Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jakie ceny u was? u mnie ciagle dno. towar na bierzaco a ceny bez zmian. czas na rewolucje jakas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja klasy M, duża m-ka waga wytłoczki od kg 1,78 do kg 1,90 ilości paletowe (jajko świeże)

cena 21 gr

 

tel. 739091404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja klasy M, duża m-ka waga wytłoczki od kg 1,78 do kg 1,90 ilości paletowe (jajko świeże)

cena 21 gr

 

tel. 790203676

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jaja klasy M, duża m-ka waga wytłoczki od kg 1,78 do kg 1,90 ilości paletowe (jajko świeże)

cena 21 gr

 

tel. 790203676

Coś mi się wydaje że ta promocja jest z dodatkiem jak w jajku z niespodzianką , lato i temperatura robią swoje.A na rynku zejście spoko ceny M-22-23gr

L-24-25.Jak ktoś ma świerzy towar to nie musi szukać klientów na forum.Chyba że to jest jakiś handlarz i nieudana próba zbicia ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jaja klasy M, duża m-ka waga wytłoczki od kg 1,78 do kg 1,90 ilości paletowe (jajko świeże)

cena 21 gr

 

tel. 790203676

Widzę że kolegę troszkę wkurzyła moja oferta ale cóż nie każdy jest pazerny (jako jest świeże a zejście mam dobre)

 

także zapraszam do współpracy dużych odbiorców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIDAĆ JAKIE MASZ DOBRE ZEJSCIE

PS. CO DO PAZERNOŚCI TO LICZYSZ KOSZTY ? , KAŻDY WIE JAK SIĘ ROBI NIESPODZIANKA TO PO 0,18 ALE TRZEBA SPRZEDAĆ , POWODZENIA BYLE BYŚ SPRZEDAŁ BO TO JUŻ 2 TYDZIEŃ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WIDAĆ JAKIE MASZ DOBRE ZEJSCIE

PS. CO DO PAZERNOŚCI TO LICZYSZ KOSZTY ? , KAŻDY WIE JAK SIĘ ROBI NIESPODZIANKA TO PO 0,18 ALE TRZEBA SPRZEDAĆ , POWODZENIA BYLE BYŚ SPRZEDAŁ BO TO JUŻ 2 TYDZIEŃ

Kilka dni temu, razem z przedstawicielem pewnej mieszalni pasz, przy pomocy odpowiedniego programiku opartego na Excelu, liczyliśmy koszty paszy i koszty odchowu w cenie jajka.

Sama pasza plus odchów to minimum 21 gr. !!!

I jest to jak najbardziej zbieżne z tym, co liczyłem tu na forum już kilka razy. Podkreślam, że jest to koszt samej paszy i odchowu. Nie ma w tym ŻADNYCH innych kosztów (zus, weterynaria, szczepienia, paliwa, wytłacznki, opakowania, pracownicy, amortyzacja itp, itd .....).

Żeby produkcja była opłacalna (nie przynosiła strat), to średnia cena jajka powinna być na poziomie 0.25 zł !!!!

Tak, tak- ja wiem. Jajczarkowi wychodzą koszty na poziomie 15 gr. Może kiedyś podzieli się z nami tu na forum dokładnymi wyliczeniami. Póki co takowych nie przedstawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu, razem z przedstawicielem pewnej mieszalni pasz, przy pomocy odpowiedniego programiku opartego na Excelu, liczyliśmy koszty paszy i koszty odchowu w cenie jajka.

Sama pasza plus odchów to minimum 21 gr. !!!

I jest to jak najbardziej zbieżne z tym, co liczyłem tu na forum już kilka razy. Podkreślam, że jest to koszt samej paszy i odchowu. Nie ma w tym ŻADNYCH innych kosztów (zus, weterynaria, szczepienia, paliwa, wytłacznki, opakowania, pracownicy, amortyzacja itp, itd .....).

Żeby produkcja była opłacalna (nie przynosiła strat), to średnia cena jajka powinna być na poziomie 0.25 zł !!!!

Tak, tak- ja wiem. Jajczarkowi wychodzą koszty na poziomie 15 gr. Może kiedyś podzieli się z nami tu na forum dokładnymi wyliczeniami. Póki co takowych nie przedstawił.

Jeśli można wiedzieć to po ile teraz pasza?

L- 0.27

m-0.23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno , o ile dobrze pamiętam to jak L ka kosztowała 0.36gr to u Ciebie koszt produkcji był 0,35 gr i jak to jest się zastanawiam

Wtedy tona paszy kosztowała 1200 zł. Policz sobie.

A jakie Ty masz koszty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...