchody to już wykorzystują , ale w Szwecji na biogazy, ale trzeba troszkę poczytać żeby wiedzieć hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to doskonale wiem ale wiem też że w Szwecji nie ma węgla tylko gaz i ropa w przeciwieństwie do Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraznie widac ze wraz ze wzrostem cen mocno przegrzalo jajcarka i biedronke ) Co do cen to nic nie wskazuje zeby mialy sie nie utrzymac ! Wrecz przeciwnie 1A-0.32 od jutra i moi klienci dopytuja tylko czy towaru dla nich starczy.. Z tego co wiem to sa fermy ktore ida "pelna para" i jaja maja malutko...Jak koledzy u was w innych regionach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyraznie widac ze wraz ze wzrostem cen mocno przegrzalo jajcarka i biedronke ) Co do cen to nic nie wskazuje zeby mialy sie nie utrzymac ! Wrecz przeciwnie 1A-0.32 od jutra i moi klienci dopytuja tylko czy towaru dla nich starczy.. Z tego co wiem to sa fermy ktore ida "pelna para" i jaja maja malutko...Jak koledzy u was w innych regionach ?

U nas jaja brak magazyny puste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kończę z tobą dyskusje bo nie warto się zniżać do twojego.................

dobranoc

Nawet nie umiesz kończyć z klasą

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferma 07 spelnilo sie twoje marzenie z przed 1,5 roku i jajo jest znowu bliskie 30 gr

Ale jak ty przepowiadasz ze ta cena sie utrzyma to odwoluje do starszych twoich postow a wszystko bedziw jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi kol rolnicy , jajo jest albo bedzie w cenie o jakiej mowicie od 1,5 roku, wiec zamaiast sie cieszyc plujecie na handlarzy .

Jak cena byla 15 gr wina handlarzy wiec jak jest 30 to im podziekujcie chyba ze wasze prawo porzadnaosci dziala tylko w wasza strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych..

 

Do sklepu z maszynami rolniczymi wchodzi handlarz i pyta sprzedawcę:

- Czy są lemiesze?

- Są ale razem z pługiem.

Po chwili handlarz się pyta:

- A czy są zęby do bron?

- Są, ale razem z broną.

Handlarz zdenerwowany wychodzi.

Sprzedawca za nim woła:

- Handlarzu, macie jajka?

- Mam, ale razem z ch...m!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od środy w moim magazynku będą jajeczka do sprzedaży po ……..

 

O / 0,45zł

XL / 0,38zł

L / 0,34zł

M / 0,30zł

S / 0,26zł

 

Ceny netto

ps.

z tego co mi wiadomo nie będę miał problemu ze sprzedażą w/w cenach

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra u mnie 1A 34gr

nikt nie ma żalu, uprzedzam o podwyżkach, odbiorcy mają czas na podniesienie cen. nie sprzedaje na boki nawet jak ktoś chce dać więcej, ważne żeby stali klienci dostali jajko i wszyscy są zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie płacę po 0,27 netto 1a więc nie wiem skąd te ceny macie , a ten tydzień pokaże ile spadną także nie ładować koledzy magazynów bo cena spadnie jeszcze przed świętami, to jest pewna informacja, a nie w wytrzepana z cylindra jak u niektórych,

PS co niektórzy na tym forum to się z choinki pourywali. Głupota zawsze ma dużo do powiedzenia, a takich u nas w kraju nie brakuje.

Jajczarek wysuwa się na prowadznie, ubrał żółtą koszulkę i wali na czele peletonu, pt "Rajd głupoty". Czemuś biedny boś głupi, a czemuś głupi boś biedny, to takie podsumowanie znawców pseudo rynku jaj.

Ja wam powiem dlaczego tak się dzieje , za dużo detalistów wypowiada się i przegląda to forum, a żeby podnieś cenę na sklepach to dają info na forum o chorych cenach z kosmosu.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych...

 

Na furmance pełnej siana wraca z łąki Jajcarek z jajunią12.

W pewnej chwili odwraca się i widząc pięciu hodowców jadących na motorach, woła:

- Patrz jajunia, jakie cudaki zaraz będą nas wyprzedzać!

Jajcarek zaczyna dłubać w nosie, nagle patrzy, a tu wyprzedza furmankę motor z hodowcą bez głowy.

Po chwili drugi, też bez głowy, zaraz następny...

Jajcarek woła ponownie do jajuni12:

- jajunia, lepiej postaw tę kosę w pionie, bo wszystkich hodowców powyrzynasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odnosnie cen to jest duzy rozstrzal cenowy niektorzy kupia po 29 lub 30 a inni po 32, Kolego Big Jajo piszesz ze nie realne za 2a 28 to powiedz mi dlaczego z twojego regiony czyli z wawy jezdza po fermach i placa ta cene widac ze sobie zasluzyli a zuromin tez w tamtym tygodniu mial zaporowa cene ale kto musial brac ten placil mowie o liczacych sie hodowcach a nie kurniczkach Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy handlowcy, dlaczego od razu tak agresywnie krytykujecie niewygodne dla siebie informacje?

ps.

 

- Znowu kur.wa ten "prorok", a tak spokojnie było.

jajunia12 z ciebie jest naprawdę dojrzały b....k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...