Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt,nie ma flexity w dalgetach ,ale jakby ktoś chciał pewnie nie było by problemu ze sprowadzeniem. Na razie ustalone T1 -boskalid +epoksykonazol+fenpropidyna.W tym krótkim sezonie powinno wystarczyć 2 dobre zabiegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie Maciek. Metrafenon epoksykonazol fenpropidyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat ochrony nowym systemem Xpro z Bayera czyli Aviator Xpro 1L + Fandango 1L troche drogo ale moze skutecznie. Zastanawiam się jak ogólnie tej wiosny podejsc do ochrony fungicydowej zbóż zima sie przedłuża okres wegetacyjny sie skraca czy fungicydy z górnej półki będą miały sens w zastosowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na temat ochrony nowym systemem Xpro z Bayera czyli Aviator Xpro 1L + Fandango 1L troche drogo ale moze skutecznie. Zastanawiam się jak ogólnie tej wiosny podejsc do ochrony fungicydowej zbóż zima sie przedłuża okres wegetacyjny sie skraca czy fungicydy z górnej półki będą miały sens w zastosowaniu?

5l.AVIATOR +5l. FANDANGO u mnie koszatuje po negocjacjach niecałe 1800zł. co wy na to drogo czy tanio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje za taki pakiet 1735 zl.co do aviatora to moze byc za słaby na mączniaka.w niemczech sprzedaja go w pakiecie z taliusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM OBORNIK KURZY OD KURY NIOSKI Z KLATEK DOWÓZ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU 606793782

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia w sypaniu saletry na śnieg bo mam jeszcze spore łaty na polu a przymrozki się kończą, można popażyć tak rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pszenica dostała pierwszą dawkę N,pogoda wiosenna zero śniegu na polach nawet w głębokich rowach, czy po zachodniej stronie, wszystko spłynęło do morza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą dawkę podzieliłem na dwie po 150 bo się bałem że długo nie wiedziemy. Dałem 29 marca 150kg białej miejscami było 2-3 cm śniegu ale myślę że nie ma to większego znaczenia. Na dniach dam drugą część pierwszej dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam unas dziś też poszła saletra na pszenice 250 kg/ha czsu mało to trzeba 1 dawke zwiekszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy opłaca się jeszcze siać pszenice jarą? mieszkam w okolicach Częstochowy materiał mam z centrali odmiana parabola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.ja też mam po zbożach troche późno ale jak to mówią jest ryzyko jest zabawa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła druga część pierwszej dawki Saletry. Odstęp 10 dni 2x150kg zobaczymy jak zadziała ten system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie zostało coś z pierwszej dawki zastosowanej 18 i 27 marca w ilości 80kg N po tych opadach śniegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...