Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:32 Sro 8 Lip 2015

Agrifirm
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1726, 1727, 1728  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol

PostWysłany: 10:14 Sob 30 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis75 napisał:
[quote="Łysy.... Dla informacji podam iż pisklak 1,3 netto ze szczepieniami a starter po 1152,5 zł netto. Mam nadzieję że cena na początek października będzie powyżej 3,2 gdyż teoretyczne koszty odchowu wyszły mi 3,1 i jeśli Urwisek pisze, że przy tej cenie zarobił niezłą kaskę to ma chyba kalkulator optymistę bo inaczej jest to niemożliwe.

Kto ma "kalkulator optymistę"????
zarobić a nie dokładać to różnica.[/quote]
Sorki urwis75. Nie mam nic do Ciebie ale powtarzam. Nie pisze się kiedy się zarabia a kiedy dokłada.To forum czytają przede wszystkim ubojnie. Tyle samo dostaję za broijlera co inni i sobie jakoś żyję bez długów ale nie wypisuję ile to ja zarabiam. To był Twój jedyny błąd a cała reszta pisaniny nie najgorsza. Kiedyś rozpocząłem moje pisanie podobnie jak Ty ale się nauczyłem. Nie bierz do siebie tej nagonki bo brać drobiarska jest jaka jest i Ty tego nie zmienisz. Ja w tym siedzę już 27 lat.Kolega po fachu Ci nie pomoże.
Producentom indyka też nie zazdroszczę. Kiedyś też indyka produkowałem i nie mam ochoty w niego ponownie wchodzić. Każda produkcja zwierzęca ma swoje plusy i minusy. Ja pozostaję przy brojlerze.

Pozdrawiam weekendowo kolegów od brojlera, indyka, gęsi i trzodziarzy też.Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
STAF58

PostWysłany: 22:42 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/sad-i-owoce/udalo_sie_,4bc55c5113fa2f95e623.html;jsessionid=B49EF1D98F9FA410384EA7B04D805F0F.app3

Podobno drobiarze to elita rolnicza więc niech ta elita sobie przeczyta jak dzisaj załatwia się ceny skupu i może nauczy się czegoś od innych branż bo na tym forum to chyba tylko zaspokajacie soje ego.
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 22:36 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Łysy.... Dla informacji podam iż pisklak 1,3 netto ze szczepieniami a starter po 1152,5 zł netto. Mam nadzieję że cena na początek października będzie powyżej 3,2 gdyż teoretyczne koszty odchowu wyszły mi 3,1 i jeśli Urwisek pisze, że przy tej cenie zarobił niezłą kaskę to ma chyba kalkulator optymistę bo inaczej jest to niemożliwe.[/quote]

Kto ma "kalkulator optymistę"????
zarobić a nie dokładać to różnica.
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 20:44 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="rufus"]
kol napisał:
urwis75 napisał:
Brojlerze twoja ortografii.....

prawda.
trochę ostro gościa "elita"potraktowała .Dla mnie byliści łaskawsi kiedyś. Facet już chyba sie nie odezwie -a szkoda pomimo...
Gosz straszy obniżkami-świr jeden!

Fakt nie miałem się odzywać,ale nie wytrzymałem.
Jak mają nas nie kantować.Kiedy ubojnie przeczytają,że "90%z nas nie umie policzyć kosztów,99%jest bezmyślna",a ta 10%elita która potrafi liczyć wie,że dokłada,ale z uporem maniaka wstawia dalej,to co zrobią???
Jak długo będziemy w odpowiedzi na spadki cen skakać sobie do oczu i wyzywać się od "debili"itp.zamiast wspólnie jakoś zaprotestować,tak długo mogą nas kantować.
U nas dzisiaj jest 3,30 (i tyle dostałem a nie 3,10 jak niektórzy pisali)
pozdrawiam.
Powrót do góry
ppp

PostWysłany: 17:05 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wolno sprzedawać poniżej 3,3 zł + vat. Ubojnie chcą wykorzystać sytuację zw. ze szkołą . Braki kurczaka, w 100 % potwierdzona. Zmową ubojni jest kupowanie poniżej 3,3 + vat
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 14:46 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mieszalnie kupują pszenice po max 450zł.
Naciskajmy na obniżenie ceny.
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gigant

PostWysłany: 11:18 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Czy Ty medox potrafisz napisać posta, w którym nikogo nie obrazisz i nie powtórzysz po raz setny tego co pisałeś dwa, cztery, osiem itd. postów wstecz. Klepiesz cały czas te same farmazony i wreszcie jak Ci nie odpowiada branża to wypisz się z biznesu zamiast wypisywać sto razy że to zrobisz. Stajesz się śmieszny i te Twoje proroctwa spełniające się z częstotliwością szóstki w totka również. Nie pouczaj innych i nie pisz jaki jesteś wspaniały i wszechwiedzący bo to nie forum narcystyczne tylko drobiarskie. Piszesz że exodus jest masowy a mówisz o kilku przypadkach w skali kraju. Masówka nie jest realna gdyż wiązałaby się z gruntowną i kosztowną modernizacją indyczników, tzn. wymiana poideł i karmideł, zmiana systemu wentylacji itp. Hodowla przemienna jest możliwa jedynie w starszych obiektach z lat 70. i 80. pod warunkiem że nie były modernizowane w kierunku indyka. Większość indyczników to obiekty stosunkowo młode a więc z drugiej połowy lat 90. i młodsze. Zastanów się człowieku czy w swoich obiektach możesz hodować kury, kaczki, indyki, gęsi w zależności od kaprysu. Ja wstawiłem jak już wspomniałem nie z chęci lecz z konieczności ale nie muszę się tłumaczyć bo wolny kraj i wolny rynek. Prorokujesz że ceny indyka w drugim półroczu poszybują do kosmicznych rozmiarów. Życzę tego sobie i swoim kolegom ale nie jestem naiwny. Gdyby o cenie decydowała strona podażowa to już od dawna powinna być opłacalna cena a tak się nie dzieje. Wstawienia drastycznie pospadały a ceny nie ma od 9 miesięcy i prędko jej nie będzie. Taki to już biznes że racjonalne przesłanki nie wystarczą a rzeczy niezrozumiałe dzieją się na naszych oczach i nie mamy na to wpływu.
Co do innych użytkowników tego forum to odpowiadam Iwonie że oczywiście zakontraktowałem bo na przypał nigdy nie hodowałem i nie mam zamiaru. Cena 1,2 z IB jest porównywalna do mojej gdyż miałem mocno rozbudowany program immunoprofilaktyki, a ponadto odległość od wylęgarni to zaledwie 25 km. Otrzymałem też solidną bonifikatę i może się okazać, że nie zdechnie mi żadna sztuka za którą zapłaciłem. Po tygodniu stado jest super a upadki z selekcją to 0,46% więc jest spoko. Na koniec podziękowania dla Kruszynki za upomnienie dla gorących głów typu kol i medox.

Nic dodać, nic ująć, brawo !!!
Powrót do góry
Cobb 500

PostWysłany: 07:44 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanko do Łysego, brałeś może pisklaka z Abova z Morąga? Jeśli nie to skąd i jaka rasę, bo szukam właśnie Dobrego Cobb’a . Podr w tych ciężkich chwilach dla hodowców Indyków jak i kurczaków. Smile
Powrót do góry
501

PostWysłany: 00:58 Pią 29 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny i stonowany wykład.Można spokojnie i bez emocji?
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 22:24 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Ty medox potrafisz napisać posta, w którym nikogo nie obrazisz i nie powtórzysz po raz setny tego co pisałeś dwa, cztery, osiem itd. postów wstecz. Klepiesz cały czas te same farmazony i wreszcie jak Ci nie odpowiada branża to wypisz się z biznesu zamiast wypisywać sto razy że to zrobisz. Stajesz się śmieszny i te Twoje proroctwa spełniające się z częstotliwością szóstki w totka również. Nie pouczaj innych i nie pisz jaki jesteś wspaniały i wszechwiedzący bo to nie forum narcystyczne tylko drobiarskie. Piszesz że exodus jest masowy a mówisz o kilku przypadkach w skali kraju. Masówka nie jest realna gdyż wiązałaby się z gruntowną i kosztowną modernizacją indyczników, tzn. wymiana poideł i karmideł, zmiana systemu wentylacji itp. Hodowla przemienna jest możliwa jedynie w starszych obiektach z lat 70. i 80. pod warunkiem że nie były modernizowane w kierunku indyka. Większość indyczników to obiekty stosunkowo młode a więc z drugiej połowy lat 90. i młodsze. Zastanów się człowieku czy w swoich obiektach możesz hodować kury, kaczki, indyki, gęsi w zależności od kaprysu. Ja wstawiłem jak już wspomniałem nie z chęci lecz z konieczności ale nie muszę się tłumaczyć bo wolny kraj i wolny rynek. Prorokujesz że ceny indyka w drugim półroczu poszybują do kosmicznych rozmiarów. Życzę tego sobie i swoim kolegom ale nie jestem naiwny. Gdyby o cenie decydowała strona podażowa to już od dawna powinna być opłacalna cena a tak się nie dzieje. Wstawienia drastycznie pospadały a ceny nie ma od 9 miesięcy i prędko jej nie będzie. Taki to już biznes że racjonalne przesłanki nie wystarczą a rzeczy niezrozumiałe dzieją się na naszych oczach i nie mamy na to wpływu.
Co do innych użytkowników tego forum to odpowiadam Iwonie że oczywiście zakontraktowałem bo na przypał nigdy nie hodowałem i nie mam zamiaru. Cena 1,2 z IB jest porównywalna do mojej gdyż miałem mocno rozbudowany program immunoprofilaktyki, a ponadto odległość od wylęgarni to zaledwie 25 km. Otrzymałem też solidną bonifikatę i może się okazać, że nie zdechnie mi żadna sztuka za którą zapłaciłem. Po tygodniu stado jest super a upadki z selekcją to 0,46% więc jest spoko. Na koniec podziękowania dla Kruszynki za upomnienie dla gorących głów typu kol i medox.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kruszynka

PostWysłany: 20:55 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, chyba zbyt nerwowo reagujemy, swoich ostro traktujemy, nowych też.
Wszelka konkurencja przeszkadza Embarassed
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 20:44 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kokoszka napisał:
Jizin z bazin napisał:
Myślałem że ja mam monopol na potłuczone teksty ale widzę że sa lepsi!!! Brawo!!
Trzeba nam dzielnych wytrawnych i skromnych drobiarzy , u mnie na wsi jest gosciu który jeździ co tydzień na "rynek" z czterema , sześcioma królikami rowerem , nie ma rodziny ani wiekszych potrzeb usmiechnięty i zapuchnięty( od gorzały) za każdym razem Smile.
Pytam go kiedyś : Gieniu jak Ci się to opłaci taka jazda przecież zawsze połowę królików przywozisz do domu a czasem je pogubisz ???
A On na to : lubię te robotę tu nie chodzi o kasę szefie ,fajne maja futerka......

Można zazdrościć postawy życiowej lub wysłać do psychiatry.Smile

ja gratuluję koledze satysfakcji z pracy i życzę jeszcze raz satysfakcji i satysfakcji i jeszcze raz satysfakcji z siedzenia z zasranymi niejednokrotnie kurzmi dupami i jeszcze raz satysfakcji bo cos mi się zdaje że pieniedzy to kolega Urwis ni H.ja nie zobaczy . Ale satysfakcja to coś bezcennego czego nie zaznaja ubojnie i mieszalnie pasz oraz pośrednicy na hurtowniach , lekarze weterynarii i pracownicy banków.,komornicy, sprzedawcy wyposażenia bo oni zarabiaja pieniądze i nie chodzi im o jakąś tam satysfakcję ( prostaki jedne:)

Jeszcze raz duuuuuużo satysfakji życzę koledzę a kasę to niech kto inny wydaje Smile))))))

Gratuluję ,dawno tak dobrego ujęcia głupoty przeciętnego polskiego hodowcy drobiu nie było.Trafiłeś w sedno.
W związku z powyższym czy można wymagać czegoś od Gienia? Laughing

Hobby sobie robicie z polskiego rolnictwa czy jak ?
Ludzie czy nie widzicie jak nas kantują?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
ksiaze

PostWysłany: 16:50 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam prosbe do kolegow moze mi ktos podrzucic jesli ma w excel'u zrobione do wyliczenia kosztow produkcji bede wdzieczny pozdrawiam prosze wyslac na duzykris@interia.pl
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 15:08 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze co może być to skakanie z gatunku na gatunek. Sobie nie poprawi a innym zaszkodzi, a sam robi się bankrutem i rozwala całą branżę. Chore to jest. Jak jest cena to trzeba mieć w piórach a nie wstawiać. Taki błąd robi wielu drobiarzy i kręci dla siebie sznur. Crying or Very sad
Masz wiele racji Medox ze swoim "krakaniem". Głupka mądrości nie nauczysz Sad
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 14:43 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jankes napisał:
A wy dalej swoje!!!!! Debatujacie co bedzie gdy..... Ale żaden niepisze po ile sprzedaje ??????

No to masz. 3.2 netto Warm.-Maz.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:35 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tu już macie jasność co będzie.
Ty wiesz o dwóch przypadkach , ja wiem o kilku.Wiesz ile tego jest w skali kraju???????????????????????????????A jeszcze parę dni temu mi nie wierzyli!.Exodus z indyka na brojlera jest masowy!!!!I wiesz co się stanie????Brojler będzie po 2zł a indyk będzie miał cenę z kosmosu.Jesteś tak samo bezmyślny jak 99% tej branży , dlatego nie widzę dla niej ratunku.Jajka były wolne bo zwiększyła się drastycznie ich produkcja w odpowiedzi na wysokie ceny , które teraz spadają przez zwiększoną produkcję własnie!!!!!

Ratuj się kto może !!! Brak grilla , większe obsady co by zimą pustego nie grzać plus przechodzący z indyka plus wracający z hodowli gęsi!!!! Wiecie już co będzie????To pewnie dlatego tworzą się już kolejki na wylęgarniach na święta!!
To jest kretyńska branża i i nic tego nie zmieni.Trzeba naprawdę stąd wiać i ja o tym już myślę na b.poważnie.Pozdrawiam i bez odbioru.
Przemyślcie co napisałem bo nikomu tym co napisałem nie chce zaszkodzić.
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 14:28 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy, a zakontraktowaleś tego broilera czy nie ? Cena na indyku na pewno pójdzie w górę do końca roku i po tym rzucie wracasz do swojej ubojni na Eko ... ? Tylko pisklaka drogo kupiłeś - polecam wylęgarnię w Sokółce - 1,20 netto z IB.

Łysy napisał:
Nie zgadzam się z Tobą medox co do skutków zamiany jakiej dokonałem. Skakanie z gatunku na gatunek to oczywiście ogromny błąd i brak konsekwencji, ale wyboru niestety nie miałem. Liczę się z tym, iż zarobić będzie bardzo ciężko ale w wylęgarniach jak pytałem to brojlera było full i mogłem przebierać w ofertach z nałożeniem na "wczoraj", więc skoro takie rezerwy to wstawień mało. Po drugie z tego co się orientuję to poza mną nikt w rejonie takiego kroku nie poczynił, ponieważ taka cena jaka od grudnia ubiegłego roku jest na indyka to powoduje w wielu przypadkach automatyczne bankructwo, a zatem nie można już zmienić profilu produkcji. W moim rejonie bankrutów na pęczki a jak ktoś chce kupić kurniki za atrakcyjną cenę to mogę zaoferować od ręki 20 000 metrów. Do kryzysu na indyku po trosze dołożyli sie też brojlerowcy gdyż bardzo dużo z Was przeszło nie tyle na indyka co wręcz na indyczkę co spowodowało iż pierwszy raz w historii różnica ceny kg żywca między chłopami a panienkami sięgnęła irracjonanych wartości do nawet 50 gr/kg Shocked Mam nadzieję że będzie to mój pierwszy i ostatni rzut na kurczaku mimo iż to o wiele przyjemniejsza robota niż indyk. A i jeszcze słyszałem o jednym gościu na mazowszu który zrobił to samo więc produkcja zwiększy się jednorazowo o 58 tys. sztuk Założę się że niemalże każdy z Was ma obecnie więcej na swoich fermach.
pzdr dla braci brojlerowców Very Happy
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 13:29 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z Tobą medox co do skutków zamiany jakiej dokonałem. Skakanie z gatunku na gatunek to oczywiście ogromny błąd i brak konsekwencji, ale wyboru niestety nie miałem. Liczę się z tym, iż zarobić będzie bardzo ciężko ale w wylęgarniach jak pytałem to brojlera było full i mogłem przebierać w ofertach z nałożeniem na "wczoraj", więc skoro takie rezerwy to wstawień mało. Po drugie z tego co się orientuję to poza mną nikt w rejonie takiego kroku nie poczynił, ponieważ taka cena jaka od grudnia ubiegłego roku jest na indyka to powoduje w wielu przypadkach automatyczne bankructwo, a zatem nie można już zmienić profilu produkcji. W moim rejonie bankrutów na pęczki a jak ktoś chce kupić kurniki za atrakcyjną cenę to mogę zaoferować od ręki 20 000 metrów. Do kryzysu na indyku po trosze dołożyli sie też brojlerowcy gdyż bardzo dużo z Was przeszło nie tyle na indyka co wręcz na indyczkę co spowodowało iż pierwszy raz w historii różnica ceny kg żywca między chłopami a panienkami sięgnęła irracjonanych wartości do nawet 50 gr/kg Shocked Mam nadzieję że będzie to mój pierwszy i ostatni rzut na kurczaku mimo iż to o wiele przyjemniejsza robota niż indyk. A i jeszcze słyszałem o jednym gościu na mazowszu który zrobił to samo więc produkcja zwiększy się jednorazowo o 58 tys. sztuk Założę się że niemalże każdy z Was ma obecnie więcej na swoich fermach.
pzdr dla braci brojlerowców Very Happy
Powrót do góry
Jankes

PostWysłany: 12:24 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy dalej swoje!!!!! Debatujacie co bedzie gdy..... Ale żaden niepisze po ile sprzedaje ??????
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:52 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I koledzy którzy macie indyka - to co robicie jest bardzo niebezpieczne głównie dla was - przechodząc na brojlera zwiększycie podaż mięsa drobiowego na rynku i spadnie cena do takiego poziomu ,że stracicie znowu! i to być może dużo.Natomiast poprawicie los innym kolegom którzy hodują indyka bo zmniejszycie podaż mięsa indyczego co doprowadzi do wzrostu cen na indyku.
Dla siebie w każdym razie osiągnięcie skutek odwrotny od zamierzonego.
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 11:50 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
urwis75 napisał:
Brojlerze twoja ortografia jest lepsza od mojej.Ale ja za to nie obrażam obcych ludzi tylko dlatego,że mają inne zdanie.Kto lepiej liczy pokaże czas.
Nie mam zamiaru dalej dyskutować z kimś,kto nie chce zrozumieć,że na ceny nie mamy wpływu i wzajemne docinki nic tu nie zmienią.Czasy,które były już nie wrócą.Szkoda mojego czasu na rozmowy z kimś,kto wszystko wie najlepiej.

Żałuję,że głos zabiera tylko elita drobiarstwa czyli 10% potrafiące liczyć.
Chętnie porozmawiam z pozostałymi 90%,bo tylko rzeczowa wymiana informacji może nam pomóc,a nie wzajemne docinki.

Pozdrowienia dla wszystkich hodowców.Zyczę wyższych cen ,a co będzie zobaczymy.

Ekonomia dotyczy wszystkich jednako- lepszych czy gorszych w ortografii.

prawda.
trochę ostro gościa "elita"potraktowała .Dla mnie byliści łaskawsi kiedyś. Facet już chyba sie nie odezwie -a szkoda pomimo...
Gosz straszy obniżkami-świr jeden!
Powrót do góry
An

PostWysłany: 10:05 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Kruszynka napisał:
Witamy, widać kolega z indyczego biznesu przerzuca się na kurzy biznes.
Medox, ty to jednak masz nosa Rolling Eyes

Pisałem o tym kilka razy.I TO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNE!!.Na indyku jest tragedia i zobaczycie ile za chwilkę pojawi się brojlera na rynku (do tego dojdą gęsiarze!!).I zobaczycie też jak to wpłynie na cenę.W tym tygodniu brak kur a cena już ponoć 3.30brutto na śląsku i w małopolsce.Macie wyobrażenie co się stanie jak będzie taki nadmiar kur???????

Posłuchajcie medoxa, zmniejszcie obsady o 30% bo stracicie wszystko!!!

Macie wyobrażenie. Może Medox wreszcie przestanie mówić "wy", a zacznie mówić "my", chyba, że znowu zasłoni się grafikiem z ubiegłego roku. Na Kaszubach wielu hodowców (w tym ja) od jesieni ubiegłego roku ograniczyliśmy produkcję właśnie o 1/3.
Kaszuby- 3,40 netto.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:46 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruszynka napisał:
Witamy, widać kolega z indyczego biznesu przerzuca się na kurzy biznes.
Medox, ty to jednak masz nosa :roll:

Pisałem o tym kilka razy.I TO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNE!!.Na indyku jest tragedia i zobaczycie ile za chwilkę pojawi się brojlera na rynku (do tego dojdą gęsiarze!!).I zobaczycie też jak to wpłynie na cenę.W tym tygodniu brak kur a cena już ponoć 3.30brutto na śląsku i w małopolsce.Macie wyobrażenie co się stanie jak będzie taki nadmiar kur???????

Posłuchajcie medoxa, zmniejszcie obsady o 30% bo stracicie wszystko!!!
Powrót do góry
Jankes

PostWysłany: 08:27 Czw 28 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie prosze to jest forum-cena brojlera a wy wypisujecie o wszystkim tylko nie o cenach. prosze litosci[color=red][/color]
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 23:14 Sro 27 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Gienia wymagam tylko jednego , aby jadł witaminy oraz mieso ze swoich zdrowych królików !!!! i niech pije ten sam bimber który pedzi od lat , niech nie zwiększa produkcji bo i tak ma nadprodukcję Smile...... i jest najpiękniejszą postacią która bezinteresownie mnie pozdrawia przy każdym przejeździe!!!!! on chyba jest z Austrii tam wszyscy na ulicach pozdrawiają się rano!!
niestety jest to "Ostatni Mohikanin" na naszej wsi .................

pozdro dla Gienia!!!

Ps. ostatnio kłócił się ze mną o cenę za królika ; ale uległem mimo kiepskiej syuacji w drobiarstwie Smile.......lubię barszcz na króliku......
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1726, 1727, 1728  Następny
Strona 1377 z 1728

Skocz do: