Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak dla odmiany powiem wam kiedy jajko poleci na łeb.

Zaraz jak wstawię młode stadko na koniec lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 0.33 zł.

Reszta co dwa grosze w dół i w górę. Jaja brak. Magazyn pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczaek pisane przez ciebie ceny to są w hurtowniach lub dla klienta co kupuje 360 sztuk .Jesteś tu całkowicie zbytecznym elementem ,a cena nie podskoczy od twoich głupich wypocin tylko cenę ustala rynek .

Kupuje 1A 0,31 netto ,a max cena zakupu jaka słyszałem to była 0,33 i to dla tak zwanego skoczka.

Jada jedni na drugich ,a prawda jest taka ze jeśli wykończa się pośrednicy to będziecie produkować dla największych i jakoś nie słyszę głosów krytyki z waszej strony na ich ceny skupu latem ,a dla przypomnienia potrafili kupować po 1.50 zl/kg .Mieliście pechowe ok 18 miesięcy :( ale mam nadzieje ze kolejne 18 będzie dla was udane i tak długi spadek już nie wróci bo potem są głupie ceny na rynku hurtowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie kol Promix - klienci od 1 do 10 skrz. kupują ode mnie i od innych 36 netto ,- nie przesadzaj. A w hurcie płaci się 32 ,33 zależy gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerek masz racje zależny od rejonu ale tez wszyscy wiedza ze woj.śląskie jest tanie .

Jeśli ktoś tyle wam płaci to tylko się cieszyć bo macie co odrabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 33gr

1B 31

2A 29

2B 27

ceny netto dla stałych, a dla skoczków 2,3 gr więcej

oczywiście jeśli zostanie coś towaru na popołudnie do handlu....

niby każdy straszył że dużo kury młodej wchodzi z jajem a co się okazuje to tego małego jaja sa duże braki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROMIX co za bzdury wypisujesz, jesteś całkowicie zbytecznym elementem na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BigEgss, no cóż, nic na to nie poradzisz 0,40 gr to tylko na wstępie później będzie jeszcze drożej. Myślę, że musisz się z tym pogodzić.

 

 

Kolego to moze zamienimy sie rolami i ja zostane Twoim dostawca,bede wozil Ci o wiele taniej aniezeli piszesz tu na forum:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numerek masz racje zależny od rejonu ale tez wszyscy wiedza ze woj.śląskie jest tanie .

Jeśli ktoś tyle wam płaci to tylko się cieszyć bo macie co odrabiać

 

Jak chcesz wiedziec to pakowalnia Szk..... mi po tyle płaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 30-31

1B 28-29

2A 27-28

 

 

 

No a co do Ciebie kolego to dokladam Ci grosza i zabieram w ilosciach- tiry na tory:P:P 2a 1b-kazda ilosc,czekamna propozycje:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 34-35

1B 32-33

2A 30-31

 

 

No a co do Ciebie kolego to chyba Cie zdrowie psychiczne opuściło:P:P:P Moze i Twoim dostawca zostane,dowioze Ci taniej a Ty bedziesz sobie sprzedawa tej pakowalni w tychg cenach i zarobisz jeszcze wiecej bo podobno Ci brakuje towaru,no a i dla skoczkow bedziesz mial to i jeszcze wiecej zarobisz bo ich drozej liczysz:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigEgolas daruj sobie z psycholami się nie zadaję, dla ciebie mógłbym tylko mieć kurzy aromat - całe tiry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszy raz zdarza się, że na początku ktoś nowy starający się dać bardzo ciekawe i ambitnie udzielone odpowiedzi albo pytania po pewnym czasie staje się cyniczny waląc serią kretyńskich wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BigEgss, no cóż, nic na to nie poradzisz 0,40 gr to tylko na wstępie później będzie jeszcze drożej. Myślę, że musisz się z tym pogodzić.

 

 

Kolego to moze zamienimy sie rolami i ja zostane Twoim dostawca,bede wozil Ci o wiele taniej aniezeli piszesz tu na forum:P:P:P

 

Kolego no to może i jakiś interesik by się z Tobą zrobiło. Poczekam na dołek i wtedy chętnie się z Tobą zamienię. Weźmiesz moje kury, przejmiesz kredyty , no i oczywiście będziesz cały czas dostosowywał fermę do wymogów weterynaryjnych, unijnych , żeby wszystkim dogodzić, ale i tak nigdy nie będzie dobrze. Jak masz taniej jajo to chętnie odkupię , bo mi brakuje. Tak jak pisałem poniżej chciałem dokupić , a Ci co pisali , że mają to tak naprawdę telefonów nie odbierają i na maile nie odpowiadają.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do cen to pisałem kilka postów wcześniej , nic się nie zmieniło

 

S - 0,40 tylko dla stałych

Ex - 0,38 tylko dla stałych

1 A 0,33 - 0,34 dla stałych

0,35 - dla tych z doskoku

1 B 0,31 - 0,32 - dla stałych

dla tych z doskoku jaj w tej klasie brak

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferma1 zapraszam na priv u mnie jajka nie brakuje podaj numer a ja zadzwonie z numery nie zast...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigEgolas, czy czasem nie jesteś jednym z tych protestujących z ruchu "Oburzonych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...