Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedzi: 21800

Wyświetleń: 2656592

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 16:47 Nie 6 Lis 2011

Temat: Ceny jaj spożywczych

przestańcie reagować na mnie bo mam prostackie wpisy

 

Ps.

Ręka na pulsie .

 

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek

 

Odpowiedzi: 21802

Wyświetleń: 2656879 Forum: Drobiarstwo Wysłany: 12:58 Sro 31 Paź 2012 Temat: Re: prop.

 

Panowie i Panie chodowcy A może zaczniemy się wymieniać kodami do głównych atramentów do drukarek DOMINO... Można przy tym sporo zaoszczędzić a w dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne.

 

DO TEGO MĄCZKĘ SYPIE , WYTŁACZANKA UŻYWANA , POMIOT SAM ,JAJA ZBIERAM Z RAMPY SAM SPRZEDAJE I NIE DOKŁADAM I NA NOWY KURNIK JESZCZE JEST .

Jajczarek Hodowcy tak się pisze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam M mieszaną z L cena 24 gr

ilości paletowe

tel. 790203676

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CENY NA MARKETY HURT M10szt2.75-2,85 L10SZT.-3,10-3,30 dystrybucja bezpośrednia ma wyższe ceny sprzedaży jaj pakowanych , duże kurniki handlujące z marketami ceny nie wiele podniosły, kurniki które handlują z zakładami pakowania jaj znacząco podniosły ceny M-0,25gr. L-0,28gr są drożsi, narazie te ceny nie chcą przejść, należy spodziewać się obniżki cen jajko na kurnikach odkłada się,ruch zmalał , a przemysł płaci za kilogram 3,50gr-3,75gr za kilogram. Eksport jaj na stałym poziomie,dużo wejdzie młodej kury październik ,listopad na dzień dzisiejszy produkcja polski to 16 500 000 ml szt jaj dziennie idzie na 21 000 000 ml.szt.jaj dziennie 2014/2015 r. produkcja jaj będzie większa i tańsza pasza powinna kosztować 780 ZL. za tonę przy cenie pszenicy 450-580zl za tonę soja za tonę 1000 zł i w dól (5%) ,paliwo ON- PONIŻEJ 5zl. netto,olej opalowy3.20 gr. brutto,takie są prognozy ,na tych stronach ludzie piszą dziwne rzeczy,są zakłamani i nie rzeczywiści,podobnie jak na ukr. jest deflacja 0,25% GUS W POLSCE JEST UŁOMNA INSTYTUCJA GRAJĄCA NA OPINIE PUBLICZNA ABY NIE WYWOŁYWAĆ PANIKI NA RYNKACH nie dajcie się zwodzić ,polskie drobiarstwo nie jest dotowane tylko duże firmy i producenci MAJA DOTACJE, KURNIKI DO 300TYS NIE SA DOTOWANE ,znam kilka zakładów pakowania które dostały dotacje na reszta musi radzić sobie sama,nie macie znaczącego lobby,jesteście skazani sami sobie.cdn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiążę współpracę z producentem 3-pl. Ilości od kilku do 28 pal/tydz.

Na teraz zależy mi na sortach 2A, 1B , oraz pakowanych dziesiątkach M , L . Rozliczanie - gotówką - towar tylko najwyższej jakości. Kontakt proszę na maila: mysleniewcenie@gmail.com

 

P.s. Jeśli jesteś producentem zielononóżki - proszę wyślij mi też kontakt do Siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Pan Adam szuka towaru zmienil nick ale widze ze nikt nie jest w stanie sprostac jego wymaganiom

Koledzy sortownie na najwyzszy polysk i jaja po 0,20 za L gonic moze dacie rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zmieniam na ... nie wiem jaki bo tyle ich mam na koncie i wieczorami nie wiem co robic smiech na sali ferma idz spac i zadowolic meza wkoncu dzis dzien chopaka czy tam mężczyzny

sory ale czasem jak czytam twoje wypowiedzi to .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol. Magik p Adama pół Polski zna wymogi z kosmosu .

ale pozostali nie znaja on tylko potrafi ladnie gadac na poczatku hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !!

dla ciebie kolezanko z okazji dnia chlopaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !!

 

pudło id.iotko ha ha

a tu sa twoje bajki pasozycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny bez zmian

 

XXL - 0,39 / 0,40

XL - 0,32 / 0,33

L - 0,28 / 0,30

M - 0,24 / 0,25

S - 0.20 / 0,21

przetwórstwo 3,7 / 3,9 zł 1kg

 

NETTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny stabilne .

XXL - 0,35 / 0,38

XL - 0,32 / 0,33

L - 0,30 / 0,32

M - 0,25 / 0,26

S - 0.19 / 0,21

przetwórstwo 3,8 / 3,9 zł 1kg

 

NETTO

 

w takich cenach to ja na sklepy sprzedaję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanieje...... za m wołali nawet 0,28 a dziś bez problemu 0,24 a L-0,28 chcą i drożej ale tam nie kupuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...