Skocz do zawartości
Dariusz Bielecki

odszkodowanie za słupy energetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytając to forum widzę, że sporo z Państwa nie wie jak zabrać się za odszkodowania za słupy energetyczne, linie gazociągu itp. W takim razie mogę polecić Krajową Platformę Odszkodowań firma działa na terenie całego kraju, nie pobiera opłat wstępnych od swoich klientów wiec wstępna weryfikacja, która ukazuje szacowaną wysokość odszkodowania, szanse na jego otrzymanie jest całkowicie za darmo.

Więcej informacji znajduje się na stronie i

tel: 71 723 07 97

tel.kom. 690 980 660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana. Pismo, które Pan otrzymał od ZE jest standardowym pismem wysyłanym do osób, występujących z zapytaniem. Brak jest bardzo wielu pozostałych informacji od których zależy czy jest zasiedzenie, czy ZE posiadają odpowiednie pisma, od kogo nabyta jest nieruchomośc itd. Jest wiele czynników które wpływają na to czy należy się Panu rekompensata czy nie. Sprawy tego typu są naprawdę skomplikowane i wymagające głębokiej analizy. Nikt nie odpowie Panu na zadane przez Pana pytanie od ręki. Nie wszystkie kancelarie prawnicze takimi sprawami się zajmują. Musi Pan podac jeszcze bardzo wiele danych. Jeśli jest Pan zainteresowany aby zając się Pana sprawą zapraszam. Mój nr 600023799.

Naszym "konikiem" jest właśnie służebnośc przesyłu oraz bezumowne korzystanie z gruntu przez firmy przesyłowe. W pierwszej kolejności prosimy o przesłanie na adres wlodek@medium.pila.pl podstawowych danych: nr tel. nazwisko oraz miejscowośc. Ja odeślę Panu zwrotnie druk do wypełnienia a następnie po odesłaniu przez Pana do mnie tych danych wstępnie wyliczymy czy sprawa jest dla Pana opłacalna. Jeśli podejmie Pan decyzję pozytywną przystąpimy do dalszych konkretnych rozmów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana. Pismo, które Pan otrzymał od ZE jest standardowym pismem wysyłanym do osób, występujących z zapytaniem. Brak jest bardzo wielu pozostałych informacji od których zależy czy jest zasiedzenie, czy ZE posiadają odpowiednie pisma, od kogo nabyta jest nieruchomośc itd. Jest wiele czynników które wpływają na to czy należy się Panu rekompensata czy nie. Sprawy tego typu są naprawdę skomplikowane i wymagające głębokiej analizy. Nikt nie odpowie Panu na zadane przez Pana pytanie od ręki. Nie wszystkie kancelarie prawnicze takimi sprawami się zajmują. Musi Pan podac jeszcze bardzo wiele danych. Jeśli jest Pan zainteresowany aby zając się Pana sprawą zapraszam. Mój nr 600023799.

Naszym "konikiem" jest właśnie służebnośc przesyłu oraz bezumowne korzystanie z gruntu przez firmy przesyłowe. W pierwszej kolejności prosimy o przesłanie na adres wlodek@medium.pila.pl podstawowych danych: nr tel. nazwisko oraz miejscowośc. Ja odeślę Panu zwrotnie druk do wypełnienia a następnie po odesłaniu przez Pana do mnie tych danych wstępnie wyliczymy czy sprawa jest dla Pana opłacalna. Jeśli podejmie Pan decyzję pozytywną przystąpimy do dalszych konkretnych rozmów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam duży problem. Odziedziczyłem po rodzicach działkę pod Krakowem jednak przez sam jej środek przebiega linia wysokiego napięcia uniemożliwiając budowę jakiegokolwiek domu na tym terenie. Czy da się coś z tym zrobić? proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie prowadzimy klika podobnych do Pańskiej spraw i mówiac w skrócie jest kilka alternatywnych rozwiązań jednak prosiłbym o podanie więcej szczegółów, poniżej podaje moje dane teleadresowe:

tel. 690980660

mail. pawel.muszynski@kpod.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oczywiście że się da, ale pod pewnymi warunkami, jednym z nich jest wpis do KW. Jeśli nie ma wpisu w KW służebności (patrz Rozdział III KW) to jeden problem mamy z głowy. Przy pewnych jeszcze informacjach można wstępnie określic czy sprawa jest do realizacji. Tylko co to dla Pana oznacza?. Jeśli nie wystąpi Pan na drogę sądową nigdy Pan się tego nie dowie. Pieniądze w 99% się Panu należą ,ale jakie, może się Pan dowiedziec po sprawie sądowej. Nikt Panu na dzisiaj nie zagwarantuje wygranej sprawy w całości kwoty o jaką rościmy od zakładu przesyłowego. Ponadto proszę pamiętac, że to nie my jako kancelaria prawna, ani Pan jako właściciel gruntu, ani zakład przesyłowy nie decyduje. Zawsze ostatnią decyzją jest decyzja sądu. Bardzo ważnym czynnikiem (prawie najważniejszym) jest mecenas, który sprawę prowadzi. Prawnicy są jak lekarze, nie każdy zna się na wszystkim. Aby znac się na sprawach służebności trzeba ten temat znac od podszewki i cały czas się szkolic.

Proszę również nie brac pod uwagę spraw z tzw. zasiedzeniem jako sprawę już nie do wygrania. Jeden z forumowiczów pisał o tym, że warunkiem przystąpienia do sprawy jest to, aby słup nie był wybudowany przezd 1979 rokiem. To nie jest do końca prawdą, ponieważ takie linie również należy uwzględnic. Oczywiście istnieje pewne ryzyko tzw. zasiedzenia, ale to jeszcze nic nie oznacza. Powiem nawet, że należy takie sprawy prowadzic. A dlaczego, to już nasza "słodka tajemnica". Zapraszam oczywiście do naszego biura ponieważ takimi właśnie sprawami się zajmujemy, jest to nasz "konik". Mecenasi naszej firmy są rewelacyjni w tym temacie. Proszę również pamiętac o tym, że każda kancelaria zarabia na prowizji, a nie na opłatach wstępnych. To nam zależy, aby Państwo otrzymali najwyższą kwotę, ponieważ my również mamy kwotowo większą prowizję. To my uzgadniamy z klientem, czy sprawą się zajmiemy ponieważ koszty mogą przewyższac kwotę roszczeń. Nikt z nas nie będzie przez 1,5 roku, bo tyle trwa mniej więcej sprawa, pracował za opłatę wstępną. Myślę, że każdy to rozumie. Jeśli Państwo, bo czasami mam takie telefony, twierdzą, że są firmy, które nie pobierają opłat wstępnych, życzę powodzenia. Każda szanująca się kancelaria pobiera opłaty wstępne. Mówimy cały czas o sprawie słupów. Odszkodowania z innych tytułów, np.wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy itp., to całkiem inny temat i my również nie pobieramy opłat wstępnych, to jest inne procedura i krótszy termin realizacji sprawy. Przy słupach natomiast w cały proces zaangażowanych jest kilka osób, które przez cały czas prowadzą sprawę, a czas prowadzenia sprawy, jak pisałem wcześniej, trwa ok. 1,5 roku.

Zapraszam wszystkich chętnych, ale naprawdę zdecydowanych, do współpracy. Nie chcę tracic czasu dla osób, które dzwonią lub piszą emaile, tylko po to aby coś się dowiedziec. To są Państwa słupy, Państwa pieniądze i Wy decydujecie czy chcecie miec jakieś pieniądze, czy nie. Ja tylko pomagam załatwic wszystko od A do Z, abyście otrzymali jak najwięcej, a co za tym idzie nasza kancelaria również. Jak jest możliwośc, należy o to walczyc.

I jeszcze jedno. Jeśli sami Państwo występowaliście z pismem do zakładów energetycznych i innych i otrzymaliście pismo, że Wam się nic nie należy bo to czy tamto, to absolutnie nic nie znaczy. To są standardowe pisma. na 100 osób 90 zrezygnuje, a reszta działa dalej i dobrze robi.

Pozdrawiam.

Mój nr 600 023 799, e-mail. wlodek@medium.pila.pl

Błagam, tylko proszę o zdecydowanych, a nie "pytaczy". Już wiele na różnych forach powiedziałem, nic nowego nie będzie.

Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rurą gazową na działce która jest obecnie moją własnością. Mianowicie w 1999r Społeczny Komitet Budowy Gazociągu w A……ch poprosił o wydanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. Warunkiem budowy między innymi było uzyskanie prawa do dysponowania nieruchomością przez inwestora oraz zachować wymagania dotyczące ochrony interesów osób trzecich.

Problem jest taki że w tym czasie właścicielami działki byly 4 osoby po 1/4 własności, zgodę na budowę pisaną na "kolanie" wydała tylko jedna z nich która jest osobą starszą i nie potrafi czytać ( umie się podpisywać). Do pozostałych osób wysłano listownie zawiadomienie o inwestycji.

Wcześniej było wysyłane pismo do wójta o obraku zgody na budowę jednak babka podpisała papierek ze wycofuje sprzeciw co nie zmienia faktu że pozostali właściciele nie wydali zgody ani sprzeciwu po otrzymaniu zawiadomienia. W treści zgody jest napisane że wyraża zgodę na przeprowadzenie rury gazowej przez swoją działkę zgodnie z planem gazyfikacji.

Babka za te działki płaciła podatek i brała doplaty czy to coś zmienia w kwesti własności.

W 2005 zrobiono podział. przekazano działke bebce a w 2008 mnie.

Pytania

-czy budowa jest legalna bez zgody pozostałych osób

-czy mogę mieć wgląd do tej zgody i innej dokumentacji od kogo ją uzyskać czy od gazownictwa czy od starostwa w papierach złożonych o wydanie pozwolenia na budowę

- czy stwierdzenie w zgodzie "przez swoją działkę" można traktować jak Oświadczenie że babka jest jedynym właścicielem a przez to odstąpić od walki żeby nie robić jej problemów za fałszywe oświadczenie.?

- gdzie uzyskać plan gazyfikacji z danymi dotyczącymi odległości od granicy, bo mam przypuszczenia że rura (średniego ciśnienia)zgodnie z planem na który babka wyraziła zgodę i starostwo wydało pozwolenie na budowę powinna być zakopana 1.5 m od granicy .Jestem w posiadaniu fragmentu mapki dotyczącej mojej działki, jest na niej prawdopodobnie owy plan trasy przebiegu sieci. jeśli tak to już gołym okiem widać że rura ta powinna przebiegać bliżej granicy.Natomiast na mapce która była mi potrzebna do wniosku o wydanie warunków zabudowy jest ta odległość większa i odzwierciedla stan faktyczny.Porównując te mapki nie ma wątpliwości że owy plan a stan faktyczny sa rozbieżne. Mapki jedno ale wolałbym mieć czarno na białym w jakiej odlgłości miała przebiegać rura.Czy istnieje taki dokument czy tylko na podstawie mapek można się dowiedzieć coś o parametrach budowy tej rury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o dokonanie szacunku możliwego do uzyskania odszkodowania lub innych roszczeń jozef13@op.pl Interesuje mnie załatwienie tej sprawy za odpowiedni procent od wygranej bez ponoszenia przeze mnie żadnych kosztów. Temat opisany na tym forum.

Gazociąg średniego ciśnienia Ø90. Całkowita dł. 395m w odległości ok. 3m od granicy bocznej.

Na działce 675,2, 190m rurociągu + zawór na powierzchni otoczony metalową barierką + dojazd do zaworu od drogi powiatowej dł.86m, jest to działka według Informacji Z Rejestru Gruntów:

-Uż. Rolne zabudowane B-PsIV. 0.2900 ara przez które przebiega rurociąg. Kiedyś znajdował się tam drewniany dom teraz stoi pusty jedynie rosną na nim drzewa .

- Grunty orne RIVa. 0.2100 ara, przez którą biegnie dojazd z drogi powiatowej do zaworu i dalszej części działek.Obecnie uzyskałem i buduję się na tej części działki w odległości 17m od drogi powiatowej „ Nie starałem się o przyłącze Gazowe!”

Na działce 645, 205m rurociągu, są to:

- łąki trwałe ŁIV – 0.1700 i ŁV-0.0900 ara oraz pastwiska trwałe PsIV- 0.1400

Nie posiadam skanów dokumentów działki można zobaczyć na http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/ 100km od Rzeszowa powiat Lubaczów wieś Załuże.

Natomiast Informacje z KW do wglądu na http://ekw.ms.gov.pl/pdcbdkw/pdcbdkw.html

LubaczówPR1L/14602/7

 

Na dole pismo wysłane do Starostwa czekam na odpowiedź .Też zawiera kilka ważnych wątków.

 

 

 

 

 

 

 

Wójt Gminy

w L…………….

 

Mam problem z rurą gazową na działce, która jest obecnie moją własnością. Mianowicie w 1999r Społeczny Komitet Budowy Gazociągu w ………….. poprosił o wydanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu, które otrzymał 29.10.1999r. Warunkiem budowy gazociągu do miejscowości A……….. między innymi było uzyskanie prawa do dysponowania nieruchomością przez inwestora. Osoba, która ubiegała się o uzyskanie prawa do dysponowania nieruchomością pod odpowiedzialnością karną oświadcza, że uzyskała takie prawo od właściciela lub właścicieli.

Problem jest taki, że w tym czasie właścicielami działek 645 i 675/2 w …… na podstawie Informacji Z Rejestru Gruntów były 4 osoby po 1/4 własności, zgodę na budowę wydała tylko jedna podpisując oświadczenie dnia 08.10.1999r. następnie 15.05.2000r. było wysyłane pismo do wójta o braku zgody na budowę jednak osoba ta ostatecznie 15.08.2000r podpisała papierek, że wycofuje sprzeciw, co nie zmienia faktu,że pozostali właściciele nie wydali zgody. Gazociąg nie ma tytułu prawnego do korzystania z tej nieruchomości. Do posadowienia urządzenia bezwzględnie potrzeba było zgody wszystkich współwłaścicieli.

Na etapie gromadzenia dokumentacji zostali pominięci współwłaściciele otrzymali oni jedynie zawiadomienie listowne o wszczęciu postępowania o wydanie pozwolenia na budowę sieci gazowej a następnie zostali poinformowani również listownie o wydaniu takiego pozwolenia.Oba pisma pozostały bez odzewu współwłaścicieli.

Aby zostało wydane pozwolenie na budowę, inwestor musi mieć zgodę właścicieli gruntów, na których ta budowa będzie (ewentualnie odpowiednią decyzję starosty). Inwestor, (czyli tu gmina) do wniosku o pozwolenie na budowę załącza oświadczenie, że takie zgody posiada.

 

 

Pytania :

1.Na jakiej podstawie prawnej wydano pozwolenie na budowę skoro nie uzyskano zgody od wszystkich właścicieli. Bezwzględnym warunkiem uzyskania pozwolenia na budowę jest posiadanie zgody wszystkich współwłaścicieli.

2.Wysyłanie zawiadomień listownych o wszczęciu i wydaniu decyzji o pozwoleniu na budowę faktycznie staje się prawomocne w przepadku braku odpowiedzi na zawiadomienie, lecz taka decyzja nie może być wydana bez pisemnej zgody na wykonanie takiej inwestycji podpisanej przez

wszystkich współwłaścicieli lub osoby z pełnomocnictwem potwierdzonym notarialnie.Proszę o przesłanie mi ksera takiej zgody, pozwolenia oraz ksera oświadczenia o uzyskaniu prawa do dysponowania nieruchomością .

3.Czy zawiadomiono wszystkich współwłaścicieli o wszczęciu i wydaniu decyzji o warunkach zabudowy, bo z tego, co ustaliłem wysłano takie zawiadomienia tylko przy decyzji o pozwoleniu na budowę .( Którą uważam za bezprawną .) Proszę o ksero.

4.Pozwolenie podpisane przez jednego ze współwłaścicieli jest z dnia 08.10.1999r natomiast Decyzja o warunkach zabudowy jest z dnia 29.10.1999r, więc jak przedstawiono jej projekt przebiegu instalacji skoro nie było jeszcze warunków zabudowy?. Nawet biorąc pod uwagę drugą zgodę podpisaną przez tą samą osobę w dniu 15.08.2000r jest to zgoda po fakcie gdyż została już wtedy wydana zarówno decyzja o warunkach zabudowy jak i samo pozwolenie tj. dnia 31.12.1999r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogam odzyskać odszkodowania za słupy, gazociągi, wodociągi!

Urządzenia przesyłowe z Państwa nieruchomości mogą przynieść

pieniądze!

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do kontaktu

korporacja-feniks@o2.pl, bądź tel: 530 793 008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Twojej działce znadują się urządzenia przesyłowe energii, wody, gazu? Czy wiesz, że… możesz uzyskać wysokie odszkodowanie! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dotyczącym uzyskania odszkodowania przez właściecieli gruntów, przez które biegną urządzenia przesyłowe, służące do doprowadzenia lub odprowadzenia płynów, pary, gazu, energii elektrycznej itp. Podjeliśmy się zadania, pomocy ludziom, którzy posiadają takie grunty w odzyskaniu takiego odszkodowania, jak również pomocy w doprowadzeniu do zawarcia umowy między właścicielem nieruchomości a przedsiębiorcą przesyłowym, który zgodnie z prawem winen dokonać na jego rzecz zapłaty za używanie tych gruntów. Domoganie się swoich świadczeń za tego typu użytkowanie gruntu gwarantowane jest przez ustawe z kodeksu cywilnego, która została wprowadzona w życie 3 sierpnia 2008 roku. Nikt nie może odmówić tego prawa. O odszkodowanie można się ubiegać do 10 lat wstecz(osoby fizyczne), 3lata wstecz (w przypadku firm). Wiele urządzeń wybudowanych na gruntach prywatnych posiada nieuregulaowany stan prawny. Istnieje wiele wypadków, w których przez taki stan rzeczy dochodziło do konfliktów między własćicielami działek, a przedsiębiorstwami dysponującymi urządzeniami przesylowymi. Zadaniem służebności przesyłu jest uzdrowienie stanu prawnego, który może Pańswu przynieść niewspółmierne korzyści.

 

ZADZWOŃ !! Tel; 535985678

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zaproszenie na stronę merr w sprawie odszkodowań za słupy energetyczne i inne instalacje przesyłowe bezprawnie posadowione na prywatnych polach i posesjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMAGAMY W UZYSKIWANIU ODSZKODOWANIA ZA SŁUPY ENERGETYCZNE NA TERENIE POLSKI PÓŁNOCNEJ - 668 149 034

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na swoim gruncie urządzenie przesyłowe (słupy wysokiego napięcia, transformator, linie gazociągu...). Czy wiesz, że masz prawo do odszkodowania? Nie masz pojęcia jak się za to zabrać?

Skontaktuj się z nami pomożemy ci przejść przez cały zawiły proces uzyskania odszkodowania.

 

 

Kontaktując się z nami inwestujesz jedynie swój czas ponieważ

nasze wynagrodzenie jest uzależnione tylko od kwoty jaką otrzymasz.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

 

 

KONTAKT

Krajowa Platforma Odszkodowań

Tel: 71 723 07 97

Więcej informacji na:

kpod.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Szanowni Państwo. Mam prośbę do osób dzwoniących w sprawie informacji nt. służebności przesyłu. Nie pytajcie mnie proszę na samym początku rozmowy ile otrzymacie odszkodowania. Nie jesteśmy w stanie określić wysokości odszkodowań nie mając żadnych danych. Pisałem już na forum, aby wyliczyć kwoty, musimy mieć kilka podstawowych danych dotyczących słupów, długości linii, ceny za m kw. gruntu itp. I kolejna sprawa. Pobieramy opłaty wstępne. Jeśli Państwo nie chcą dokonywać opłat wstępnych niestety nie możemy takich spraw przyjmować do realizacji, nawet za wyższą prowizję. Proszę pamiętać, że nad Państwa sprawą pracują prawnicy przez cały czas, aż do momentu otrzymania przez Państwa wynagrodzenia co trwa niekiedy nawet 24 miesiące. To się Państwu jednak opłaci, ponieważ jeśli sprawę załatwiacie przez naszą kancelarię, macie gwarancję najwyższych kwot wynagrodzeń w Polsce. Nie tylko mamy największe kwoty roszczeń, ale jesteśmy w stanie obronić wysokość tych kwot w sądzie. Zapewniam, że wszystkie sprawy załatwiamy profesjonalnie i uczciwie, co wynika również z powyższego e-maila.

Przypominam Państwu o zbliżającej się nowej ustawie o korytarzach przesyłowych. Na jej podstawie kwoty roszczeń będą dużo mniejsze i procedura wydłuży się bardzo w czasie. Proponuję się pośpieszyć, ponieważ nie będzie już takiej szansy jak obecnie.

Zapraszam więc do nas. tel. 600 023 799. Udzielimy niezbędnych informacji. Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie Państwo pomocy w odszkodowaniach za słupy to zapraszam na stronę merr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy sprawa jest do wygrania jak słupy staja w granicy? ale jest sie wlascicielem obu dzialek i w zasadzie stanowią jedno pole?

 

 

Witam. Tak jeśli słupy stoją na granicy, ale Pan jest wlaścicielem obu działek, należy się również wynagrodzenie.

Pozdrawiam

wlodek

600 023 799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie Państwo pomocy w odszkodowaniach za słupy to zapraszam na stronę merr.

 

A skąd kolega wziął takie informacje, że za każdy słup należy się odszkodowanie. Chyba to jakaś nieścisłość. Nie ma takich roszczeń. Proszę nie wprowadzać zainteresowanych w błąd na swojej stronie internetowej. To jest absolutnie bzdura.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , przez nasze pola planowana jest budowa lini napowietrznej 400 kV . jestem własnie po rozmowie z przedstawicielami spółki. chciałabym uzyskac opinie na temat proponowanego odszkodowania i umowy .

Więc : linia napowietrzna 400 kv z pasem technologicznym o szerokości 35 metrów po obu stronach osi Lini .

propozycja : 1,90 za metr kwadratowy pod linią , oraz 3 tyś za słup ( 10x10 metrów ) na naszych działkach będzie w sumie 3 słupy

umowa jest określona jako jednorazowe " Wynagrodzenie " z tytułu ustanowienia słuzebności - wieć zapewne do oddania będzie kwota podatku od wzbogacenia .

umowa nie mówi nic o czasie trwania umowy , tylko o wpisie do księgi wieczystej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej firmy obejmującej obszarem działania na Śląsk i Małopolskę, a która nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a jedynie po wygranej sprawie. Są takie firmy? Proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja obecnie mam sprawę w sądzie i został powołany biegły sądowy aby wycenić wartość linii energetycznych i słup który znajduję się na mojej działcę

i wyszło ze nalezy mi sie 15tys złotych za 10lat czyli na miesiac 125zł. Posiadam 47m2 linii i słup czyli lczac ze mam 50m2 linii wychodzi ze wartość metra2 ziemi wynosi smieszne grosze 2,5zł .oczywiscie się odwołam od tego

 

Co wy o tym sądzicie ? Również walczycie ? jak wam idzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...