Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:32 Sro 27 Maj 2015

Agrifirm
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1715, 1716, 1717  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
farciarz

PostWysłany: 23:47 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

StaśStaś napisał:
A&B DROB napisał:
Witam po raz pierwszy na forum.

W odpowiedzi kurczak581 informuję wszystkich zalogowanych użytkowników forum oraz przeglądających to forum ze informacje podane przed użytkownika "kurczak581" dotyczące importu kurczaka z Włoch przez Ubojnie "Bastian", są oszczercze, całkowicie niezgodne z prawdą i podawanie ich do publicznej wiadomości jest szkodliwe dla całego sektora drobiarskiego oraz w przypadku założenia sprawy sądowej z powództwa cywilnego może skutkować wielotysięcznym odszkodowaniem.

ZARZĄD SPÓŁKI OCZEKUJE NATYCHMIASTOWEGO SPROSTOWANIA ORAZ PRZEPROSIN ZE STRONY UŻTYKOWNIKA FORUM "KURCZAK581".

W PRZECIWNYM WYPADKU ZARZĄD ROZPATRZY MOZLIWOŚĆ SKIEROWANIA SPRAWY DO SĄDU

z poważaniem:
Zarząd spółki A&B DROB Sp. z o.o.

a wystarczyło kulturalnie i rzeczowo zaprzeczyć.........

Wszyscy Ci, którym się wydaje, że jedziemy na jednym wózku i jesteśmy partnerami w biznesie niech sobie ten post czytają po 3 razy dziennie.
Tym ludziom od nadmiaru pieniędzy, naszych pieniędzy, poprzewracało się pod czaszkami do tego stopnia, że nie potrafią traktować hodowców inaczej jak wyłącznnie "z buta".

Myślę ,że Bastian nie sprowadziłby towaru z zagranicy, raczej zrobiła to hurtownia lub pojedynczy inwestor . Znam "Bastianów" to raczej nie oni tym bardziej ,że biją jak zazwyczaj. Rufus zna ich również (zaczął ten wątek o lewym kurczaku) i też nie pisze że to "Bastiany".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StaśStaś

PostWysłany: 21:08 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A&B DROB napisał:

W odpowiedzi kurczak581 informuję wszystkich zalogowanych użytkowników forum oraz przeglądających to forum ze informacje podane przed użytkownika "kurczak581" dotyczące importu kurczaka z Włoch przez Ubojnie "Bastian", są oszczercze, całkowicie niezgodne z prawdą i podawanie ich do publicznej wiadomości jest szkodliwe dla całego sektora drobiarskiego oraz w przypadku założenia sprawy sądowej z powództwa cywilnego może skutkować wielotysięcznym odszkodowaniem.

ZARZĄD SPÓŁKI OCZEKUJE NATYCHMIASTOWEGO SPROSTOWANIA ORAZ PRZEPROSIN ZE STRONY UŻTYKOWNIKA FORUM "KURCZAK581".

z poważaniem:

a wystarczyło kulturalnie i rzeczowo zaprzeczyć.........

Wszyscy Ci, którym się wydaje, że jedziemy na jednym wózku i jesteśmy partnerami w biznesie niech sobie ten post czytają po 3 razy dziennie.
Tym ludziom od nadmiaru pieniędzy, naszych pieniędzy, poprzewracało się pod czaszkami do tego stopnia, że nie potrafią traktować hodowców inaczej jak wyłącznnie "z buta".
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 19:51 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać że nawet zarządy ubojni kontrolują to forum i może podawanie cen przez hodowców mija się z celem. Może lepiej pisać zawsze cena 4,0 zł neto to może którasś ubojnia uwieży i tak zapłaci. A tak od kilku miesięcy piszemy cena 3,2 - 3,4 netto i jak oni na to patrzą to tak nam płacą- bo wszyscy polemizujemy że to już coś się da zarobić - więc po co mają podnosić cene?
Pozdrawiam hodowców - Małopolska 3,5 brutto
A&B DROB napisał:

z poważaniem:
Powrót do góry
general

PostWysłany: 19:36 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okolice Prochowic 3,30 i panika wsrod hodowcow zdaja kurczaki w wadze 1,90 .
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 18:53 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o podanie cen u Brychcego i Kul-drob.
Powrót do góry
Kruszynka

PostWysłany: 15:47 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,Nie ma wolności bez wesołości"
Powrót do góry
aneczka

PostWysłany: 14:45 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytując poniższa wypowiedź pragnę powiedzieć, iż forum ma charakter anonimowy. Wszelkiego rodzaju wątpliwości należy przekazywać moderatorom forum. Jednocześnie sam wpis jest anonimowy, ponieważ nie został przez nikogo z imienia i nazwiska podpisany. To tak jakby powiedzieć, że pracownik firmy ubojowej zostanie pozwany za to, że uczestniczy w forum hodowców drobiu, chociaż wcale nim nie jest.
Forum samo w sobie ma bardziej charakter bloga a informacje pojawiające się na nim mogą być całkowitą fikcją. Stąd większość a raczej wiele zamieszczanych wpisów jest jedynie niesprawdzonymi plotkami.
Równocześnie gratuluję firmie A&B Drob zachowania wyjątkowej powagi, skoro "bawi się" dokonywaniem wpisów na fora internetowe.
Zapraszam na Pudelka Wink)

A&B DROB napisał:

z poważaniem:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jizin z bazin

PostWysłany: 12:29 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[color=red]ŁUUUUUU ŁUUUUU ŁUUU WSZYSCY OCZEKUJEMY PODNIESIENIA CEN SKUPU ZYWCA DROBIOWEGO BO CENA 3,30 JEST DZIAŁANIEM NA SZKODE HODOWCÓW I W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE CAŁEJ BRANŻY DROBIARSKIEJ I NAPYCHANIEM KASY UBOJNIOM DROBIU ŁUUUU ŁUUUU ŁUUUU
ZASTRASZANIE JEST KARALNE? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Powrót do góry
A&B DROB

PostWysłany: 12:16 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z poważaniem:
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 11:22 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
słyszałem ze Bastian sprowadził kurczaka z Włoch i pcha go bardzo tanio na rynek pomorski(gdzie są lekarze wet,muszą mieć ładną działkę od szefa ubojni za wystawienie kwitów)moze jak byśmy my się złozyli dla nich po parę groszy to zaczeli by pilnować lepiej
I to też jest rozwiązanie.Na rynku są równi i równiejsi.Weterynarze mają zamknięte oczy na mieszanie na potrzeby własne,a konkretniej na to co się miesza.Casus dolnośląski z przed około roku się kłania.I co?Włos z głowy!
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 08:34 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem ze Bastian sprowadził kurczaka z Włoch i pcha go bardzo tanio na rynek pomorski(gdzie są lekarze wet,muszą mieć ładną działkę od szefa ubojni za wystawienie kwitów)moze jak byśmy my się złozyli dla nich po parę groszy to zaczeli by pilnować lepiej
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 07:10 Wto 29 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam kurak napisał:
witam ,cena w granicy 3,55 ale kur za dużo nie ma i wydaje mi się że za tydzień cena pójdze w górę

przyjechało b.b.b dużo wypoczywających a zejście podobno słabe (z ubojni ). Ubojowcy twierdza że jest ktoś kto sprzedaje o 20gr taniej filet.skandal .
3,4 netto kaszuby
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 16:04 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ,cena w granicy 3,55 ale kur za dużo nie ma i wydaje mi się że za tydzień cena pójdze w górę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 15:12 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
Jeszcze rano słuchałem że nie da się utrzymać ceny na poziomie 3,40 netto, a już w południe kiedy potwierdzałem odbiory na kolejne dni.... to co usłyszałem????
Nie!!! jednak wezmę ten zestaw, cały... już jest wpisane na środę ( cały zestaw, nie tylko samochód).
Kolejny telefon tym razem odebrany: " czy nie dałoby rady dzisiaj jeszcze jeden samochód załadować?"
Kolejny telefon, odebrany: " Dzwonię żeby potwierdzić, że na środę wieczór będzie cały zestaw potrzebny bez żadnych przesunięć o których rozmawialiśmy w piątek! "
W Wielkopolsce z tego co się zorientowałem cena równa..... 3,30 netto.
Kto może to radzę przetrzymać ptaki....i ubojnie.... Laughing

No to serce roście, oby tak dalej. Może i wylęgówkę pociągniecie na powierzchnię bo już tlenu zaczyna brakować...
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 12:36 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze rano słuchałem że nie da się utrzymać ceny na poziomie 3,40 netto, a już w południe kiedy potwierdzałem odbiory na kolejne dni.... to co usłyszałem????
Nie!!! jednak wezmę ten zestaw, cały... już jest wpisane na środę ( cały zestaw, nie tylko samochód).
Kolejny telefon tym razem odebrany: " czy nie dałoby rady dzisiaj jeszcze jeden samochód załadować?"
Kolejny telefon, odebrany: " Dzwonię żeby potwierdzić, że na środę wieczór będzie cały zestaw potrzebny bez żadnych przesunięć o których rozmawialiśmy w piątek! "
W Wielkopolsce z tego co się zorientowałem cena równa..... 3,30 netto.
Kto może to radzę przetrzymać ptaki....i ubojnie.... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:01 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał:
No wiedziałem, ze zostanę od razu skopany!!!! a literówek się nie czepiajcie, każdy z Was pisze tak ortograficznie? ja pisząc na klawiaturze niestety robię błędy.
znów nie pozdrawiam
E tam od razu skopany! Delikatnie zwracamy uwagę , że popełniasz błędy ortograficzne , a przecież są programy , które zrobią korekty za Ciebie . To takie proste Very Happy No i wiesz jak ktoś zna ortografię to nie robi mu różnicy czy pisze długopisem po papierze , czy patykiem po piasku , czy klepie w klawiaturkę.
A tak konkludując i odnosząc się do mojego zaznaczenia na czerwono części Twojego postu niestety stwierdzam , że nie dość , że nie znasz ortografii to jeszcze jesteś źle wychowany . No i używasz brzydkich wyrazów Embarassed Co prawda słowo zostało w części wykropkowane , ale zawsze!!! Wstyd Kurczaczku Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 10:50 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał:
No wiedziałem, ze zostanę od razu skopany!!!! a literówek się nie czepiajcie, każdy z Was pisze tak ortograficznie? ja pisząc na klawiaturze niestety robię błędy.
znów nie pozdrawiam
To poprawiaj bo to świadczy o Tobie.Poza tym twoje byki są podkreślane na czerwono więc tylko chcieć.I jeszcze jedno.Dalej na forum nie pojawiają się ceny,więc co tu jeszcze szukasz?
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 09:31 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znów nie pozdrawiam
Powrót do góry
klark

PostWysłany: 08:31 Pon 28 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZBOŻA TANIEJĄ ,SĄ WARUNKI DO OBNIŻEK CEN PASZ.
NIEKTÓRE MIESZALNIE JUŻ PROPONUJĄ LEPSZE CENY .
NIE TRZYMAJMY SIĘ KURCZOWO TYCH SAMYCH DOSTAWCÓW !!!
CENA BROJLERA 3,3-3,4NETTO.POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
kol

PostWysłany: 23:40 Nie 27 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno kurczak. Od samych cen rzygać się chce a rozmowa buduje. Wolny kraj, wolni ludzie, wolne forum....Jeżeli Cię nudzi to wyjdź, po angielsku, po cichu Wink
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 23:35 Nie 27 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał:
Kurcze (żeby gorzej nie napisać) zamiast pisać o cenie to piszecie te swoje pierdoły. Piszą, piszą, piszą, a zeby sie dokopać jakiejś ceny to trzeba przeżucić 2 ekrany - i co cena z czwartku!!! jak się nudzicie i nie macie co robić to piszce na innym forum, a tutaj podawajcie tylko cenę. niepozdrawiam.
a ty medox skończ pie..... o ograniczeniu wstawień, bo wy z forum może mniej wstawicie, ale w tym czasie hodowcy Cedrobu znowu wybudują 20 kurników i towaru wcale nie będzie mniej na rynku.

Wiesz co? Ilu tu jest piszących? Jeżeli w obiektach nic nie mam albo maluchy to co będę pisał o cenie. 5 tygodni przed zdaniem nie będę dzwonił do ubojni po ile. Idioty z siebie nie będę robił. Jak zdaję to piszę cenę. Na dzień dzisiejszy wisi mi po ile. Będę ceny żywca podawał i komentował jak przyjdzie mój czas.
Bez urazy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Kacperski

PostWysłany: 23:12 Nie 27 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZIŚ SPRZEDAJĘ-3,40 NETTO-ŁÓDZKIE

Sad
niestety chyba nie warto tu zaglądać,bo o cenach to niewiele panowie piszecie!!!!!!!!!!!!! Sad
Powrót do góry
Wojtii

PostWysłany: 21:29 Nie 27 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e zaraz pierdoły,to były piękne czasy,niestety nie wrócą, a pisanie samych cen ,bez komentarzy jest po prostu nudne Cool
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:14 Nie 27 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak napisał:
Kurcze (żeby gorzej nie napisać) trzeba przeżucić 2 ekrany - i.
jak będziesz tak przeżucał to może dokopiesz się do słownika ortograficznego Very Happy wyluzuj Razz
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 20:25 Nie 27 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze (żeby gorzej nie napisać) zamiast pisać o cenie to piszecie te swoje pierdoły. Piszą, piszą, piszą, a zeby sie dokopać jakiejś ceny to trzeba przeżucić 2 ekrany - i co cena z czwartku!!! jak się nudzicie i nie macie co robić to piszce na innym forum, a tutaj podawajcie tylko cenę. niepozdrawiam.
a ty medox skończ pie..... o ograniczeniu wstawień, bo wy z forum może mniej wstawicie, ale w tym czasie hodowcy Cedrobu znowu wybudują 20 kurników i towaru wcale nie będzie mniej na rynku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1715, 1716, 1717  Następny
Strona 1377 z 1717

Skocz do: