Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:46 Pią 19 Wrz 2014

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1621, 1622, 1623  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drob1

PostWysłany: 10:32 Nie 3 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAKA CENA NA ŚLĄSKU I MAŁOPOLSCE ?? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StaśStaś

PostWysłany: 23:13 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W11 napisał:
An napisał:
.
licząc na twoje wysokie IQ. A przeprosić to możesz sam siebie za to że, hodowla drobiu to najlepsza rzecz jaka przytrafiła się w Twoim całym życiu! Shocked Shocked Shocked Powodzenia!
Cackają się z tabą jak z jakąś damą! Dla mnie i jak widzę większości jesteś po prostu d.e.b.i.l i tyle. G.ł.u.p.e.k , któremu wydaje się , że wszystkie rozumy pozjadał i zgrywa się na wielkiego mądralę co to zawojował niemiecki rynek żywca . Spadaj p.a.l.a.n.c.i.e do swojej norki i noska nie wyściubiaj . Jakoś to twoje "wysokie" IQ nie podpowiada ci , że nikt na tym portalu nie chce czytać wypocin rodem z P.i.e.r.d.z.i.s.z.e.w.a??? No cóż wg mojej oceny poziom twojej inteligencji nie jest większy niż rozmiar twojego buta . I to w zasadzie wszystko tłumaczy!

No proszę, znowu powrócił najbardziej elokwentny, wyjątkowo taktowny, prawdziwy światowiec, wszechstronnie wykształcony o niebotycznym IQ znawca psychiatrii i rozmiarów butów, czyli typowy ubojnik – burak.
Jak już musisz klepać w klawiaturę to załóż sobie do spóły z bambrem i paroma innymi nowy temat np. „Vademecum dymania dostawców”i tam popisujcie się w swoim slangu biznesowymi sukcesami. Przeczytamy z wypiekami na twarzach, a może nawet coś doradzimy np. „co zażyć aby przy każdym telefonie od hurtownika nie przyjmować postawy zasadniczej i nie robić w pory?”
Powrót do góry
alan

PostWysłany: 22:24 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich.
czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat piskląt rasy FLEX co to za krzyżówka i jakie wyniki można wyciągnąć na nich.poraz pierwszy spotkałem się z tą rasą i jestem ciekaw co to za nowość
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 22:02 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich uczestników tego forum!!!
Zignorujcie tego idiotę, to może przestanie pisać bzdury, aż do zmiany nicka na nowy..... Będziemy mieli kilka dni spokoju Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
W11

PostWysłany: 20:58 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tak się kretynie składa , że mój drób ładnie wyrósł , a i cena trochę podeszła .Do euforii daleko , ale i wieszać się nie ma powodu :D Zaskoczony? Ha,ha,ha. Pewnie tak :( Uzębienie mam swoje , równe , bez przerw więc i czystą klawiaturę. Ty jednak jesteś jak świnia: plują ci w oczy , a ty mówiesz , że deszcz pada :D Czy ty niczego "nie kumasz" ? Co za m.a.t.o.ł
Brojler twoja ''oligofrenia'' jest tak posunięta że szkoda mojego czasu na to , żeby twój ślinotok przeciskał się przez twoje rzekomo proste uzębienie , po to tylko żebyś podkreślał jakim jesteś b.u.r.a.k.i.e.m...Tak na marginesie to znalazłem fajną ubojnie u naszych południowych sąsiadów, ceny są niższe niż u niemca ale dużo wyższe niż w naszym kraju . Szkoda tylko że niemam więcej towaru. Pa.Pa...Bufonku!
Powrót do góry
ŁYSY 10

PostWysłany: 18:51 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Łysy, to prognoza czy umówiona cena?
po tyle jestem umowiony na zdawanie n poniedzialek 3.2netto
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:25 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się kretynie składa , że mój drób ładnie wyrósł , a i cena trochę podeszła .Do euforii daleko , ale i wieszać się nie ma powodu Very Happy Zaskoczony? Ha,ha,ha. Pewnie tak Sad Uzębienie mam swoje , równe , bez przerw więc i czystą klawiaturę. Ty jednak jesteś jak świnia: plują ci w oczy , a ty mówiesz , że deszcz pada Very Happy Czy ty niczego "nie kumasz" ? Co za m.a.t.o.ł
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:19 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza307 napisał:
witam wszystkich szanowny, drogi w 11 podaj namiary do tej niemieckiek ubojni w poniedziałek moge tam pojechac bo za tyle to opłacałoby się im sprzedac, sprawdzimy twoją lojalnośc względem innych uczestników tego forum.
Czytaj wcześniejsze posty tego p.i.e.r.d.z.i.e.l.a ! Tam wszystko napisał w temacie ubojni z Niemiec!
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 17:18 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W11 napisał:
An napisał:
.
licząc na twoje wysokie IQ. A przeprosić to możesz sam siebie za to że, hodowla drobiu to najlepsza rzecz jaka przytrafiła się w Twoim całym życiu! :shock: :shock: :shock: Powodzenia!
Cackają się z tabą jak z jakąś damą! Dla mnie i jak widzę większości jesteś po prostu d.e.b.i.l i tyle. G.ł.u.p.e.k , któremu wydaje się , że wszystkie rozumy pozjadał i zgrywa się na wielkiego mądralę co to zawojował niemiecki rynek żywca . Spadaj p.a.l.a.n.c.i.e do swojej norki i noska nie wyściubiaj . Jakoś to twoje "wysokie" IQ nie podpowiada ci , że nikt na tym portalu nie chce czytać wypocin rodem z P.i.e.r.d.z.i.s.z.e.w.a??? No cóż wg mojej oceny poziom twojej inteligencji nie jest większy niż rozmiar twojego buta . I to w zasadzie wszystko tłumaczy!
Co Brojler pohandlowałeś za 2,40 przerośniętym ptaszydłem i uważasz się za wielkiego geniusza? Ty lepiej poddaj się jakiejś zadumie co być może pomoże ci uniknąć więcej takich ''świetnych dili ''. I nie zapluwaj sobie klawiatury bo to nic ci nieda. Powodzenia!
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 17:13 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich szanowny, drogi w 11 podaj namiary do tej niemieckiek ubojni w poniedziałek moge tam pojechac bo za tyle to opłacałoby się im sprzedac, sprawdzimy twoją lojalnośc względem innych uczestników tego forum.
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:01 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 11 załóż sobie osobny temat bo to jest forum o cenach brojlera , chyba jesteś zdesperowany tą ceną albo cię żona zostawiła.wez wyluzuj bo nikt cię nieczyta.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:58 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 napisał:
An napisał:
.
licząc na twoje wysokie IQ. A przeprosić to możesz sam siebie za to że, hodowla drobiu to najlepsza rzecz jaka przytrafiła się w Twoim całym życiu! Shocked Shocked Shocked Powodzenia!
Powrót do góry
Drobiarz_bezstronny

PostWysłany: 16:51 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Kul-drób nadal szuka kurczaka

Leśiu, gdzie on go szuka??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
W11

PostWysłany: 16:11 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
W-11, chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie mówię, że w Polsce wystarczy sam import. Twierdzę jedynie, że Niemcom bardziej opłaca się kupić u nas gotową tuszkę za 4,00 czy 4,20 zł/kg aniżeli płacić Tobie za żywiec taką samą cenę. Chyba, że niemiecka arytmetyka jest tak samo różna od naszej jak różnią się od siebie nasze języki. Czyż nie? .... I skończmy wreszcie ten bezsensowny temat. Po prostu powiedz kolegom na forum "przepraszam" i nie ma sprawy.
An ja Ciebie bardzo dobrze zrozmiałem, dlatego odpowiedziałem pytaniem na pytanie licząc na twoje wysokie IQ. A przeprosić to możesz sam siebie za to że, hodowla drobiu to najlepsza rzecz jaka przytrafiła się w Twoim całym życiu! Powodzenia!
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 16:06 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu to nie mój rejon ale czym ten Kul-Drób tak ci się naraził?
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 16:03 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kul-drób nadal szuka kurczaka
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 15:38 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamber napisał:
Honorata napisał:
Małopolska 3. 50 Brak kurczaka;)

lubuskie 4,50 ha ha...

... tuszka
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 15:37 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Honorata napisał:

lubuskie 4,50 ha ha...
Powrót do góry
Honorata

PostWysłany: 14:27 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
An

PostWysłany: 14:19 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy, to prognoza czy umówiona cena?
Powrót do góry
An

PostWysłany: 14:17 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W-11, chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie mówię, że w Polsce wystarczy sam import. Twierdzę jedynie, że Niemcom bardziej opłaca się kupić u nas gotową tuszkę za 4,00 czy 4,20 zł/kg aniżeli płacić Tobie za żywiec taką samą cenę. Chyba, że niemiecka arytmetyka jest tak samo różna od naszej jak różnią się od siebie nasze języki. Czyż nie? .... I skończmy wreszcie ten bezsensowny temat. Po prostu powiedz kolegom na forum "przepraszam" i nie ma sprawy.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 14:02 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Do W-11.
Człowieku, przestań wreszcie bajdurzyć. Kreujesz się na biznesmena i chyba sam zaczynasz pomału w to wierzyć. Proponuję, abyś uszanował inteligencję innych i przestał wreszcie fantazjować. Jeżeli rzeczywiście sprzedajesz po 1,17 euro za kg zywca, to albo mocno przeginasz albo handlujesz z idiotami, bo jak inaczej nazwać odbiorcę z Niemiec , który mogąc kupić u nas tuszkę za ok. 4,00 zł, zapakować wygodnie do samochodu chłodni i przewieźć do siebie będzie płacił 4,20 zł za żywiec?
Zakończ zatem te mądre wywody, bo szkoda czytania.
Kaszuby - 3,20 netto
No więc po co jesteś polskim hodowcą i hodujesz brojlery? skoro w naszym kraju wystarczy sam import?
Powrót do góry
ppp

PostWysłany: 14:00 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile płacicie średnio za grower. W jakiej wytwórni jest najmniejsze zużycie?
Powrót do góry
ŁYSY 10

PostWysłany: 13:17 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
PROGNOZY CENOWE NA poniedziałek NA KASZYBACH?
KASZUBY 3.2 NA PONIEDZIAŁEK
Powrót do góry
An

PostWysłany: 12:50 Sob 2 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do W-11.
Człowieku, przestań wreszcie bajdurzyć. Kreujesz się na biznesmena i chyba sam zaczynasz pomału w to wierzyć. Proponuję, abyś uszanował inteligencję innych i przestał wreszcie fantazjować. Jeżeli rzeczywiście sprzedajesz po 1,17 euro za kg zywca, to albo mocno przeginasz albo handlujesz z idiotami, bo jak inaczej nazwać odbiorcę z Niemiec , który mogąc kupić u nas tuszkę za ok. 4,00 zł, zapakować wygodnie do samochodu chłodni i przewieźć do siebie będzie płacił 4,20 zł za żywiec?
Zakończ zatem te mądre wywody, bo szkoda czytania.
Kaszuby - 3,20 netto
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1376, 1377, 1378 ... 1621, 1622, 1623  Następny
Strona 1377 z 1623

Skocz do: