Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:37 Nie 26 Paź 2014

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1633, 1634, 1635  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
An

PostWysłany: 23:52 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłótnie,swary,dogryzki. Co tu jednoczyć i jak ? W-11 , silisz się na gościa z klasą. Doceniam to, mimo że czuć nuworysza. Gdybyś rzeczywiście znał savoir-vivre pisałbyś zaimki z wielkiej litery. Słusznie zauważyłeś, że "prawie" to nie to samo. Tak w ogóle to bardziej mi się kojarzysz z pewnym ptakiem ogrodowym, aniżeli z orłem. Ale to tylko takie moje skojarzenie.
Piszmy lepiej tylko o cenach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
W11

PostWysłany: 23:27 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

œ
An napisał:
Jola1 napisał:
sodoma i gomora czytając to forum nic dziwnego że robią z nami co chcą tylko tak dalej a ubojowcy i wytwórcy zrywają boki czytając to forum i o to im chodzi żebyśmy się sami pozagryzali i niech mi "An'" nie mówi że to są "pierdoły" o zjednoczeniu się drobiarzy bo jak za rok a może dwa pozamiatają po polskim hodowcy to wcale nie znaczy że w Polsce nie będzie kurczaka będzie tylko nie polski i o to chodzi żeby zdobyć nowy rynek zbytu a my dalej mówmy że to są pierdoły.gratuluję intelektu i życzę powodzenia [/code][/list][/list]

Droga Jolu. Nikogo nie obchodzi los polskiego hodowcy ,włącznie z nim samym. Rynek interesuje tylko "tani" hodowca bez względu na narodowość. Więc odpuść sobie endeckie hasła. Co do "pierdół" o zjednoczeniu to powiem Ci tak: wiele lat się o to starałem, skutek widzisz. Bardziej podzielonej grupy społecznej czy zawodowej w tym kraju nie ma.Nie musisz obrażać mojego intelektu. Zapewniam Cię , że IQ mam wystarczająco wysokie,wykształcenie również. Po prostu, tego środowiska nie da się zreformować. Tu pomoże tylko zamordyzm. Jesteśmy książkowym przykładem "złotej wolności szlacheckiej". W kieszeniach i w głowach pusto, a postawa senatora.
Poczytaj takiego W-11, co to "rozpala" cygara i popija "brendy" , a słoma z kapci wychodzi.
W-11, drogi kolego: cygara się zapala ,brandynalewa się w nieco mniejszych ilościach ( żeby się delektować bukietem) i nie pija się z musztardówek setkami. Spróbuj, a poczujesz różnicę. Aha, kup koniecznie V.S.O.P . Jak nie wiesz co to znaczy, popytaj w sklepie. Smacznego.
Drogi An twoja zasadniczość przesłania twoje jak podajesz wystarczająco wysokie IQ . Bo gdybyś miał pojęcie o nie nałogowym paleniu cygar to byś wiedział że proces zapalania cygara można śmiało nazwać rozpalaniem go , co świadczy o tym, długość cedrowych zapałek . A co do brandy to wspomniałem o jednej setce i nie nalanej do musztardówki. I mogę zapewnić twoje dość wysokie IQ że lubię długo delektować się bukietem i stąd 100ml w dużym tulipanowym kielichu. natomiast jeżeli twoje kieszenie świecą pustkami to pomyśl o otworzeniu szkoły pt''savoir-vivre'' dla środowiska które wyżej opisałeś . Być może lepiej ci się powiedzie, ja w każdym razie nie skorzystam.'' Bo i kura ma skrzydła jak orzeł,ale cóż z tego???'' Zyczę powodzenia!
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 22:29 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fitzcarraldo : "nie często jest okazja widzieć przyjaciół i konkurentów zgromadzonych razem w jednym miejscu".
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 22:24 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FITZCARRALDO : "zbankrutować to musi być fascynujące".
Powrót do góry
T30

PostWysłany: 22:22 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
FITZCARRALDO ... " to cudowne uczucie kiedy przegrywa się pieniądze"

a co masz ich za dużo
Powrót do góry
T30

PostWysłany: 22:18 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacperski napisał:
witam, łódzkie dziś 2,70 ale jutro poważne negocjacje!!!! Exclamation Exclamation DO JUTRA OK 17 Exclamation [ w carefure 7,59 ]

