Skocz do zawartości
troopek

Pomoc w wyborze programu do rezerwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam pytanie. Czy ktoś z Was prowadzi mały pensjonat ? Szukam jakiegoś programu do zarządzania swoimi rezerwacjami. Często nie ma mnie w domu,a do tej pory piszę w zeszycie. Fajnie jakby to dało się w telefonie zainstalować. W końcu mój smartfon służyłby do czegoś więcej niż odbieranie poczty .

 

TAK wiem o istnieniu google, ale szukam czegoś sprawdzonego a nie wyników wyszukiwania.

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się ostatnio mnoży na pęczki. Firmy się prześcigują w tych programach, człowiek nie wie co ma wybrać tyle tych funkcji nawciskają w programach. Czasem ktoś przyjeżdża i coś pokaże to wtedy jakoś jest jaśniej, bo ja przez telefon i to i tak nie wiadomo o co chodzi się zapomina. U mnie był taki jeden pan i mi pokazał jeden program. Nawet nie wiedziałem, że można takie rzeczy zapisywać w telefonie. Wgrał mi program bedbooking na telefon i powoli się uczę i nawet takie fajne to. Jest za darmo i można z internetu pobrać sobie na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem tego programu. Najpierw na jego stronkę trafiłem (jakby kogoś interesowało to bedbooking ) , tam jakiś filmiki mieli. Program działa tylko na telefonach. To się na początku zdziwiłem że mi nie chce pobrać, ale jakoś dałem radę.

 

Zainstalowałem u siebie na komórce i daje radę. Ma tylko kilka opcji, ale dla mnie wystarczy. Nie prowadzę jakiegoś hotelu , tylko mam kilka pokoi na najem w górach, więc jest git.

 

Dzięki za pomoc:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym darmowym grafikiem rezerwacyjnym (nie systemem rezerwacyjnym) jest Kalendarz google.

Ponadto taki grafik udostępnia np.meteor24pl. Tutaj zamieszcza się wpis odpłatnie ,natomiast grafik jest wliczony w pakiet.

Warto zainstalować grafik u siebie na stronie, gdyż to ogromne ułatwienie dla turysty. Nie traci on czasu i kosztów na obdzwanianie licznych kwater w poszukiwaniu noclegu w konkretnym terminie, a kwaterodawca nie traci czasu na odbieranie telefonów.

Wiele też serwisów turystycznych oferuje wraz z zamieszczeniem ogłoszenia dostęp do rezerwacji online np. eholiday, booking.com , gdzie oprócz wglądu w dostępność konkretnych terminów jest od razu możliwość rezerwacji z poziomu strony. Oczywiście są też samodzielne programy do takich rezerwacji w różnych wersjach płatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...