Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jeśi są z datą do 17 marca to nie były kupione dwa tygodnie a zresztą sam powinieneś wiedzieć jeśli masz zatwierdzoną pakownie i jesteś w HACCP. POPROSTU TAM DAJĄ TOWAR PRODUCĘCI A NIE HIENY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni też staram się coś sensownego napisać typu: "jak ja to widzę..."

I mam nadz że moje wypowiedzi były trafione Również nie mam nic do hurtowników bo też są potrzebni, płacą podadki i zatrudniają ludzi...

Tylko tak jak już wczoraj pisałem i nawiązuja do przedmówcy:

Jak można żyć w symbiozie z hurtownikiem który jeden przez drugiego podbija cenę aby tylko towar dostać??? A każdy umie liczyć...

Kolejna sprawa to to że zachód nie ma towaru i kto może exportuje bo "szwab" za jajko płaci nawed 1,2zł bo go stać - i tu jest pies pogrzebany niestety

Moje zdanie jest takie jak wszystkich jajp nie jest warte tyle co teraz kosztuje... na tą chwilę ceny powinny się kształtować w granicach 0,3 - 0,5gr

i wszyscy byli byśmy zadowoleni

Obracacamy się wszyscy w tym bussinesie i powinniśmy wiedzieć doskonale że "wszedłeś między wrony kracz jak i one..." (do myślać się tylko można co by mogło być gdyby ktoś robił inaczej...)

pozdr (hodowca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni też staram się coś sensownego napisać typu: "jak ja to widzę..."

I mam nadz że moje wypowiedzi były trafione Również nie mam nic do hurtowników bo też są potrzebni, płacą podadki i zatrudniają ludzi...

Tylko tak jak już wczoraj pisałem i nawiązuja do przedmówcy:

Jak można żyć w symbiozie z hurtownikiem który jeden przez drugiego podbija cenę aby tylko towar dostać??? A każdy umie liczyć...

Kolejna sprawa to to że zachód nie ma towaru i kto może exportuje bo "szwab" za jajko płaci nawed 1,2zł bo go stać - i tu jest pies pogrzebany niestety

Moje zdanie jest takie jak wszystkich jajp nie jest warte tyle co teraz kosztuje... na tą chwilę ceny powinny się kształtować w granicach 0,3 - 0,5gr

i wszyscy byli byśmy zadowoleni

Obracacamy się wszyscy w tym bussinesie i powinniśmy wiedzieć doskonale że "wszedłeś między wrony kracz jak i one..." (do myślać się tylko można co by mogło być gdyby ktoś robił inaczej...)

pozdr (hodowca)

 

Umiesz liczyć a nawet nie umiesz poprawnie napisać??!!w granicach 0,3 - 0,5gr za 5 gr to możesz sobie.....

Piszę się 0,3 - 0,5 zł jeżeli już lub 0,30 - 0,50 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze się 0,3 - 0,5 zł jeżeli już lub 0,30 - 0,50 gr

a jaka jest różnica między 0,5 gr a 0,50 gr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz liczyć a nawet nie umiesz poprawnie napisać??!!w granicach 0,3 - 0,5gr za 5 gr to możesz sobie.....

 

0,5gr panie FERMAJAJ to nie 5 gr. tylko połowa grosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,3 zł to nie to samo co 0,3 gr.

ale 0,3 gr to to samo co 0,30 gr.

w tym sensie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie ceny jaj dzis bo cos się o tym mało pisze wiemy tylko jakie ceny w marketach i jak sie sprzedają w takich cenach na małych sklepach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moja wina nie spojrzałem ... Ale każdy wie o jakie ceny chodzi..

Jeszcze raz przepraszam

Pozdr (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena się stabilizuje na poziomie 1A 0.45 -0.50 wszystko zależy gdzie i dla kogo .Ale cholera wie , nic nie jest mnie już wstanie zaskoczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

producenci sami mowicie ze my nabijamy cene.. a nie jest tez tak ze jeden producent do drugiego dzwoni i sami sie chwalicie w jakich cenach sprzedajecie.. i pozniej jeden drugiego nakreca na cene ze jeden sprzedaje drozej no to ja tez musze tak samo sprzedac.. wiec nie zwalajcie wszystkiego na nas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ceny od 0,44 do 0,50 za IAr i uważam, że ten przedział jest rozsądny

 

Moim zdaniem przyszły tydzień będzie kluczowy co do cen... wszystko zależy czy pojawi się droższe jajko w hiperach...

 

Pdzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak teraz będzie? Większość hurtowników idzie już na maksymalnych stanach magazynowych. Zarobią bo jajo jeszcze podrożeje, czy dali się podpuścić i za chcwilę będą korekty cenowe?? A może stabilizacja na tym poziomie?

No a co z Wielkanocą? Brakuje już fusów do wróżenia...:/

Nie rozumiem sytuacji w Biedronce. Niby rzucili umowami, niby rewolucje kadrowe, a M-ka jak była po 3,99 taki jest. Może od 1 marca coś się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzis wykupuje Biedronki... ludzi szukam do pracy. Bo nie dam rady stac z tymi koszykami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co do Biedronki? Makro L-ka 0.42 za szukę. A tam chcą czy nie, ale muszą nawet paletami ładować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mamy chwilą stabilizację cen na poziomie 48-55 gr za 1a (cena zależy od regionu i od wielkosci fermy).

Ale spokój jest pozorny bo przed nami święta a w te wielkie zapasy magazynowe handlarzy, to ja raczej nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...