Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jajczarek jakie tam ceny u Ciebie czy też drożeje...................?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziemy z cenami na jaja haha mam je gdzieś daje tym co chcą ale jaką kase na kurze robie teraz

 

kupię każdą ilość kury co wam nie potrzebna

kontakt na pr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak były dołki w cenie - to ofiarami zawsze byli hodowcy,a biznesmeny się mnożyły co to po klatkach schodowych biegali z wytłaczankami. A teraz czas na selekcje handlarzyków niedzielnych. No ale naszczęście jest spowiednik w postaci tego forum. No to który pierwszy zagrzmi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - 30gr

S - 28gr

1a - 26gr

1b - 25gr

2a - 24gr

 

netto X 2

pozdrawiam młode hie.ki

- ale się ich na pleniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy z jakiej ceny.Myślę że u normalnych, nie spadnie nic!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie ile spadną od poniedziałku 2 czy więcej gr. ?

 

a czemu miałoby spaść? postawili już nowe kurniki w 3 tyg. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 3 tygodnie? Tendencja wzrostowa utrzymuje już się ponad 3 m-ce. A Pan Leszkiewicz jak myśli, ile trzeba czasu na zwiększenie produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś o aktualnych cenach - bo się lekko gubię w tym słowotoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny w jakich kupuję netto na fermie

1a 51gr

i co 2 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas:

0 - 0,55

S - 0,53

I A - 0,51

I B - 0,49

II A - 0,47

Netto.

Towar tylko dla stałych. Nie dobieramy nowych, chociaż mnóstwo telefonów za jajem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro 1a była 0,54-0,55 a dziś jest bez problemu 0,51 to już 3 gr. spadło a można kupić L za 0,48 i 0,50 to chyba z tą ceną że będzie po 0,70 gr. to wam nie wyszło...................

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego co do ceny 70gr. To nie my tylko niestety TV (jeżeli oglądałeś ostatnio wiadomości i agrobiznes) Od dawna piszę że jajo jest przewartościowane no ale... Poszedł Pan redaktor do sklepu w WARSZFFFCE zobaczył cenę i sieje panikę tylko mało który z naszych finalnych klientów ma pensję warszffffską a cała Polska TV ogląda i tak się roznoszą plotki...

 

Ok to co weekend czas zacząć a od poniedziałku plus 10gr. Co bym sobie też za trzy miechy nową furę kupił jak jeden z moich hurtowników w ubiegłym roku... (-:'

 

Pozdr (hodowca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie 3 tygodnie? Tendencja wzrostowa utrzymuje już się ponad 3 m-ce. A Pan Leszkiewicz jak myśli, ile trzeba czasu na zwiększenie produkcji?

 

Kolego tylko człek niespałna rozumu będzie teraz zwiększał produkcję na podstawie tego że przez 3 miesiące coś się poprawiło z ceną... Bo w tej branży nie ma i nie było normalności to jest jedna wielka sinusojda... Inwestycje buduje się na lata a tu za miesiąc może dwa może wszystko piertyknąć a kredyty zostaną i znowu kilku błaznów pujdze bez butów.

Ale Polak to jest durny człek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że im będzie cieplej tym szybciej ceny polecą i mówię tu o jaju z zapasów które jest wyrzucane z magazynów i to ono obniży ceny .....................

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnie spada,ładnie, a co niektórzy twierdzą, że jaja brakuje, cóż za paradoks.

Ale, że co spada ? Zamówienia na przyszły tydzień w takiej ilości, że zastanawiam się czy nie podnieść ceny chociaż osobiście jestem za tym, żeby cena już się ustabilizowała na obecnym poziomi. Kolejne podwyżki nie są już potrzebne. Po zamówieniach widzę jednak, że szok cenowy już chyba minął i przed samymi świętami może być naprawdę krucho z towarem.

 

P.S.

Przejrzałem forum wstecz i widzę, że są tu tacy, dla których jak nie rośnie, to znaczy że spada. Dla nich słowo stabilizacja nie istnieje. I to przy każdym poziomie cen. Nie ważne czy to 50 gr. czy 20 gr. zawsze to samo. Jeszcze wzrost cen dobrze się nie zatrzymał a Pan (Pani) biedronka, księżniczka i kilku innych forumowiczów, już tupiąc przebierają nóżkami i krzyczą, że im coś spada.

Ludzie, co z Wami ? Ja jestem za tym, żeby ceny w końcu się ustabilizowały. Nie jestem zwolennikiem dalszych wzrostów (chociaż jestem producentem) ale i nie chciałbym żeby ceny szły w dół. Stabilizacja jest dobra dla wszystkich.

Analizując jednak to co dzieje się na rynku, wcale nie jestem pewien, czy to już koniec wzrostów cen. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli w tym roku jeszcze jedną falę podwyżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo może ty prorokiem powinienez zostac

... myślałem już o tym. javascript:emoticon(':lol:')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoyo

Wysłany: Pią Mar 16 19:15 GMT 2012 Temat postu:

księżniczka napisał:

Ładnie spada,ładnie, a co niektórzy twierdzą, że jaja brakuje, cóż za paradoks.

 

Ale, że co spada ? Zamówienia na przyszły tydzień w takiej ilości, że zastanawiam się czy nie podnieść ceny chociaż osobiście jestem za tym, żeby cena już się ustabilizowała na obecnym poziomi. Kolejne podwyżki nie są już potrzebne. Po zamówieniach widzę jednak, że szok cenowy już chyba minął i przed samymi świętami może być naprawdę krucho z towarem.

 

P.S.

Przejrzałem forum wstecz i widzę, że są tu tacy, dla których jak nie rośnie, to znaczy że spada. Dla nich słowo stabilizacja nie istnieje. I to przy każdym poziomie cen. Nie ważne czy to 50 gr. czy 20 gr. zawsze to samo. Jeszcze wzrost cen dobrze się nie zatrzymał a Pan (Pani) biedronka, księżniczka i kilku innych forumowiczów, już tupiąc przebierają nóżkami i krzyczą, że im coś spada.

Ludzie, co z Wami ? Ja jestem za tym, żeby ceny w końcu się ustabilizowały. Nie jestem zwolennikiem dalszych wzrostów (chociaż jestem producentem) ale i nie chciałbym żeby ceny szły w dół. Stabilizacja jest dobra dla wszystkich.

Analizując jednak to co dzieje się na rynku, wcale nie jestem pewien, czy to już koniec wzrostów cen. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli w tym roku jeszcze jedną falę podwyżek.

święta prawda Yoyo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...