Skocz do zawartości
Mahogun

rady w otwarciu agroturystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym otworzyć agroturytyke całoroczna. Potrzebuje rad czym by przyciagnac klientów w cyklu całorocznym . w co najbardziej inwestowac . ? Mam działkę o pow 50 arów i chciałbym ja jakoś własnie dobrze i umiejetnie zagospodarowac. Chodzi mi o domki letniskowe itp. Miejsce spokojne oddalone od drogi głównej . Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz zadbać o to by domki były całoroczne, czyli miały odpowiednie ogrzewanie. Ponadto dobrze wyposażony ogród zaprojektowany z myślą o tym by w zimie również fajnie wyglądać. Pomyśl nad zimowymi atrakcjami w stylu ognisko, kulig, zrób jakiś jeden domek gdzie będziesz organizował zabawy, imprezy cokolwiek by rozruszać ludzi może też jakieś mini zoo, dzieci oszaleją na punkcie króliczków, żłówi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ogród nie tylko na lato ale też na zimę, jeżeli masz możliwość to faktycznie zwierzaki jakie by nie były przyciągają dzieci. W pobliżu mnie powstała mała zagroda z kozami i barankami więc kiedy dzieci tylko przechodzą pozostają pełne zachwytu, a i te zwierzątka mają radość z takie zainteresowania. Poza tym dobra reklama i można zacząć działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest ogród nie tylko na lato ale też na zimę, jeżeli masz możliwość to faktycznie zwierzaki jakie by nie były przyciągają dzieci. W pobliżu mnie powstała mała zagroda z kozami i barankami więc kiedy dzieci tylko przechodzą pozostają pełne zachwytu, a i te zwierzątka mają radość z takie zainteresowania. Poza tym dobra reklama i można zacząć działać

 

 

Witam forumowiczów. Jeśli prowadzicie lub planujecie prowadzić gospodarstwo agroturystyczne proponuję dokonać wpisu do portalu branżowego. Będziecie mieć pewność, że klienci do Was dotrą. Portal jest reklamowany w wyszukiwarkach google co gwarantuje dużo lepszą skuteczność. Warto i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja wybieram domki agroturystyczne to największą uwagę poświęcam okolicznym atrakcją turystycznym. Liczy się też czystość w domkach i oczywiście cena. Lubię gdy są konie na których można pojeździć i dostęp do jeziora gdzie można połowić ryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka okolica ? Są jakieś lasy w okolicy?

Latem można wypożyczać rowery na wędrówki, zimą np. narty biegowe np. trasa do biegania w lesie. Zimą np. atrakcją jest kulig i ognisko z kiełbaskami w lesie.

Co do atrakcji w samym ośrodku, to pole do gry w siatkówkę, osobne np. do babinktona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zadbać o dobrą kuchnię i trochę atrakcji, żeby turysta się nie nudził - jakieś ogniska, spacery, grzybobranie i tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że dobre jedzenie, możliwość spacerów tudzież przechadzek to jest podstawowa aktywność takich turystów. Okolica też musi być zadbana i najlepiej z atrakcjami. W lecie jest zdecydowanie łatwiej natomiast zima zapewnienie kuligów itd. by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jaką masz okolicę? Bo musisz dostosować swoje atrakcje do otoczenia. Dobra kuchnia to mus. Fajnym pomysłem jest też mieć grilla i palenisko niedaleko, żeby goście mogli wieczorami tam czas spędzać. Jak masz gdzieś jakiąś wodę to fajnie np udostepniać kajak czy łódkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...