Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

KOLEDZY HANDLARZE NIE INTERESUJE MNIE KTO CO ZROBIŁ Z KASĄ ZAROBIONĄ NA HANDLU JAJKAMI ALE JA CAŁĄ KASE WPOMPOWAŁEM WE WŁASNE KURNIKI W MAJU RUSZAM Z PRODUKCJĄ NARAZIE 60% ZAPOTRZEBOWANIA DLA SWOICH KLIENTÓW A W CZASIE MYŚLĘ O WSZYSTKICH .BO U MNIE PRODUCENT DOSTARCZA 1A 0,32 BYŁO OK JAK RAZEM DOSTARCZALISMY W TEJ CENIE .A TERAZ MI SIĘ ŚMIEJE W OCZY A MOGŁEM DOSTARCZAĆ PO 0.20 I TAK BYM ZAROBIŁ .POZDRAWIAM I MYŚLCIE PÓKI JESZCZE MACIE KLIENTÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia! jak zejdziesz na kosztach ponizej 20gr na sztuce to daj przepis, dobrze zaplace. ja obecnie przy wlasnej paszy i odchowie od pisklaka nie jestem wstanie wyprodukowac taniej ponizej 20gr przy dziesiejszych cenach komponętów paszowych, sily roboczej, paliwa,itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA KUPOWAŁEM PO 0.17GR I MOGŁEM SPRZEDAĆ PO 20GR I TAK BYM ZARABIAŁ JA MIAŁEM DOBRZE I PRODUCENT.OTO MI CHODZI A NIE O KOSZT PRODUKCJI BO JA WIEM JAKI JEST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają kupić w markecie to w nim kupią. Chyba nie myślicie że nagle ludziska szturmem polecą bo jaja tańsze. A do tej pory jak było, droższe były? Bo można by tak wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. też byłem hodowcą drobiu ale nie kur i wejść w produkcje to wielka kasa albo swoja albo pożyczona ale przeważnie pożyczona z banku. ja dostałem dużo po dupie i dlatego wybrałem handel a dlatego że zawsze można się przebranżowić bo magazyn do jaj czy auta można szybko zmienić pod inny handel czy usługę ale zmienić produkcję jest cięzko bo duża kasa utopiona. (ja hodowałem króliki i miałem 1000 matek w stadzie produkcyjnym ale wkońcu kasa kasa z hodowli znikła a smród został (przykro wspominać jak komornik zabezpiecza dobytek twojego życia ) ale żyć trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmienie że byłem pierwszy z tej branży w roku 2000 i pisały o tym gazety i agro biznes w TVP. pozdrawiam i umiaru życzę bo stanowimy jedność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ci co mają kupić w markecie to w nim kupią. Chyba nie myślicie że nagle ludziska szturmem polecą bo jaja tańsze. A do tej pory jak było, droższe były? Bo można by tak wywnioskować.

 

Dokładnie tak jak piszesz ,tych co maja kupić i tak kupią i tego nie zmienisz .

Czy poleca? wystarczyło zobaczyć w carrefour co się działo jak była promocja drugie opakowanie za 1 grosz

Co do ceny to uważam ze tam była cenna wyższa lub porównywalna do małych sklepów i nawet promocja nie byli wstanie zaskoczyć .Oczywiście sprzedawali ale to już inna bajka bo sporo artykułów jest tam droższych, a i tak świetnie się sprzedaje

Jeśli mam kupić 30 szt 12 zł , a 16 to ja wiem co zrobić.

 

Możemy tak dawać sobie przykłady i odpowiadać bez końca ale to tak bez znaczenia istotne jest umieć korzystać z życia idę się napić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO TEJ PORY NIE BYŁO DURZEJ RÓŻNICY W CENIE MIEDZY SKLEPEM A MARKETEM OBECNIE W MARKECIE 3.99 10 SZT A W SKLEPIE OŚIEDLOWYM 7.00ZŁ I JAK LUDZISKA NIE POLECĄ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam propozycję do mnie na ranczo! można powędkować pojeżdzić meleksem lub bryczką z końmi lub do lasu na grzyby to tylko 1km. a spać może około 7 par ale widzę że każdy za jajem goni a nie za rozrywką i ztąd ta cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEDZIAŁEM ŻE KTOŚ SIĘ CZEPI TEGO SZCZEGÓŁU JAK NA TYM FORUM A RYBY SĄ WSZYSTKIE NAWET AMUR ALE TEGO NIE DAM ZABRAĆ JAK KTOŚ ZŁOWI. JEST SUM SZCZUPAK,LIN, KARP, KARASIE, OKONIA MAŁO BO TĘPIE PASOŻYTA CO WYJADA IKRE I NIE ZAPUSZCZAŁEM ALE RAZ MI SIĘ TRAFIŁ NA CZERWONEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie jak będzie trochę cieplej aby jedynym tematem nie były jajka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że i przed świętami na brak czasu nie będziemy narzekać jak się cena utrzyma w co wątpie ciekawy jestem jaka nas odległość dzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROMIX bez obaw na ranczo jedynie jeżdzimy na relax i na swojaka i pograć w tenisa a kord jest na 4 osoby tylko rok nie używany ale rakiety i siata są. jak coś to na pr po świętach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość specjalny " Monika_Kartony" tyle ze podobno Hanka przez kartony zginęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam kozy bo jeżdezę tam tylko na imprezy ale ja będziesz miał gumowce to kozę ci ogarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxl -0,60

xl- 0,57

l-0,55

m-0,50 do 0,52

s-0,46 do 0,48

towaru brakuje spodziewamy się kolejnych podwyżek.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xxl -0,60

xl- 0,57

l-0,55

m-0,50 do 0,52

s-0,46 do 0,48

towaru brakuje spodziewamy się kolejnych podwyżek.

Pozdrawiam

 

Ja bym nie sprzedawał tylko przetrzymał 3 z dni i sprzedał "L" po 0,60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...