Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad mocnym traktorem i coraz bardziej skłaniam się ku kupnu używanego john deere 8530 . Jaki rocznik byłby najlepszym wyborem, na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego ciągnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa ciągniki JD i FENDT po około 120 KM 25 letnie zgadnijcie który jest mniej paliwożerny.Nie musicie zgadywać otóż FENDT przy tej samej pracy zużywa około 35 % mniej paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem z rewersem hydraulicznym, mianowicie bardzo ciężko załapuje czasem nawet nie ruszy dopiero po kilku godzinach Dodam jeszcze że podnośnik i ładowacz działają poprawnie. Miał ktoś z was podobny problem lub wie co może być tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa ciągniki JD i FENDT po około 120 KM 25 letnie zgadnijcie który jest mniej paliwożerny.Nie musicie zgadywać otóż FENDT przy tej samej pracy zużywa około 35 % mniej paliwa

A ile zużywa średnio JD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w 6420 z 2002 roku w przednim wom elektrycznie włączanym to włącza go cewka czy może jest to jakiś silnik krokowy? bo nie wiem jak go podłączyć żeby nie uszkodzić. dokupiłem wom i muszę kable pod ciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam malego traktora z rama rops z ladowaczem czolowym. zastanawiam sie nad jd 5e 3 cylindrowy 75 KM. czy ktos mial z takim do czynienia? prosze o rade i opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizujemy zamówienia na części zamienne do maszyn rolniczych;

 

Oryginały i zamienniki.

Dostawy części zamiennych bezpośrednio z Niemiec !

Szybkie terminy realizacji

Przystępne ceny

Pomoc w wyszukiwaniu części zamiennych

 

Case

New Holland

McCormick

Mengele

JCB

Strautmann

Fella

Kuhn

Lemken

Deutz-Fahr

Same

Lamborghini

Welger

Amazone

Sampo

Dubex

Trioliet

Kverneland

Vicon

Taarup

Pottinger

Accord

Rau Kleine

Gallignani

Krone

Zadzwoń lub napisz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa ciągniki JD i FENDT po około 120 KM 25 letnie zgadnijcie który jest mniej paliwożerny.Nie musicie zgadywać otóż FENDT przy tej samej pracy zużywa około 35 % mniej paliwa

No tak tylko że jak coś ci padnie w fendzie to korbanki się cieszą a jd ma większą sieć serwisów, a przynajmniej w mioch stronach jest z 4 chłopaków przyuczonych w agromixsie co naprawiają za rozsądne pieniądze i fachowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawy ciagnikow rolniczych massey ferguson case jd fend nh renault i inne dojazd do klijeta porady 508061026

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm widziałem produkty tej firmy w sklepie ehak i zastanawiam się. Czy te maszyny mają dobry stosunek ceny do jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

John deere 6630 comfort. Używając rewers bez sprzęgła można odrazu przestawić dżwignie rewersu z jazdy w przód na jazdę w tył czy trzeba odczekać na położeniu N i dopiero do w przeciwną stronę?

 

Przy obrotach siknika okolo 1600 - 1700 obr/min słychać dziwny dżwięk jakby szum czy szelest po prawej stronie, jakby z urządzeń sterowniczych. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś może gdzie można dokupić taki wąż jak na zdjęciu ? Jest tam lekki przeciek i chciałbym go wymienić (leci u góry i u dołu , dół przykręcany na dość duży klucz ,a góra na ścisk ) 2c61c0d2b2b6187amed.jpg

 

 

ciągnik to 6510[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Typowy(oryginał) to pewnie drogi.Wąż olejowy kupisz np. w firmach zakuwających węże.Ja bym go wymontował i podjechał do takiej firmy.Ale to już musisz poszukać w swoim regionie.Ewentualnie poszukać w internecie.W moim regionie takie rzeczy robi Agroma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie na górę to była by rada zmienić poprostu zacisk ,ale dół ? tam nie ma żadnego zacisku może wystarczy tam założyć dobre zaciski ? początkowo pisząc ten post myslałem ,że to jest w jakiś sposób jednolite ale dochodzę do wniosku ze to na dole jest taki jakby nypel i na to nasadzony wąż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak spróbować.Umyć jakimś detergentem i jeżeli wąż jest jeszcze plastyczny oraz nie ma mikropęknięć to wymiana opasek zaciskowych może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katalogu online http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt?ui_lang_code=19 występuje opaska również na dolnym mocowaniu.Jeżeli się nie otworzy w tym adresie to "obetnij" adres i już wyszukaj sobie sam ( 6510 HYDRAULIC PUMPS AND ROCKSHAFT HYDRAULIC OIL RESERVOIR, OIL LINES - HYDR. PUMP 25CM3 str.574)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ,że wąż ten jest bardzo twardy więc chyba musi tu być spore ciśnienie ? a za co odpowiada ta "beczka " u góry ? do której doprowadzony jest wąż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie? Raczej "opadowe".Tłumaczenie online

6510 POMPY I Podnośnik ZBIORNIK OLEJU HYDRAULICZNEGO, przewodów olejowych - hydr. PUMP 25CM3 str.574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym bądź razie cieknie z nich lekko na poczatku i na końcu węża więc myślę że opaski powinny wystarczyć jutro muszę podlecieć do jakiegoś sklepu z hydrauliką siłową żeby kupić coś "mocnego " bo te które dają w sklepach rolniczych nie nadaja sie na nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest twardy bo zestarzał się. Tam nie ma ciśnienia i cudów nie musisz szukać. Wystarczy zwykły zbrojony wąż plus zaciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...