W carefurze chyba 4dni temu widziałem nawet po 7,89 niewiem skąt się biorą takie ceny sklepach skoro ubojnie twierdzą że tuszkę sprzedają po 3,60.
Paranoja
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 22:17 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FITZCARRALDO ... " to cudowne uczucie kiedy przegrywa się pieniądze"
Powrót do góry
An

PostWysłany: 22:16 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
sodoma i gomora czytając to forum nic dziwnego że robią z nami co chcą tylko tak dalej a ubojowcy i wytwórcy zrywają boki czytając to forum i o to im chodzi żebyśmy się sami pozagryzali i niech mi "An'" nie mówi że to są "pierdoły" o zjednoczeniu się drobiarzy bo jak za rok a może dwa pozamiatają po polskim hodowcy to wcale nie znaczy że w Polsce nie będzie kurczaka będzie tylko nie polski i o to chodzi żeby zdobyć nowy rynek zbytu a my dalej mówmy że to są pierdoły.gratuluję intelektu i życzę powodzenia [/code][/list][/list]

Droga Jolu. Nikogo nie obchodzi los polskiego hodowcy ,włącznie z nim samym. Rynek interesuje tylko "tani" hodowca bez względu na narodowość. Więc odpuść sobie endeckie hasła. Co do "pierdół" o zjednoczeniu to powiem Ci tak: wiele lat się o to starałem, skutek widzisz. Bardziej podzielonej grupy społecznej czy zawodowej w tym kraju nie ma.Nie musisz obrażać mojego intelektu. Zapewniam Cię , że IQ mam wystarczająco wysokie,wykształcenie również. Po prostu, tego środowiska nie da się zreformować. Tu pomoże tylko zamordyzm. Jesteśmy książkowym przykładem "złotej wolności szlacheckiej". W kieszeniach i w głowach pusto, a postawa senatora.
Poczytaj takiego W-11, co to "rozpala" cygara i popija "brendy" , a słoma z kapci wychodzi.
W-11, drogi kolego: cygara się zapala ,brandynalewa się w nieco mniejszych ilościach ( żeby się delektować bukietem) i nie pija się z musztardówek setkami. Spróbuj, a poczujesz różnicę. Aha, kup koniecznie V.S.O.P . Jak nie wiesz co to znaczy, popytaj w sklepie. Smacznego.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 22:02 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
W 11 zacznij szanowac ludzi , umiesz nas wszystkich tylko krytykowac i wysmiewac , a na tym samym wozku jedziesz co my , tylko bardziej za mlodych lat wczytywales sie w bajki Ezopa.To jest moj ostatni post z odpowiedzia do W 11 .
A'propos Ezopa to;''lepiej umrzeć od razu, niż całe życie spędzić w strachu'' Powodzonka!
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 21:35 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie 2.7 ubojnia Kul-drób i Brychcy w środe nie biją
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 21:28 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
W11

PostWysłany: 20:20 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZerwony krzyz napisał:
w11 j23 007 czy jak ci tam, ty po prostu masz KOMPLEKSY chlopie ale spoko to sie leczy tylko trzeba chciec. 3mam kciuki :)
Zapewniam cię że kompleksów nie mam.A takim ludziom jak ty raczej trudno jest pomóc......!!!
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 20:09 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 napisał:
Brojler kurzy napisał:
W11 napisał:
kurczak581 napisał:
W11---podaj jakieś namiary na ubojnie niemieckie przy granicy w okolicach berlina,chętnie tam sprzedam i wielu hodowców z pomorza
Kolego ''kurczak581'' ja podałem impuls! A skoro przejawiasz chęci do sprzedarzy tam i wielu hodowców z pomorza. To podnieście szanowne d.u.p.k.i i wykonajcie trochę pracy na rzecz waszego bytowania. Bo ja właśnie robię to . Bez urazy!
Noc właśnie na taka odpowiedź liczyłem Confused G.ó.w.n.o wiesz . piszesz jakieś dyrdymały i udajesz wielkiego mądralę . Chłopcze zapraszam o 19 00 - to jest pora na bajki Very Happy
Kaszuby potwierdzam 2,50 - 2,60 , ale........... Za kilka dni naprawdę zacznie się bieda z żywcem więc kto może to niech przetrzyma . Handelek już zaczyna przebierać nóżkami i martwić się co w przyszłym tygodniu . Jescze raz apeluję: jak możecie to przetrzymujcienawet kosztem przesunięcia wstawień .
Brojlerku jak widzę to nawet w kwesti bajek słabo nadążasz.Chcę powiedzieć ci że, czasy tak się zmieniły że
można oglądać je o każdej porze dnia.Mniej mięska oj zdecydowanie mniej!!! Natomiast o 19 rozpalam dobre cygaro i nalewam sobie 100ml dobrej brendy i mogę dziś wypić twoje zdrowie.

Mhm....brEndy i Rozpalasz cygaro...no cóż .
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 18:54 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
bamber napisał:
Tadek napisał:
T30 napisał:
Tadek -jakie ceny na kaszubach?

Kaszuby-2.5-2.6netto
Pozdrawiam

Ubojnia Hamrol z Kotowa nie chcą odbierac bo przywożą z Niemiec za niższą kasę , ciekawe za ile ? czyżby pół euro ?

jakieś bzdury piszesz moim zdaniem.! Na rynku pełno kur do ubicia a ktoś z Niemiec sprowadza ?bez sensu .Gdybym był ubojowcem to teraz właśnie bym zapełnił magazyny a rolnik niemiecki od 20lat wie za ile sprzeda i nie jest to 2,4 netto!!!! przestań kolego wkurzać ! mamy wystarczająco stresów.

wlasnie rufus zastanow sie nad tym co napisalem , logiczne ze nikt nie bedzie sprowadzal z Niemiec po wyższej cenie....
Powrót do góry
Kacperski

PostWysłany: 18:29 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, łódzkie dziś 2,70 ale jutro poważne negocjacje!!!! Exclamation Exclamation DO JUTRA OK 17 Exclamation [ w carefure 7,59 ]
Powrót do góry
CZerwony krzyz

PostWysłany: 18:27 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w11 j23 007 czy jak ci tam, ty po prostu masz KOMPLEKSY chlopie ale spoko to sie leczy tylko trzeba chciec. 3mam kciuki Smile
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 18:14 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamber napisał:
Tadek napisał:
T30 napisał:
Tadek -jakie ceny na kaszubach?

Kaszuby-2.5-2.6netto
Pozdrawiam

Ubojnia Hamrol z Kotowa nie chcą odbierac bo przywożą z Niemiec za niższą kasę , ciekawe za ile ? czyżby pół euro ?

jakieś bzdury piszesz moim zdaniem.! Na rynku pełno kur do ubicia a ktoś z Niemiec sprowadza ?bez sensu .Gdybym był ubojowcem to teraz właśnie bym zapełnił magazyny a rolnik niemiecki od 20lat wie za ile sprzeda i nie jest to 2,4 netto!!!! przestań kolego wkurzać ! mamy wystarczająco stresów.
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 17:57 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W11 napisał:
kurczak581 napisał:
W11---podaj jakieś namiary na ubojnie niemieckie przy granicy w okolicach berlina,chętnie tam sprzedam i wielu hodowców z pomorza
Kolego ''kurczak581'' ja podałem impuls! A skoro przejawiasz chęci do sprzedarzy tam i wielu hodowców z pomorza. To podnieście szanowne d.u.p.k.i i wykonajcie trochę pracy na rzecz waszego bytowania. Bo ja właśnie robię to . Bez urazy!
Noc właśnie na taka odpowiedź liczyłem :? G.ó.w.n.o wiesz . piszesz jakieś dyrdymały i udajesz wielkiego mądralę . Chłopcze zapraszam o 19 00 - to jest pora na bajki :D
Kaszuby potwierdzam 2,50 - 2,60 , ale........... Za kilka dni naprawdę zacznie się bieda z żywcem więc kto może to niech przetrzyma . Handelek już zaczyna przebierać nóżkami i martwić się co w przyszłym tygodniu . Jescze raz apeluję: jak możecie to przetrzymujcienawet kosztem przesunięcia wstawień .
Brojlerku jak widzę to nawet w kwesti bajek słabo nadążasz.Chcę powiedzieć ci że, czasy tak się zmieniły że
można oglądać je o każdej porze dnia.Mniej mięska oj zdecydowanie mniej!!! Natomiast o 19 rozpalam dobre cygaro i nalewam sobie 100ml dobrej brendy i mogę dziś wypić twoje zdrowie.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 17:36 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 17:31 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"podając ceny z każdego regionu w kraju, to tylko powoduje że ubojnie uświadamiają sobie że nie muszą płacić więcej bo po co ? I wielu z tego forum jest nieświadomych że tak naprawdę sami powalają wolny rynek i być może na tym forum o to chodzi ........"
W11 pierwsze Twoje mądre słowa Very Happy
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 17:27 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11 zacznij szanowac ludzi , umiesz nas wszystkich tylko krytykowac i wysmiewac , a na tym samym wozku jedziesz co my , tylko bardziej za mlodych lat wczytywales sie w bajki Ezopa.To jest moj ostatni post z odpowiedzia do W 11 .
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 17:27 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZerwony krzyz napisał:
w11 siedzisz na dupie w fotelu i piszesz, piszesz,piszesz, co ci tylko do glowy wpadnie. jak bym mial postawic pieniadze na to czy mowisz prawde czy po prostu klamiesz to chyba domyslasz sie na co bym postawil.sledze twoje wypowiedz jakisz czas i kolejny raz potwierdzasz ze potrawisz tylko pierdziec w stolek.az mi sie smutno zrobilo z twojego powodu. Crying or Very sad

Jestem za Very Happy
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 16:58 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZerwony krzyz napisał:
w11 siedzisz na dupie w fotelu i piszesz, piszesz,piszesz, co ci tylko do glowy wpadnie. jak bym mial postawic pieniadze na to czy mowisz prawde czy po prostu klamiesz to chyba domyslasz sie na co bym postawil.sledze twoje wypowiedz jakisz czas i kolejny raz potwierdzasz ze potrawisz tylko pierdziec w stolek.az mi sie smutno zrobilo z twojego powodu. :cry:
Jak widzę to w obstawianiu pieniędzy jesteś dość kiepski, bo czy w obecnej chwili masz kurczaki czy też nie? To i tak kiedy kolwiek obstawisz kurniki to nigdy niewiesz czy na tym wyjdziesz. A ja nie złożyłem fundacji pt;''podaruj serce hodowcom-biznessmenom'' I mogę założyć się że jak jesteś poważnym człowiekiem to na moim miejscu , mając dobre zejście żywca również byś podsunął tylko impuls a nie odkrywał całej d.u.p.y. w myśl zasady;''mądry sam na to wpadnie, a g.ł.u.p.i i tak się tego nie nauczy''A tak na marginesie, to cóż to za wyczyn podając ceny z każdego regionu w kraju, to tylko powoduje że ubojnie uświadamiają sobie że nie muszą płacić więcej bo po co ? I wielu z tego forum jest nieświadomych że tak naprawdę sami powalają wolny rynek i być może na tym forum o to chodzi ........
Powrót do góry
DROBIARZ 150

PostWysłany: 16:56 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: ceny WIELKOPOLSKA Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj -ROWEX 2,8
Hamrol 2,8
Skowrońska 2,7
Brychcy 2,8
+vat
Powrót do góry
Agrobiznesmen

PostWysłany: 16:44 Pon 21 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo jak to bedzie z tą ceną narazie ostro na "-", moze i przetrzymamy je troche dluzej. W środe zdajemy pierwsze 2 tyś. Niby po 2.70 ale nie jestem pewien...

Czas pokarze.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1404, 1405, 1406 ... 1633, 1634, 1635  Następny
Strona 1405 z 1635

Skocz do: