Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:01 Czw 21 Sie 2014

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1610, 1611, 1612  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:22 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Sznury , gilotyny , arszenik taniooo!!!
No medox teraz zawsze wiedziałem , że Twoje posty trącą Glebkiem czy innym Businesmenem Very Happy Oj mały oszuście nieładnie , nieładnie Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 12:59 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sznury , gilotyny , arszenik taniooo!!!
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 12:31 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Re: CENA BOJLERA Odpowiedz z cytatem

ŁYSY 10 napisał:
KASZUBY PONIEDZIAŁEK 2.7 I MOCNO SZUKAJA.POZDRAWIAM

Potwierdzam zarowno cene jak i fakt ze zaczynaja dzwonic. Cena podawana przez nich samych wiec mozna by pewnie cos jeszcze wycisnac. Zeby przy sobocie w tym okresie byly dwa telefony? Cos moze w koncu sie ruszy jak jeszcze ich troche przetrzymamy i bedziemy twardo negocjowac ceny.
Powodzenia.
Powrót do góry
piter2x

PostWysłany: 12:24 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: cena w wielkopolsce Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Dopiero Dzisiaj zalogowałem sie na tą stronę.Przeczytałem co piszecie i chciałem wtrącić swoje trzy grosze.
Wstawiamy kurczaki już ponad 25 lat i jeszcze takiego bagna nigdy nie było.
Przy dzisiejszych cenach 2.6 - "Nowość" koło inowrocławia, Koziegłowy 2.4 - 2,6 "Starteboom" tak samo i cały czas CENA IDZIE W Dół..Porównując koszt produkcji wychodzi że trzeba dołożyć ok. 50 - 60 tyś. na kurniku z obsadą 30 tyś. To jest chore naprawdę walą nas dupsko aż BOLI. Na dodatek mieszalnie pasz podbijają ceny. Uważam że w najbliższym czasie nic sie nie zmieni. W naszych rejonach też wszyscy wstawiają, mając nadzieję że to była ostatnia dokładka.Ale czy tak będzie?Co robić?
Powrót do góry
piter2x

PostWysłany: 12:22 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: cena w wielkopolsce Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Dopiero Dzisiaj zalogowałem sie na tą stronę.Przeczytałem co piszecie i chciałem wtrącić swoje trzy grosze.
Wstawiamy kurczaki już ponad 25 lat i jeszcze takiego bagna nigdy nie było.
Przy dzisiejszych cenach 2.6 - "Nowość" koło inowrocławia, Koziegłowy 2.4 - 2,6 "Starteboom" tak samo i cały czas CENA IDZIE W Dół..Porównując koszt produkcji wychodzi że trzeba dołożyć ok. 50 - 60 tyś. na kurniku z obsadą 30 tyś. To jest chore naprawdę walą nas dupsko aż BOLI. Na dodatek mieszalnie pasz podbijają ceny. Uważam że w najbliższym czasie nic sie nie zmieni. W naszych rejonach też wszyscy wstawiają, mając nadzieję że to była ostatnia dokładka.Ale czy tak będzie?Co robić?
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 12:10 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD wszyscy w malopolsce ruszli od 15 stycznia, wstawiaja bez opamietania,jeszcze znowu przez strajk celnikow ,slyszalam to rano w radiu zawracaja z piskletami z granicy ,to co z nimi wylegarnie zrobia ,beda znowu wpychac hodowcom ,dzis ceny w marketach Jan dostarcza Ekodrub Losiowski :filet z kurczaka 10.80,ludka 3.18 ,kurczak 4.18
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 11:55 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby mocno szukali to by była cena 4 zł a nie 2,7 zł Shocked
Powrót do góry
ŁYSY 10

PostWysłany: 10:20 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: CENA BOJLERA Odpowiedz z cytatem

KASZUBY PONIEDZIAŁEK 2.7 I MOCNO SZUKAJA.POZDRAWIAM
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 10:14 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Re: Koszt kilograma.... Odpowiedz z cytatem

black 2 napisał:
Wszyscy mają umiejętność oszukiwania samych siebie. W chwilach kryzysu nadużywamy tej umiejętności nagminnie. Przypomnę więc z czym mamy dzisiaj do czynienia. Średnio pasza kosztuje 1180 brutto, pisklak 1,45 brutto. Pozostałe koszty niech każdy mierzy swoją miarą. Jeśli ktoś z was ma tańszą paszę czy też pisklęta to chyba nie po to by te utargowane pieniądze oddać ubojni !!!!! Koszt kilograma przy wyniku hodowlanym na poziomie 2,5 na 1,90 i normalnej profilaktyce i szczepieniach to 3,15 za kg !!!! Jeśli ktoś z was ma niższe koszty z tytułu np. ogrzewania, pracy własnej, własnej paszy na mączce, braku pracowników itd. to chyba nie po to by dawać taniej kurczaka ubojni !!!!! Jak sie uda komuś nie dołożyć to na kolanach do Częstochowy a nie na forum siać zamęt. !!!!

Mądre słowa.
Co do cen to nie śpieszcie się ze sprzedażą.Przebrać i czekać.Kurczaka na przyszły tydzień nie ma dużo.
Potwierdzam ceny black 2.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 09:50 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie będą ceny w lutym ale w marcu będzie kiepsko,uzyskałem informacje że w obecnym czasie schodzą niesamowite ilości startera.Nie wróży to chyba dobrej ceny,co mnie ogromnie martwi. Crying or Very sad Czy znowu trzeba będzie dołożyć Question
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 08:47 Sob 26 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby-Wczoraj robiłem zakupy w jednym z Trójmiejskich market. Na dziale mięsnym widzę z daleka obrzydliwego odmrażanego kurczaka, a na zadawane pytania ekspediętki śmieją się z politowaniem. Nasze służby sanitarn muszą brać ogromne łapówki zezwalając na systematyczne podtruwanie klienta. 4.75 za kilogram trudki.
Pozdrawiam-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
hubI

PostWysłany: 22:32 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie sa ceny w swietokrzyskim i okolicach ?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
black 2

PostWysłany: 21:29 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Koszt kilograma.... Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mają umiejętność oszukiwania samych siebie. W chwilach kryzysu nadużywamy tej umiejętności nagminnie. Przypomnę więc z czym mamy dzisiaj do czynienia. Średnio pasza kosztuje 1180 brutto, pisklak 1,45 brutto. Pozostałe koszty niech każdy mierzy swoją miarą. Jeśli ktoś z was ma tańszą paszę czy też pisklęta to chyba nie po to by te utargowane pieniądze oddać ubojni !!!!! Koszt kilograma przy wyniku hodowlanym na poziomie 2,5 na 1,90 i normalnej profilaktyce i szczepieniach to 3,15 za kg !!!! Jeśli ktoś z was ma niższe koszty z tytułu np. ogrzewania, pracy własnej, własnej paszy na mączce, braku pracowników itd. to chyba nie po to by dawać taniej kurczaka ubojni !!!!! Jak sie uda komuś nie dołożyć to na kolanach do Częstochowy a nie na forum siać zamęt. !!!!
Powrót do góry
gęsia skórka

PostWysłany: 21:19 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hop hop do wszystkich kontraktowiczów

czy jak cena na wolnym rynku jest dużo wyższa od tej kontrakt. to ubojnie placa Wam wiecej???
bo jesli nie to kiepsko faktycznie z Wami Smile
Powrót do góry
black 2

PostWysłany: 21:15 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Cena rośnie!!! Odpowiedz z cytatem

To jeszcze bieda z nędzą ale zawsze coś. Kaszuby jeszcze 2.6 ale szukają bardzo daleko kurczaka. Ilczak Mława 2.7-2.75, Górny Giżycko 2.65-2.70, Godzianów 2.65, Kondratowicz 2.7-2.75 i nie maja co bić. Zamiast bredzić na forum o pierdołach zadzwońcie do znajomych i poinformujcie ich o cenach. Zacznijcie się targować o cenę bo w waszych kurnikach będzie można pieczarki hodować. Duże ilości starterów we wszystkich mieszalniach wyjechały w ostatnim tygodniu wiuęc chociaż wstawcie mniej na metrze bo za sześć tygodni żywiec będzie w cenie wody mineralnej w Biedronce. Pozdrawiam hodowców !
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:10 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pisałem o hodowcach INTELIGENTMYCH i MYŚLĄCYCH,
nie o zawistnych , liczących innym w kieszeni
to do GIGANT
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 20:52 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Oj Medox, Medox, chyba zal Ci d.u.p.ę ściska, że dostajemy teraz 3,05-3,10 i wysrać się nie możesz, że piszesz takie pierdoły na temat kontraktacji. Ja osobiście wolę.....jak to się mówi.....brać małymi łyżeczkami,

Gigant, stary wysrać się nie mogłem ,ale teraz się ze śmiechu zesrałem.Ile ty zarabiasz przy tej cenie i obecnych kosztach uwzględniając klasyfikację, ważenie itp?Może jak masz 100% zdrowe kury i super rewelacyjne wyniki nie do osiągnięcia przez nikogo bo jesteś najlepszym hodowcą w Polsce to ile zarobisz z jednego 20tysięcznika (w/g mnie sporo dołożysz ale jak powiedziałem załóżmy kosmicznie dobre wyniki spożycia paszy żadnych chorób lekarstw itp) 10 gr na kilogramie?To z 20 - tysięcznika masz 45 ton czyli zarobek 4.5tys zł na rzut.Rzut trwa 8tyg uwzględniając przerwe na mycie czyli masz 2.250zł miesięcznie , tyle co dziś pomocnik na budowie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Przy inwestycji 500tys w obiekt.Stary włóż na lokatę na 5% na rok te 500tys to masz 25tys rocznie czyli tyle samo miesięcznie!!!!! Laughing Laughing Laughing A są dużo bardziej zyskowne formy inwestowania niż lokata bankowa
Albo zainwestuj parę złotych i postaw zwykły kiosk ruchu a resztę daj na lokatę ,będziesz miał 2 razy tyle Laughing Laughing

No fajnie...fajnie mi to wyliczyłeś i dzięki za rady, może skorzystam Wink

A teraz policz ile Ty w obecnej chwili "zarabiasz" i czy to co zarobiłeś w ubiegłym roku wystarczy Ci na dokładki w tym.

Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:00 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Medox, Medox, chyba zal Ci d.u.p.ę ściska, że dostajemy teraz 3,05-3,10 i wysrać się nie możesz, że piszesz takie pierdoły na temat kontraktacji. Ja osobiście wolę.....jak to się mówi.....brać małymi łyżeczkami,

Gigant, stary wysrać się nie mogłem ,ale teraz się ze śmiechu zesrałem.Ile ty zarabiasz przy tej cenie i obecnych kosztach uwzględniając klasyfikację, ważenie itp?Może jak masz 100% zdrowe kury i super rewelacyjne wyniki nie do osiągnięcia przez nikogo bo jesteś najlepszym hodowcą w Polsce to ile zarobisz z jednego 20tysięcznika (w/g mnie sporo dołożysz ale jak powiedziałem załóżmy kosmicznie dobre wyniki spożycia paszy żadnych chorób lekarstw itp) 10 gr na kilogramie?To z 20 - tysięcznika masz 45 ton czyli zarobek 4.5tys zł na rzut.Rzut trwa 8tyg uwzględniając przerwe na mycie czyli masz 2.250zł miesięcznie , tyle co dziś pomocnik na budowie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Przy inwestycji 500tys w obiekt.Stary włóż na lokatę na 5% na rok te 500tys to masz 25tys rocznie czyli tyle samo miesięcznie!!!!! Laughing Laughing Laughing A są dużo bardziej zyskowne formy inwestowania niż lokata bankowa
Albo zainwestuj parę złotych i postaw zwykły kiosk ruchu a resztę daj na lokatę ,będziesz miał 2 razy tyle Laughing Laughing
Powrót do góry
Kogut11

PostWysłany: 18:53 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz dla "Kurczak mały" Odpowiedz z cytatem

Zgadzam śię z tobą spruboję wyjasnic dlaczego jesteśmy tacy specyficzni.Po krachu drobiarskim hodowcy przejeli Zakład ubojowy w Niepołomicach od Zakładow Drobiarskich Krakow.Jak to w grupie gdzie sa pieniadze zawsze znajdzie sie czarna owca ktora nieuczciwe chce sie dorobic na ludzkiej krzywdzie,nastąpił krach finansowy i trzeba byłoubojnię sprzedać. Trafił sie kupiec Cedrob Ciechanow w osobach/Pan Gozdzikowski,Kozlakiewicz/kturzy to chcieli podporzadkowac sobie hodowcow obarczajac ich umowami kontraktacyjnymi kture nie pokrywały kosztow produkcji.Po twardych negocjacjach i wyprowadzeniu z rownowagi Pana Gozdzikiewiccz ktory powiedzial mozemy w ostatecznosci pracowac dla zakladow za pensje 1500-2000zł za jeden cykl produkcyjny.O ile wiem to Cedrob w Niepołomicach nie ma wiecej chodowcow jak 5lub 6 kturzy z nimi wpołpracują.Jest na CZARNEJ LISCIE U MIEJSCOWYCH CHODOWCO i nawet nikt z wolnego rynku im nie sprzedaje.
Powrót do góry
sebek www

PostWysłany: 18:31 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Re: Cena swieżego kurczaka Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
gęsia skórka napisał:
Kogut11 napisał:
Szanowni koledzy nie wiem jak się ma cena zywca do ceny w hiprermarketach w Krakowie i okolicy Tesko 4,79-Lewiatan 3,99/kg skad oni biorą tego kurczaka.

TO JASNE ŻE Z HISZPANI PO 1,6 ZA KG! :/
Bo oni mają tam takie specjalne rasy , które wychowują się w ciemności , już w trakcie chowu niosą jaj , z których później sie lęgną no i żywią się powietrzem w połączeniu z bajkami ! Very Happy

he he kury to produkt uboczny obornik tam jest w cenie!!!!!
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 18:27 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilczak 2.40 proponuje, w trakcie negociacij mozna wyciagnac 2.60 . To na dzis miejmy nadzieje ze w poniedziałek bedzie lepiej . Cena kurczaka w Biezuniu w sklepie 5.00 zł za kilogram .
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:23 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Re: Cena swieżego kurczaka Odpowiedz z cytatem

gęsia skórka napisał:
Kogut11 napisał:
Szanowni koledzy nie wiem jak się ma cena zywca do ceny w hiprermarketach w Krakowie i okolicy Tesko 4,79-Lewiatan 3,99/kg skad oni biorą tego kurczaka.

Bo oni mają tam takie specjalne rasy , które wychowują się w ciemności , już w trakcie chowu niosą jaj , z których później sie lęgną no i żywią się powietrzem w połączeniu z bajkami ! Very Happy
Powrót do góry
gęsia skórka

PostWysłany: 18:08 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Re: Cena swieżego kurczaka Odpowiedz z cytatem

Kogut11 napisał:

Powrót do góry
kurczak mały

PostWysłany: 18:02 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czas duzo słychać o rynku malopolskim - czesto spotyka sie opinie ze to bardzo specyficzny region, ktory kieruje sie wlasnymi prawami ekonomi. Nie znam dokladnie charakterystyki ale podobno decyduje o tym miedzy innymi bliskosc granicy z czechami. Dawno temu spotkalem ludzi, ktorzy twierdzili, że w Małopolsce srodowisko hodowcow jest jedną z najmniej reformowalnych grup w kraju, Zeby byla jasnosc - w tamtej dyskusji twierdzilem ze jest inaczej i bronilem kolegow z poludnia Smile Słyszłem tez plotki o tym, ze duzo kurników jest teraz w małopolsce wystawione na sprzedaż. Warto sprawdzic i moze kupic jakis zeby dal chleb w lepszych czasach. Ale co do cen w sklepach , ktore zostaly podane ponizej to wyglada to niewesolo.
Powrót do góry
Kogut11

PostWysłany: 17:28 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Cena swieżego kurczaka Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1610, 1611, 1612  Następny
Strona 1377 z 1612

Skocz do: