Skocz do zawartości
Samsam

Moje kurczaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moje kurczaki.......Was też tak nękają telefonami ? Bo do mnie dzwonią dwa, trzy razy w tygodniu, już nawet tym natrętom grzecznie powiedziałem, żeby nie dzwonili, bo jak będę chciał coś zamówić, to mam do nich kontakt, ale bez skutku. Chyba trzeba będzie zrezygnować z tego dyplomatycznego języka i posłać kilka ch...i do słuchawki żeby się odczepili.

 

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi natrętami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Moje kurczaki.......Was też tak nękają telefonami ? Bo do mnie dzwonią dwa, trzy razy w tygodniu, już nawet tym natrętom grzecznie powiedziałem, żeby nie dzwonili, bo jak będę chciał coś zamówić, to mam do nich kontakt, ale bez skutku. Chyba trzeba będzie zrezygnować z tego dyplomatycznego języka i posłać kilka ch...i do słuchawki żeby się odczepili.

 

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi natrętami ?

 

Takie same, kiedyś coś raz u nich kupiłem i dzwonią jak najęci, ja tam wolę inny sklep internetowy .... nie są tacy namolni a i doradzą coś czasem, a nie tylko bierz, bierz, bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów poleca sklep mojaferma.pl, ale ja nie wiem, nie logowałem się tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki asortyment by cię interesował. Jeżeli wchodzi w grę wyposażenie dla ferm drobiarskich i środki dezynfekcyjne to zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu witpol.com.pl.

 

Profesjonalna i szybka realizacja zamówień w przyzwoitych cenach.

 

Zachęcam do podzielenia się opinią na temat tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja p.i.e.r.d.z.i.e.l.e żałuje, że jakoś czas nie pozwala systematycznie czytać forum bo dużo ciekawych informacji tu jest - ja raz sie dałam namówić na zakupy u nich i po pierwsze dzwonią teraz jak najęci a po drugie kupiłam ten ichni czosnek reklamowany jako - dwa razy więcej allicyny - a to jak sie okazuje o kant dupy rozbić bo wystarczy poczytać składy w innych preparatach żeby się przekonać że kłamstwo ma króciutkie nogi ;/ ale prawie 6stów utopione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...