Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie rozumiem o co Wam chodzi. Facet zaryzykował, wziął grube miliony kredytów, postawił kurniki a teraz sprzedaje jaja. I skoro rok temu mógł sprzedawać je Wam po 5 groszy, to dlaczego nie może sprzedawać ich dzisiaj w sieci handlowej po 25 groszy ?

O co więc chodzi ? Jak sprzedawał po 5 groszy, albo jak je zakopywał to było dobrze, a teraz jak sprzedaje po 25 gr. to jest źle ?

Achaaaa. Kumam. Boli Was to, że on sprzedaje po takiej cenie ale nie Wam ?

Jego produkcja, jego jajka, jego kasa i może sprzedawać po ile mu się podoba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie yoyo, chodzi o to żeby nie było takich anomalii i tyle. Jak ja sprzedaję to róznica jest do 3 gr. a nie 25 gr ! To że wielu z Was często wozi na sklepy czy piekarnie taniej niż sprzedaje w hurcie to zupełnie inna bajka. A i jeszcze jedno, mamy dobrą cenę od niedawna a już niektórym uderza do głowy, aż strach pomyśleć co będzie gdy utrzyma to się jeszcze pare miesięcy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kolego Yoyo. Niestety to nie jest takie proste jak piszesz. Po 0,25 sprzedaje market. On sprzedał po jakieś 0.15. Czyli przy dzisiejszych kosztach produkcji dokładka. Oczywiście jego towar i jego sprawa. Ja się tylko grzecznie pytam: po co? Po 18 miesiącach dokładki. To nie jest zwykły kaprys jednej firmy.

Najpierw padło sporo ferm. Teraz zostanie zaduszony mały i średni handel. Zostaną tylko bardzo duzi. A wtedy z pozycji monopolisty będą rządzić i robić co tylko zechcą. Czas pokaże czy to tylko wizje po łokowitce...

Ale nadal wierzę w polski upór, pracowitość i ułańską fantazję. Już 10 lat temu markety miały pożreć małe sklepiki i targowiska. Jak jest sami widzimy.

Jedno jest pewne. Nikt łatwo skóry nie odda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprzedaje mniej więcej w takiej cenie jak ja kupowałem najtaniej .

Juz dzwonie do mojego dostawcy o promocje w cenie letniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś głupi zapłacę za 1A 42-43 gr :( ale może będzie promocja i 2 dostawa gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Poranny Kogut daruj sobie Twoje uszczypliwości, czy Ty czaisz o co w tym wszystkim chodzi.Poczytaj wpisy powyżej twoich obelg to może zrozumiesz.

P.S Dziękuję kolego Kreator jesteś ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowia po co ta gadka o promocjach w marketach kto to robi itp.itd. ? Przeciez na kazdym jaju jest nr.identyfikacyjny fermy ,wiec nie trudno zobaczyc któż to postanowił zawojowac rynek niskimi cenami i basta ! Mnie jako producenta tez to wk...ale co mam zrobic , jechac do pana X lub Y i się bić ?!ps. tak juz bywalo i moze by wykupic to jajo ...i zawieżć na cukiernie Co do cen 1A-0.42 netto,itd. bez dowozu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny:

1A 0,50zł

1B 0,48zł

2A 0,46

Na magazynie PUSTO!!

Pozdrawiam wszystkich

P.S. Pan Koźlakiewicz to chyba upadł na głowę w tym tygodniu lub podpisał umowę przed czasem ;/ I tak uważam, że to wyjątek, reszta nie obniży cen do ŚWIĄT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jest link do wspomnianej promocji: http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20120221/

Jajeczka są troszkę niżej.

Ma ktoś coś do powiedzenia? Może mi ktoś powiedzieć po co to jest robione? Jakie to ma uzasadnienie ekonomiczne?

 

Właśnie dzwoniłem do carrefour i na pocieszenie powiem, że mają bardzo mało tych jajek (nie ma nawet palety, dokładnie nie chciała podać, bo podobno nie może). Promocja jest do wyczerpania zapasów, czyli wykupić jaja i po promocji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko nie wprowadzili ograniczenia do dwóch paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w wyborczej napisali że Bułgaria wstrzymała transport 243 tys jajek (czytaj jeden tir) , więc sensacja na cały świat, i jak to dzisiaj co niektórzy wnioski wyciągali że pewnie u nas jajo poleci na pysk. Nie wiem kto jest głupszy ,pismaki ,czy czytający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni "hodowcy" zgodnie z Rozp. Kom. Nr. 589/2008 z dnia 23.06.2008 art. 4 Klasy jaj podaje się wyłącznie XL, L, M, S... a nie jak za komuny ludzi ogłupiecie 1A 1B itd.

Co do cen - istna wariacja... Fajnie że drożeje ale spójrzmy na to z drugiej strony lady - ile klient będzie w stanie zapłacić za 10szt jaj?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni "hodowcy" zgodnie z Rozp. Kom. Nr. 589/2008 z dnia 23.06.2008 art. 4 Klasy jaj podaje się wyłącznie XL, L, M, S... a nie jak za komuny ludzi ogłupiecie 1A 1B itd.

Co do cen - istna wariacja... Fajnie że drożeje ale spójrzmy na to z drugiej strony lady - ile klient będzie w stanie zapłacić za 10szt jaj?...

 

 

no wiec wlasnie caly czas o tym mowimy a zaden z hodowcow nie rozumie tego.. zamiast 30 jak zawsze kupia 10 jajek. to i my bedziemy brac o 1/3 mniej jaj i wtedy beda plakac.. widze ze tylko im w kieszenie zajzec ze troche przeginaja z cena i nie kontroluja jej wzrostu tylko sztucznie zawyzaja i zaraz jakie pyskowki sie zaczynaja i wyzwiska.. wystarczy spojzec na kolege poranny kogout ech.. nikt nie sprzedawal drodzy producenci jaj po 35 gr jak byly po 12 gr.. gdybysmy tak handlowali to bysmy dzisiaj z Wami nie rozmawiali tylko wygrzewali sie pod palmami troche logiki ludzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w tej jakże burzliwej dyskusji na wstępie zaznaczę ża handluje jajem od niedawna bo od listopada 2011 i jestem wstrętnym i paskudnym pośrednikiem. Forum znalazłem całkiem niedawno i pewnie wielu mi zaraz zarzuci że nie "mam prawa" się tu udzielać - trudno

 

Teraz opisze może trochę jak sprawa wygląda z mojego punktu widzenia. Mieszkam i handluje jajami w miejscowości turystycznej gdzie mamy dużoo hoteli.

 

Zanim podjąłem decyzję co będę w życiu robił odbyłem praktyki zawodowe w 6 z tych hoteli i zatrzymałem kontakty. Postanowiłem sprzedawać jajka ... udało mi się dogadać z 10 hotelami w sezonie letnim przemiał jajek jest olbrzymi w zimowym mały aczkolwiek zadowalający dlatego też otworzyłem sobie mały straganik na rynku.

Na pewno wielu z hodowców nazwie mnie zaraz krwiopijcą - z góry dzięki.

 

jak tam czytam po ile sprzedawaliście jajka to wydaje mi się to nie możliwe gdyż najtaniej udało mi się kupić jajko w cenach

 

M-27gr netto

L- 31gr

XL 34 gr

więc nie chce mi się w to wierzyć że ktoś sprzedawał jako po 15 , 17 , 19 czy wspomniane 5gr

 

z racji tego że pracuje sam (nie jak zaraz powiecie lub pomyślicie 4-5h , tylko od 7 do co najmniej 17 a nie raz się zdarzało że hotel dzwoni o 20 zpomnieliśmy o jajach potrzeba na już wiec gazem na magazyn pakowanie dostawa i w domu na 22 bo o klienta trzeba dbać) cenę w detalu miałem na tyle atrakcyjną że dużo ludzi kupywało u mnie bo cena jak w biedronce a jajko smaczniejsze do tego jeszcze hotele więc zbyt był I odziwo nie dorobiłem się x6 tylko zwykłego citroena osobowego z paką do wożenia jaj żaden luksus na dodatek używany

z racji młodego wieku starczyło jeszcze na wynajęcie mieszkania i 2tygodnie wczasów w Egipcie i to tyle...

 

U swojego hodowcy zawsze płaciłem gotówką jak podnosił cenę to nie robiłem mu wyrzutów tylko płaciłem więcej bo przecież jak enea podniesie prąd czy stacja paliwo czy PGNiG gaz to nie marudzę bo tam mnie prawie nikt nie wysłucha ... i tak chyba byłem za dobry bo ja rozumiem kryzys na rynku że jajko musi podrożeć ale panowie przeginacie ... zadzwoniłem do niego wczoraj no mam jako dla Ciebie po 38 , 41 ,44 gr trudno zamawiam... szykuję gotówkę dzisiaj jadę po odbiór i co ? zonk ... Pan mnie poinformował że moje zamówienie jest pomniejszone i że cena jest o 3 gr na jajku większa trudno zapłaciłem w imię dobrej współpracy bo to jego pierwszy taki wyskok. siedzę właśnie na ryneczku i od ran się muszę denerwować czemu ? 3 hotele zrezygnowały już ze szwedzkiego stołu na śniadanie powód - jajko za drogie ... wprowadzą inną formę śniadania pech . jest jeszcze detal i moje ulubione babcie chwalące to że jajko świeże i smaczne więc zajeżdżam na rynek i co widzę ? jakiś pan sprzedaje jaka z autka w cenie 3 gr więcej niż ja kupiłem i tak jak zawsze o tej godzinie miałem 200 jajek sprzedanych dziś mam 60(w tym 40 od zielononóżki z wolego wybiegu) ... Wiecie do czego to doprowadzi ? Hotele będą kupować od takich panów z autka bo im tylko do panierki będzie potrzeba i raz na jakiś czas do zupki.

w detalu będę sprzedawał tyle że starczy na zus i podatki i wynajem budki ... i co dalej ? Pewnie zamknę interes , pomyślę nad nowym lub pójdę do normalnej pracy... Dlatego popieram tych co mówią że trzeba się opanować i znaleźć złoty środek czy nie jajko jak piszecie po 15gr tylko niech ono kosztuje te 30 -35 gr ale niech cena będzie stała , Bo moim zdaniem lepiej mieć kranik z którego kapie pomalutku ale ciągle niż taki z którego leci wielkim strumieniem ale nagle zakręcają wodę.

Chyba niebawem będę się rozglądał za nowym producentem jeżeli przy następnym zamówieniu obecny potraktuje mnie tak samo bo póki co mam nadzieje że to był jednorazowy taki wyskok spowodowany siłą wyższą

 

Pozdrawiam wszystkich jajcarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pomorzu w okolicznych hurtowniach jaja 10M w cenie 0,47+UPUST,a w innych 0,45.Ja kupię dzisiaj w tej samej cenie,to od kogo kupią okoliczne sklepy.Nawet jak grosza dorzucę to tam zawsze będzie taniej, a ja nawet paliwa nie odrobię, wręcz dołożę do interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Panowie macie rację... Towar jest zadrogi (jestem producentem żeby nie było...) Ale kto podbija cenę...? Hurtownic a patrząc z perspektywy ubiegłego roku nie dziwię się producentom (tym którzy przetrwali dołek w 2011) że teraz nie odpuszczają Bo znam producentów którzy domy w zastaw oddali by przetrwać gdy jajko było po 11gr. i jeszcze teksty szły w stylu "Co tak drogo z pod Poznania za 9gr mi mogą przywieźć.... " A tona paszy 1200netto i co tydzień w górę

Mam tylko nadzieję że Ci którzy w ubiegłym roku doprowadzili do tych horendalnie niskich cen dot. to tzw. "niedzielnych chodowców" że już na tyle się tym biznesem poparzyli że już nie będą nigdy robić nadprodukcji a banki niech ich ścigają...

Wracając do tematu ten tydzień jest tygodniem poszukiwań tańszego jajka następny będzie tygodniem zastanawiania się - co robić?

W kolejnym powinno się już ustabilizować

Ps. Nie łudźmy się "taniej już było" schodek cenowy został przekroczony pewnie tak zostanie tylko nie przekraczajmy następnego bo wszyscy na tym stracimy

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ panowie!! O to chodzi!!! Jeśli stały będzie dostawał 1/3 czy 1/2 ale np. dzisiaj za 0,45 i tak będzie szczęśliwy. No bo jestem po ludzku potraktowany i nie płacę 0,50 czy 0,52. Cenę i tak trzeba podnieść co powoduje mniejszą sprzedaż. Zatem za tydzień czy dwa i tak ta połowa jaj wystarczy. Teraz można pozostałą część produkcji sprzedać skoczkowi za 0,50 czy 0,52. Wszyscy są szczęśliwy. Stały bo coś dostał w lepszej cenie, skoczek bo w ogóle ma towar, a producent bo cena średnia i tak wyszła bardzo fajniutko. No i w dołku może zadzwonić do dwóch. Do stałego bo dawał mu towar i do skoczka bo poratował. Proste?

Do tego skoczek wali gotówką lub nawet przedpłatę zostawi. Tak jest na małych i średnich fermach. A na dużych....no cóż, mechanizm ten sam tylko w grę wchodzą markety, wielkie pakownie i eksporterzy jaj. I do momentu, kiedy eksport będzie nakręcał koniunkturę nic się nie zmieni. No chyba, że jeszcze podrożeje.

No i jeszcze są fermy które wyruszyły na podbój rynku detalicznego. A tam gdzie są boje tam i se ofiary....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w tej jakże burzliwej dyskusji na wstępie zaznaczę ża handluje jajem od niedawna bo od listopada 2011 i jestem wstrętnym i paskudnym pośrednikiem. Forum znalazłem całkiem niedawno i pewnie wielu mi zaraz zarzuci że nie "mam prawa" się tu udzielać - trudno

 

Teraz opisze może trochę jak sprawa wygląda z mojego punktu widzenia. Mieszkam i handluje jajami w miejscowości turystycznej gdzie mamy dużoo hoteli.

 

Zanim podjąłem decyzję co będę w życiu robił odbyłem praktyki zawodowe w 6 z tych hoteli i zatrzymałem kontakty. Postanowiłem sprzedawać jajka ... udało mi się dogadać z 10 hotelami w sezonie letnim przemiał jajek jest olbrzymi w zimowym mały aczkolwiek zadowalający dlatego też otworzyłem sobie mały straganik na rynku.

Na pewno wielu z hodowców nazwie mnie zaraz krwiopijcą - z góry dzięki.

 

jak tam czytam po ile sprzedawaliście jajka to wydaje mi się to nie możliwe gdyż najtaniej udało mi się kupić jajko w cenach

 

M-27gr netto

L- 31gr

XL 34 gr

więc nie chce mi się w to wierzyć że ktoś sprzedawał jako po 15 , 17 , 19 czy wspomniane 5gr

 

z racji tego że pracuje sam (nie jak zaraz powiecie lub pomyślicie 4-5h , tylko od 7 do co najmniej 17 a nie raz się zdarzało że hotel dzwoni o 20 zpomnieliśmy o jajach potrzeba na już wiec gazem na magazyn pakowanie dostawa i w domu na 22 bo o klienta trzeba dbać) cenę w detalu miałem na tyle atrakcyjną że dużo ludzi kupywało u mnie bo cena jak w biedronce a jajko smaczniejsze do tego jeszcze hotele więc zbyt był I odziwo nie dorobiłem się x6 tylko zwykłego citroena osobowego z paką do wożenia jaj żaden luksus na dodatek używany

z racji młodego wieku starczyło jeszcze na wynajęcie mieszkania i 2tygodnie wczasów w Egipcie i to tyle...

 

U swojego hodowcy zawsze płaciłem gotówką jak podnosił cenę to nie robiłem mu wyrzutów tylko płaciłem więcej bo przecież jak enea podniesie prąd czy stacja paliwo czy PGNiG gaz to nie marudzę bo tam mnie prawie nikt nie wysłucha ... i tak chyba byłem za dobry bo ja rozumiem kryzys na rynku że jajko musi podrożeć ale panowie przeginacie ... zadzwoniłem do niego wczoraj no mam jako dla Ciebie po 38 , 41 ,44 gr trudno zamawiam... szykuję gotówkę dzisiaj jadę po odbiór i co ? zonk ... Pan mnie poinformował że moje zamówienie jest pomniejszone i że cena jest o 3 gr na jajku większa trudno zapłaciłem w imię dobrej współpracy bo to jego pierwszy taki wyskok. siedzę właśnie na ryneczku i od ran się muszę denerwować czemu ? 3 hotele zrezygnowały już ze szwedzkiego stołu na śniadanie powód - jajko za drogie ... wprowadzą inną formę śniadania pech . jest jeszcze detal i moje ulubione babcie chwalące to że jajko świeże i smaczne więc zajeżdżam na rynek i co widzę ? jakiś pan sprzedaje jaka z autka w cenie 3 gr więcej niż ja kupiłem i tak jak zawsze o tej godzinie miałem 200 jajek sprzedanych dziś mam 60(w tym 40 od zielononóżki z wolego wybiegu) ... Wiecie do czego to doprowadzi ? Hotele będą kupować od takich panów z autka bo im tylko do panierki będzie potrzeba i raz na jakiś czas do zupki.

w detalu będę sprzedawał tyle że starczy na zus i podatki i wynajem budki ... i co dalej ? Pewnie zamknę interes , pomyślę nad nowym lub pójdę do normalnej pracy... Dlatego popieram tych co mówią że trzeba się opanować i znaleźć złoty środek czy nie jajko jak piszecie po 15gr tylko niech ono kosztuje te 30 -35 gr ale niech cena będzie stała , Bo moim zdaniem lepiej mieć kranik z którego kapie pomalutku ale ciągle niż taki z którego leci wielkim strumieniem ale nagle zakręcają wodę.

Chyba niebawem będę się rozglądał za nowym producentem jeżeli przy następnym zamówieniu obecny potraktuje mnie tak samo bo póki co mam nadzieje że to był jednorazowy taki wyskok spowodowany siłą wyższą

 

Pozdrawiam wszystkich jajcarzy.

 

 

Sam napisałeś, że handlujesz od listopada 2011 więc cena była już znacznie wyższa niż w owym dołku!!! Z tego co pamietam(a czas zasuwa jak szalony) to jakoś na wiosnę 2010 cena spadła na łeb, na szyję!!

P.S. Też uważam, że ceny powinny się ustabilizować i wszyscy bedą zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreator mówisz że o to chodzi ?? To popatrz ja oDebra1łem mniej jajek o 3600 sztuk przez co nie mogłem się wywiązać z umów z hotelami po zabrakło mi na 2...

Dobrze że facet co ze mną handluje zielononóżką okazał się człowiekiem bo jak odbierałem od niego jajeczka to pogadaliśmy chwilę i wyciągną do mnie rękę sprzedał mi 5 kartonów M w cenie + 1gr niż ja oddaje hotelom trudno te 36 zł dołożę on pewnie wyszedł na 0 ewentualnie niewiele stracił ale wie że do niego wrócę. teraz jeszcze tylko 1800 m mi brakuje do ostatniego hotelu więc pewnie pozbawię się M w detalu i uzupełnię L-ką ale zachowam dobrego kontrahenta. Wydaje mi się że myślenie hodowców ja dokładałem teraz dokładajcie Wy nikomu na dobre nie wyjdzie. A jajeczka w budzie stoją za to wszyscy cobie teraz o mnie przypomnieli telefon aż czerwony ... I co mnie rozbraja na 1 ofercie jajo było po 36gr w sprzedaży w hurcie i taki pan z hotelu zaczyna rozmowę Wiesz masz drogie jajko ale jesteś od nas z miasta to jednak wolę z Tobą popracować - więc odpowiadam no tak ale jajko podrożało mogę mieć dla pana po 47 netto i nagle patriotyzm lokalny znika to ja jeszcze poszukam dalej i oddzwonię ... Masakra z tymi ludźmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najpiekniejsze jest to ze kloca sie kloca ze drogo ida do innego hurtownika i jak u mnie zawsze brali L-ke to poszli do kogos innego i ktos im sprzedal M-ke w cenie o grosz nizszej niz ja mam L-ke wciskajac kit ze to L-ka.. przyszedl do mnie zadowolony pokazac ze ma L-ke tansza niz u mnie a ja mu sie smieje w twarz ze go w konia zrobili bo to klasa nizsza.. ludzie szukaja rozwiazan rozumiem.. ale tak jak mowie rynek stanie i wkoncu bedzie taki krach ze bedzie nadwyzka produkcji producentom jaja beda zalegac poprostu.. i wtedy zobaczymy co zrobia.. ale widze co niektorzy madrzejsi sami juz zauwazaja ze to jest lekka przesada z ta cena i moze wkoncu rynek sie ustabilizuje.. bo bedziemy wkoncu wszyscy plakac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh panowie zobaczymy co dalej z ceną na razie zamiast kartonika w detalu sprzedałem 91 szt bo ceny po podwyżce stali klienci kupi nie 10 a 5 albo stwierdzili w sumie mam jeszcze kilka w lodówce przyjdę do pana w czwartek albo piątek... I nie piszę tak żeby straszyć hodowców bo tak po prostu dzisiaj miałem... jeszcze 30 minut handlu mam nadzieje żę uda się dobić do 100 i wyjść na 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jaj_pol wielu nawet hodowców ma świadomość, że jest za drogo, jednak są i tacy którzy by teraz chcieli odrobić 1,5 roku w dwa miesiąca, a to chyba nie tędy droga. Jaja brakuje to fakt, i ci którzy mocno piłowali hodowców teraz mają spory problem z zakupem, przez co szukają ( i jednocześnie podbijają cenę) na fermach na których wcześniej by nie kupowali bo za drogo. Przez co tracimy wszyscy którzy płacilismy ucziciwie.... Każdy umie liczyć i zawsze odsprzeda tu paletę tam dwie takiemu skoczkowi jak tamten zaproponuje sporo wyższą cenę, ja towar dostaję w bardzo dobrych cenach ale nie dostaję w nieograniczonych ilościach, które mógłby dzisiaj wchłonąć chociażby hurtowy rynek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze odnośnie promocji w cerfoure nie wiem czy wiecie jak to się odbywa. Taki pan jak podpisuje umowę to mu market wyznacza że będzie miał np 4 razy w roku w poszczególnych miesiącach promocje na jego towar i wtedy kupi po innej cenie więc panowie co podpisali umowę rok temu teraz cierpią ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...