Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kol yoyo za granica 7 erocetow nie placili nawet jak przerabiali klatki max to bylo powtarzam BYLO 6 eurcentow

 

Czekam na riposte kol bigegss

 

A jaj jest ile kto chce wystarczy podzwonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek, geniuszu handlu i matematyki. Przy kursie 4.35 zł za euro 28 groszy to jest ok 0.064 euro.

Wytłumacz proszę wszystkim, jak to jest możliwe, że kupują w Polsce 2a po 28 gr., wiozą za naszą granicę i jeszcze na tym zarabiają ? Gdyby eMka BYŁA max 6 eurocentów to export by zupełnie stał. Nie kupowali by tutaj i nie sprzedawali tam, bo dużo by na tym tracili.

Licząc 2a nawet po 0.26 netto zł- daje to przy obecnym kursie ok. 6 eurocentów (netto). Dolicz koszt przewozy itp i powiedz jakim cudem ci co eksportują wychodzą na swoje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G. Kogut geniusz kreacji ceny

Nie wiem kto placi 2A 28 gr ale napewno nie exporter

1A 28-29

1B 27-28

2A 26-27

 

Ceny z tego tygodnia

 

Ja wiem koledzy producenci ( np. G.Kogut ) ze wam nigdy nie tanieje i nigdy nie macie zapasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie karmić trola spekulanta każdy hodowca wie kogo, jaca...

 

jesteś żałosnym pajacem.

A co do Twoich cen, to Ty może nie jesteś z Polski?

Pewnie stąd te nieporozumienia cenowe?

Jak Ci tak brakuje to podaj numer telefonu, zasypię Cię świeżym jajem

w każdej ilości w takiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Cię obrażał kolego Jajcarek bo pracujemy w tej samej branży i ja zawsze chcę kupić w jak najlepszej cenie najlepszy towar i w zgodzie z tymi z którym handluje od dawna.

Na ceny jak siegnę pamięcią nigdy nie narzekałem czy było to 10 czy 35gr, w takich kupowałem bo przynajmniej wiedziałem co kupuję i jak świeże.

Przyglądam się czasami temu co na tym forum się wypisuje i jakoś nieszczególnie od jakiegoś czasu chce mi się dzielić z innymi tutaj obecnymi moimi cenami. Każdy kupuje po tyle ile wynegocjuje i zapłaci.

Co do cen to każdy je zna więc w ogóle czytanie tego co się tutaj wypisuje traktuję raczej w formie rozrywki, co do cen w Niemczech to trzeba wiedzieć gdzie zadzwonić żeby Ci cenę podali ale jak widać dla niektórych to nawet za trudne zadanie (wpisz w google Niemcy przetwórstwo). Zresztą kto jest w branży ten ma kontakty i ceny zna z wielu miejsc i nie musi bzdetów tutaj wypisywać, a Ci co jeszcze tutaj pozostali to najwyraźniej nie mają innych problemów, mają dużo czasu na pisanie i chcieli by dużo znaczyć a tak naprawdę są pionkami i zaspakajają swoje ambicje pisząc tutaj inaczej mówiąc "wyżej sra niż dupę ma"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie karmić trola spekulanta każdy hodowca wie kogo, jaca...

 

jesteś żałosnym pajacem.

A co do Twoich cen, to Ty może nie jesteś z Polski?

Pewnie stąd te nieporozumienia cenowe?

Jak Ci tak brakuje to podaj numer telefonu, zasypię Cię świeżym jajem

w każdej ilości w takiej cenie

 

 

Z tym panem raf... jest gorzej niż żle hmmm chyba nie wyzdrowiał

- podobno choroba psychiczna wśród niektórych handlarzy jest zaraźliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
G. Kogut geniusz kreacji ceny

Nie wiem kto placi 2A 28 gr ale napewno nie exporter

1A 28-29

1B 27-28

2A 26-27

 

Ceny z tego tygodnia

 

Długo się zastanawiałem, jak tu coś napisać i Cię nie obrazić.

Nawet nie będę się z Tobą spierał co do cen. Po tyle kupujesz i bardzo dobrze. Ciesz się z tego. Ja sprzedaje trochę drożej.

Gdybyś jednak uważnie przeczytał mój poprzedni wpis, to być może Twoja odpowiedź byłaby bardziej merytoryczna. Tak jak podajesz 2A 26-27 gr. to przy obecnym kursie w dalszym ciągu jest 6 eurocentów za jajko ! Jakim cudem więc eksporterzy kupują u nas drożej, sprzedają w Niemczech taniej i jeszcze na tym zarabiają ???? Zanim znowu pochwalisz się wszystkim, że masz najtańsze jajka na forum, spróbuj odnieść się chociaż odrobinę bardziej rzeczowo do stawianych w postach kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafe780 !! pajacu ???? Ty kolego mi na pajaca do kwadratu wygladasz !! Raptem 8 post i napadasz na kogos jakis bełt piszesz, koleżko zmien forum jak nie pasuje cos ! Kol. KocWaJAJA to fakt ze czasami bzdury ludzie piszą na tym forum i mysle, ze jesli komus totalnie nie odpowiada to po prtostu nie musi tu zaglądać Prawda ? I chce powiedziec, że tak jestem jedną z osób które TUTAJ jeszcze zostały i zapewniam Cie ze nie mam kompleksu niższości .... Poza tym jest na Tym forum kilka osób które podają ceny nie z kapelusza !! Bo po to jest TO forum !!!! I choćby z tego względu tu zaglądam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ferma07.

W takich cenach sprzedaje bo na obniżke cen nas hodowców nie stać przy drożejącej paszy i paliwie,więc jak ktoś kupuje taniej to niech się cieszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spekulant chce być lepszy, niż rynek. Chce pobić przeciętnego hodowce i wykazać swoją wyższość. Chce 28% zysku . Albo 50%. Albo 150%. W zależności od tego, jakim poziomem agresji się wykazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według wiceministra, na razie wzrost cen jaj jest niewielki. Ale - jak mówił - są już sygnały, że w nowych klatkach poprawiła się nieśność kur, a jaja są lepszej jakości.

 

1) wzrost cen????? dobre sobie,skoro ostatnio była tendencja spadkowa a ten mówi o wzroście cen!

2)w nowych klatkach poprawiła się nieśność kur???? jakoś u siebie tego nie zauważyłem ani znajomi producenci! to co zauważyliśmy to więcej stłuczek przez te zasrane grzędy!

3)jaja lepszej jakości??? prawdziwy cymbał to pisał!!! kury na nowych klatkach i starych są karmione tą samą pasza!!!i niby z czym mają byc lepsze????!!!!!

ten co pisze takie głupoty w życiu nie był na kurniku a kure widział w sklepie w lodówce!

 

na stronie głównej PPR jest więcej takich głupot !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego tam na górę do rządzenia szczególnie w rolnictwie pchają sie same BARANY z powierzchowną wiedzą i tyle w tym temacie !!! I pełna zgoda jesli chodzi o stłuczki , lepsza jakosc tego jaja ?? brak słów i komentarza na takie banalne wypowiedzi... ministra (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo oni nie patrzą na ceny hurtowe, tylkona ceny w detalu. Jak jakiś dziennikarzyna weźmie cenę jaja z gazetki Wigilijnej (czyli L-kę po 0,25 na półce), a teraz widziałem XL-kę po 0,95 (klatka), no to jaki jest wsniosek dla takiego laika który nie siedzi w temacie? Sam osobiście słyszałem opinie "zwykłych" ludzi, że jaja strasznie podrożały.Tak to widzą konsumenci. A jaka jest prawda to sami wiemy...

A swioją drogą ciekawe jest ile procent z tych podwyżek trafi do kieszeni ludzi z branży,a ile do właścicieli marketów. Pachnie mi to wykorzystaniem medialnej presji. Jajo miało podrożeć no to i podrożało. Tylko kto spija śmietanę......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1b 0,30 netto, kupuje

 

Witam, podaj nr telefonu do siebie na priv.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1b 0,30 netto, kupuje

 

Witam, podaj nr telefonu do siebie na priv.

Pozdrawiam

 

i tak producenci zbijaja cene a potem do nas handlazy mają pretensje , bo po co rafie numer tel . zaproponuje o 2 gr taniej i podbierze odbiorce komus kto sprzedawal po 0,30 na cholere tamten producent ma tyle zarabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba zmienie nicka i zaczne sprzedawac

Ojej, Jajcarek. To Ty do tej pory tylko kupowałeś ? I co z nimi robiłeś ? Zakopywałeś ? Nie na tym chłopie ten biznes polega. Jak już kupisz to musisz sprzedać. Zanotuj sobie gdzieś: kupujesz-sprzedajesz, kupujesz-sprzedajesz. I nie musisz wcale zmieniać do tego nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzień otwieram bez zmian. Ceny wydają się być stabilne.

1A - 0.32 netto

1B - 0.29/0.30 netto

2A 0.27/0.28 netto

 

Numer większe jajko droższe o 4 grosze od 1A.

 

Stan magazynu- tylko niedzielny zbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem odchowanych kur

proszę o kontakt pod nr. Tel. 504 236 942

ISA BROWN ilość 35.000szt wstawione 10.10.2011r

- pełny program szczepień

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...