Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, bo dawno o takich rzeczach nie słyszałem, żeby kurka 9 tygodniowa jaja niosła. Jeżeli wstawień było dużo w lipcu, bo z tego co wiem to tak było ( Ci co zdawali, choć nie wszyscy, to wstawiali na odchowalnie pisklaka) to ta kura wejdzie w nieśność w listopadzie. Oczywiście przy założeniu , że wstawiono pisklaka 1 lipca, a nie później.

A o czymś takim jak czytanie ze zrozumieniem słyszałeś ?

 

Przeczytaj jeszcze raz, tylko powoli. Nie spiesz się:

Hehe. Taka w miarę dobra cena jak na lipiec jest tylko i wyłącznie dlatego, że produkcja jest mocno ograniczona. Ale zobaczycie, co będzie z kilka tygodni. W zasadzie KAŻDY hodowca ma właśnie robiony odchów. Na jesieni wszyscy na raz wejdą z małym jajkiem, a co niektórzy nawet z nowymi kurnikami. Wybijalnie będą przeszczęśliwe bo tak dużo, tak taniego towaru dawno już nie miały

 

Szkoda gadać.

Mówiłem o drugiej połowie listopada i tu czytaj ze zrozumieniem " przy założeniu , że wstawiono pisklaka 1 lipca, a nie później ". Z tego co wiem wstawienia były w połowie lipca i później , więc można się spodziewać jaja na grudzień. W grudniu z jajem nie ma problemu, więc nie gadaj bzdur tylko szykuj kasę , bo trochę to potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bix nie podniecaj się tak bardzo bo gorąco i zawału jeszcze dostaniesz... Co z tego ,że odchowy są ? Jeśli już to te odchowywane zastąpią obecne !! Przynajmniej u nas tak będzie.I na kilku innych fermach z tego co słyszę jest podobna sytuacja ! Pozdrawiam gorąco ps. co będzie to będzie , od dawna wiadomo ,że jedno co pewne w tej branzy to nieprzewidywalność !! Ceny na dziś 1A-0.24-0.26 itd netto , bez dowozu...Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po dłuuuugiej nieobecności

Ja z takim krótkim pytankiem, czy któremuś z kolegów hodowców nie zalegają gdzieś na magazynie takie pomarańczowe plastikowe skrzynki na jajka (były modne za PRL-u) ? Jakby ktoś się chciał takich pozbyć (nie koniecznie za darmo) to poproszę wiadomość na priv. Potrzebuję ok. 50-100 szt.

 

Ceny:

 

m- 0.22/0.24

L - 0.26/0.28

 

Ceny netto, sprzedaż dobra, magazyn pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież odchowy są co roku i właśnie w tym okresie , ale tak to jest jak taki h........ się dowie że taki odchów występuje to rozpisuje na cztery strony świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze napisal? Jesli to nawet prawda to jakas tajemnica ? Ty piszesz w kółko to samo ze 2 gr w gore od poniedziałku i ze busy pojechaly jak jakis pieerdolniety i tez Cie wszyscy musza czytac. Jeden siedzi aby na rampie drugi busy rozprowadza sam sie pewnie w nich gotujesz w ten upal bez klimy i wieczna sraka o cene bedzie jaka bedzie a jak splajtujesz to najwyzej na pakowalni szukaja kierowcy to na busa se usiedziesz wprawe juz masz nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługą będą Wam potrzebne, jak się Wam całkiem odciśnie ta branża na tych waszych zrytych deklach. Ojej ojej jajka tanieją co ja teraz zrobię potaniały 2 grosze, ale się narobiło drugi rok będę jeździł tym samym porsche ojej co się dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługą będą Wam potrzebne, jak się Wam całkiem odciśnie ta branża na tych waszych zrytych deklach. Ojej ojej jajka tanieją co ja teraz zrobię potaniały 2 grosze, ale się narobiło drugi rok będę jeździł tym samym porsche ojej co się dzieje..

 

Prosiłem cię rano żebyś wziął tabletki, a ty co zapomniałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H..........00000 ale od ciebie bucha agresją , jedz trochę na wakacje a nie gotujesz się na tym rynku

 

ty się wybyczyłeś na wakacjach za kurnikiem , siedząc w pomiocie z komputerem na kolanach z.jebany bambusie ty wiesz co to wakacje popaprań.cu

chyba to dla ciebie że dzieci do szkoły nie wozisz i je gonisz do łapania kur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługą będą Wam potrzebne, jak się Wam całkiem odciśnie ta branża na tych waszych zrytych deklach. Ojej ojej jajka tanieją co ja teraz zrobię potaniały 2 grosze, ale się narobiło drugi rok będę jeździł tym samym porsche ojej co się dzieje..

 

Prosiłem cię rano żebyś wziął tabletki, a ty co zapomniałeś ?

 

żeby twoja matka wzieła tabletki na czas , albo ojciec do ki.bla cię strzepał to byś nie zaśmiecał teraz forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze lato jest

chlopaki jeszcze miesiac i przestaniecie pomiotem jeden na drugiego rzucac

jak was czytam to jak bym slyszal rozmowe 6 latkow hhahaahahhaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nacpali sie i szaleja na forum moze jeszcze po 8 red buli wypili do tego ? jak by rozpierala energia zapraszam do swojej pakowni na pewno cos jeszcze zarobia i energie spożytkują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby twoja matka wzieła tabletki na czas , albo ojciec do ki.bla cię strzepał to byś nie zaśmiecał teraz forum

 

 

Do moderatora....

Bardzo proszę o usunięcie użytkownika o nazwie "JaczarekIcenaToBuraki" po za margines tego forum, bo jak jego nazwa oraz posty w zeczywistosci są żałosne nie służące w budowaniu dobrej atmosfery.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac ze lato jest

chlopaki jeszcze miesiac i przestaniecie pomiotem jeden na drugiego rzucac

jak was czytam to jak bym slyszal rozmowe 6 latkow hhahaahahhaa

 

To prawda, jeszcze miesiąc, i wszyscy będą latali żeby kupić jajko. Mamy lipiec a magazyn pusty. Ceny bez zmian:

 

1A - 27-28gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynaj znowu 2 grosze do gory

realistycznie patrzac mozlie jest ze cena aktualna sie utrzyma na jesien . u mnie w okolicy wszyscy maja mloda kure tyle w temacie. oby cena poszla do gory we wrzesniu ale mysle ze sie utrzyma na obecnym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zaczynaj znowu 2 grosze do gory

realistycznie patrzac mozlie jest ze cena aktualna sie utrzyma na jesien . u mnie w okolicy wszyscy maja mloda kure tyle w temacie. oby cena poszla do gory we wrzesniu ale mysle ze sie utrzyma na obecnym poziomie

 

Ja tez mam młoda kurę i co z tego jak wstawiając ja do kurnika, likwiduje stara. Ilośc sie nie zwiększy, wymieni sie jajo na mniejsze i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...