Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie płacę po 0,27 netto 1a więc nie wiem skąd te ceny macie , a ten tydzień pokaże ile spadną także nie ładować koledzy magazynów bo cena spadnie jeszcze przed świętami, to jest pewna informacja, a nie w wytrzepana z cylindra jak u niektórych...

 

Pozdrowienia

 

Kuźnia absurdu, chciałbym to zobaczyć w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB zakupi każdą ilość kury rosołowej ( nioski ) do uboju.

 

 

tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wszystkich świętych słaby ruch, a tu w przyszłym tygodniu długi weekend. Gwarantuje że od 14.11 jajo w dół. życzę wam hodowcą byle by nie niżej niż było . A 1a w tym tygodniu płaciłem po 0,25 tak że te ceny co piszecie to z kosmosu, jak zwykle . wspomnicie moje słowa . pozdrawiam wszystkich tych co piszą prawdę, a reszcie dziękuję za prostackie komentarze.

 

PS. Stara klatka przedłużona.

I co tydzien bedziesz tak pisal ze ceny z kosmosu ?? Ale po 0,12-0,14 srednie jajo jak kupowales to nie bylo KOSMOSU ?!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie płacę po 0,27 netto 1a więc nie wiem skąd te ceny macie , a ten tydzień pokaże ile spadną także nie ładować koledzy magazynów bo cena spadnie jeszcze przed świętami, to jest pewna informacja, a nie w wytrzepana z cylindra jak u niektórych,

PS co niektórzy na tym forum to się z choinki pourywali. Głupota zawsze ma dużo do powiedzenia, a takich u nas w kraju nie brakuje.

Jajczarek wysuwa się na prowadznie, ubrał żółtą koszulkę i wali na czele peletonu, pt "Rajd głupoty". Czemuś biedny boś głupi, a czemuś głupi boś biedny, to takie podsumowanie znawców pseudo rynku jaj.

Ja wam powiem dlaczego tak się dzieje , za dużo detalistów wypowiada się i przegląda to forum, a żeby podnieś cenę na sklepach to dają info na forum o chorych cenach z kosmosu.

Jajjunia12, daj już spokój z tymi proroctwami. Ośmieszasz się. Przejrzałem forum i wkleiłem poniżej kilka Twoich wypowiedzi. Niech wszyscy ocenią Twoje "pewne informacje".

 

7 Paź 2011:

"Ceny jakie dostaje:

xxl 0,28

xl 0,24

1a 0,21

1b 0,19

2a 0,17

[….]

Ja też myślałem że pójdzie w górę a tu gruby dołek chyba będzie."

 

26 Wrz 2011 :

"A 25 gr 1a to na targowisku z koszyka, kogo wy chcecie oszukać. Ci co tak piszą sami sprzedają taniej. Pozdrowienia dla tych co prawdę piszą!!!!!"

 

14 Wrz 2011:

"A po 0,25 za 1a to detal z koszyka na targowisku. Wszyscy myśleli że pójdzie w górę i co panowie.... Cena dołuje. W niemczech już uzupełnili braki w hodowli , więc o eksporcie można zapomnieć. Teraz to nas będziecie lubić"

 

13 Wrz 2011:

"Chyba coś przystanęło, gdyż mi dzisiaj sam hodowca od siebie popuścił 1a zapłaciłem 0,22, oj chyba zastój się robi, a wy o cenie 0,25 piszecie    "

 

26 Sie 2011 :

"Oj drożeje okrutnie 1A do końca roku do 23 gr.  Pozdrawiam kol. Jajczarka, że pisze po ile można skrzynkę sprzedać na sklepik osiedlowy."

 

Jeśli więc Jajunia12 pisze, że będzie dołek to należy się cieszyć, bo to znaczy, że jajko będzie drożało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajko już drożeje. Dzisiaj cały dzień mówią o tym w radiu . Prognozują, że ma podrożeć o 30 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych

 

O czwartej nad ranem do Jajcarka dzwoni jajunia12

Jajcarek odbiera i słyszy:

- Śpisz?

- Śpię - odpowiada zaspany Jajcarek.

- A ja kur*a jeszcze handluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festiwal trwa

 

Ceny na ten tydzień

 

L - 0,285

 

M - 0,265

 

Cała sala śpiewa z nami :

 

A ci co dziś mają najwyższe ceny jutro będą mieli najniższe pozdrawiam profesorów handlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych

 

Przychodzi Jajcarek do USC i mówi, że nazwisko chciałby zmienić, bo mu się to co ma nie podoba.

U: a jak się pan nazywa?

Bezjajcew.

U; to faktycznie się pan kwalifikuje do zmiany bezpłatnie. Jak się pan chce nazywać?

Jajcarek; sam nie wiem... może tak jakoś z amerykańska, co?

U; to mam wybrać?

Jajcarek; tak.

U; to ja coś wymyślę. Proszę za dwa tygodnie przyjść po odbiór dokumentów.

Dwa tygodnie później Jajcarek otwiera nowy dowód i czyta swoje nowe nazwisko: Yonderbrack...

 

Ps. magazyn pusty wszystkie jaja wymieciono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch na krajowym podwórku raczej stabilny bez jakiegoś dużego parcia. Myślę, że jajka by wystarczyło naszego krajowego gdyby nie to całe zamieszanie z wymianą klatek, niejasnością przepisów i rozporządzeń oraz próbami przechytrzenia systemu przez niektórych hodowców i pojawiającą się znikąd salką. Z drugiej strony zapotrzebowanie zagranicy, a szczególnie dalekiego wschodu na jajo jest ogromne i stąd prawdopod. windowanie cen bo podam Wam ile kosztuje jedno jajo w zł po dowiezieniu do Syrii - 0,55 za M, także nie ma się co dziwić, że ceny za jajka są zróżnicowane i tak w różnych częściach Polski też się znacząco różnią. Stąd też jajo ładuje się na jednej fermie wiezie 300km, rozładowywuje na drugiej i 2-3 gr można przytulić (brawo dla tych co potrafią pokombinować, sam tak nieraz robię i dobrze na tym wychodzę). Podaje ceny, które płaciłem w tym tygodniu, a nie słyszałem:

Ia -0,32-0,34

Ib- 0,30-0,32

IIa- 0,27-0,30

IIb-0,24-0,26

III-0,21-0,23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a co tam jak co niektorzy podaja cene co do centa to niech bedzie 0,2976 Koledzy to nie to samo co 0.30 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i zejście na sklepach spadnie, co wtedy? W marketach klienci będą kupować taniej niż my, a dzieli nas tylko parę groszy różnicy jakieś 5 w porównaniu np.z Biedronką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego w tym biznesie , bylo tanio bedzie drogo a potem znowy tanio i tak jak od zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych

 

Siedzi w knajpie Jajcarek i jajunia12 wchodzi jakiś gość i pyta barmana:

- Czy to nie Jajcarek i jajunia12 ci okropni handlarze?

Barman na to:

- Tak.

Gość podchodzi do nich i pyta:

- Co tu robi szanowne państwo?

- Planujemy wojnę z hodowcami mówi Jajcarek

- I co się wydarzy?

- Zabijemy 500 hodowców i jednego mechanika rowerowego...

- Jednego mechanika rowerowego?

Na to Jajcarek do jajunia12 :

- Widzisz, mówiłem Ci, że nikogo nie obchodzi 500 hodowców .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ulubieniec tłumów z Wielkopolski oddaje M-kę w paczce do "Piotra i Pawła" po 0.22.. 0.28 na półce. To się nazywa mieć smykałkę do interesów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla zainteresowanych

 

Przychodzi jajunia12 do lekarza i prosi o zbadanie ginekologiczne.

- Bardzo mnie tam boli, swędzi i nieprzyjemnie czuć.

Lekarz bada, bada i odchodzi kręcąc głową.

jajunia12 pyta:

- I co Panie doktorze racysko?

A on na to:

- Nie...tylko 3 miesiące niemyte p**dzisko

 

ps.

na dziś koniec z dowcipami, chyba że.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Kreator przybliż , któren to z Wielkich podaje tak tanio do Piotra i Pawła. - szczerze mówiąc mógłbym się załadować nawet po cenie detalicznej tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew panującym zwyczajom na tym forum, nie będę podawał nazwisk, imion, numerów telefonów ani nazw firm. Nie będę też nikogo obrażał, poniżał ani wyzywał. Wiem, że to bardzo nudne i niemodne, ale takie mam zasady.

Żeby zaspokoić swą ciekawość musisz wybrać się na zakupy do tego marketu i sprawdzić osobiście. Na 100% są dostępne w Polsce centralnej i na 99% przyjechały z magazynu centralnego.

W Biedronce L: 3,89 a M: 3,39

Skoro według niektórych wpisów cena w hurcie za L dobija do 0,33-0,34 to w dyskontach jajo już jest tańsze (opakowanie, transport, termin płatności, opłaty pułkowe no i marża sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...