Skocz do zawartości
Felipe

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

ale teraz beda wybory jeszcze macie szanse zgłosić Wasze kandydatury na wójtów burmistrzów i prezydentów

 

Tak patrze w moim województwie na 1200 radnych gminych jest 2400 chętnych

dieta to od 150 do 1000 podstawowa

 

Nadziwić sie nie moge ze Ci radni glosują za pensja dla swojego wójta burmistrza czy prezydenta w kwocie okolo 10 tys mies a sami sobie nie podnoszą ale polska to dziki kraj

 

Ale jest inna prawidłowość tam gdzie jest 150 na 15 radnych chętnych 17

tam gdzie jest 1000 na 21 190 chętnych

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep z czapkami niezła myśl Choć ja slyszałem, że teraz najmodniejszy jest outsourcing i to dosłownie wszelkich usług. Firmy wolą zlecić coś zewnętrznej firmie niż męczyć się z poszukiwaniem i zatrudnieniem pracowników, można to wykorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem funkcja radnego bardzo wyczerpuje a za 150 to pewnie i dobija

ale woj to chyba ze jakaś ofiara losu jak w pierwszej kadencji domu nie wybuduje ale najczęściej to tez ostania kadencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a moze tak pyry zasadzić to sie opłaca

 

 

gosc kasiory dosyć zarobi , W końcu jak mówił nie dawny wicemister rolnictwa koniunktura dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję zainwestować i założyć firmę zajmującą się dezynsekcją, mam nadzieję że ten biznes mi się opłaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega namawia mnie na założenie firmy świadczącej usługi budowlane, zastanawiam się nad tym, ale myślę że wejdę w to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem założyć firmę, ale dostałem pracę jako deweloper sprzedając nieruchomości w gdańsku i powiem wam że uwielbiam tą moją pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj we wrocławiu to jedna wielka budowa młyn Sułkowice cukrownie klecina i wrocław browar Piast fabryka makaronu Malma .Chłopie a pole sprzedaż czy jak ?

Ja tam zimniaki zasadzę po 2 zł za woreczek jak sprzedam z 1 ha plon 150ton to kupie BMW 7 i dres z białym paskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palnik turystyczny to produkt , który chciałbym wypromować w internecie. W jaki sposób dotrzeć do klientów? jakie macie sposoby, techniki aby zwiększyć sprzedaż waszych produktów w biznesie elektronicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Palnik turystyczny to produkt , który chciałbym wypromować w internecie. W jaki sposób dotrzeć do klientów? jakie macie sposoby, techniki aby zwiększyć sprzedaż waszych produktów w biznesie elektronicznym?

to musisz szukać ludzi co kupują zapalniczki na benzynę każdy ma właśnie taki parnik do ziemniaków

 

a co kupisz jak juz interes Ci wypali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak torcie poważniej ale jak tu poważnie pisać

 

Kiedyś jeden gosc dał swoja farme zieciowi ale sam zapatrzył sie na sąsiada władymirca i takiego samego sobie na rente albo emeryture rolnicza se kupil

Ciagnik w wersi cabrio a ze gosc jako stary rolnik lubił podrózwać traktorem to czesto po wiosce jezdził cabioletem potem przyczepke dokupił i zwoził wszystko szkło z okolicy .Jak ktos miał juz 10 15 kg to on sam do domu przyjechal zabrał i do swojego zwoził

 

Tak z 2 albo 3 lata co roku sprzedawał do huty szkła bo odemnie z 10km jest huta . podobno za roczna kupe szkła miał cos kolo 3500 zł To juz przedsiebiorca sie okazało gmnia mu kontrole zrobiła i kazała załozyć dzialanosc gość spasował a szkło poszło w rowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z kolegami gawędzimy o poplonach i wspaniała roślina sie pokazała

 

perz własciwy zapobiega erozji wodnej iwietrznej

duzo wody i składnikow z gleby na wierzch wyciąga bo korzenie do 15m przy dawce N 1000kg czystego składnika

 

zielna masa po 120zł kolega do biogazowni kupuje to jest dobry interes

raz sie zielona mase sprzeda 2 nasiona bo ludzie beda to kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same kąski na złoty interes podaje a tu zero zainteresowania

 

Jaja strusie to dopiero interes całe mozna kupic za 30 zł szt sie robi 2 otwory wiertarka kompresorem sie wydmu(słowo zostało usunięte)e zawartość i sie smarzy 2,5 kg nawet

 

duza patelnie tez trzeba kupic w

 

wydmuszka 25 zł szt

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Działalność MOL i ekologiczna żywność, swojskie wędliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to zioło to zdrowa zywnosc ?

 

Tak nawiasem kiedys na AR w Wrocławiu ktoś zakapował ze oprawiają konopie

 

Policji w 3 ..... i mieli likwidować plantacje bo rośliny pow 2,5 m a włokniste takie wysokie nie dorastaja

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jakś czas temu postanowiłem założyć sklep internetowy poza stacjonarnym i sprzedajemy listwy przypodłogowe. Mamy naprawdę spory wybór różnego koloru i rozmiarów także zapraszam gdyby ktoś przy okazji potrzebował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie masz i po ile

 

ja kiedys na slasku u takie kupowałem bylem po akumulatorki mam takie producenta co jako jedyny uznaje reklamacje co prawda na 10 chyba 1 ale tez jedne ma 6 lat i jeszcze działa a tak srednio to 2 do 3 lat wytrzymuja a 2 maja gwarancji

 

 

Ale pomysł na biznes to kolo jest elektornia Opole ile oni ciekawych rzeczy zrobili

to cho cho ale maja duzo ciepłej wody i puki co ogrzewaja z kilka ha stawek co nigdy nie zamarza

do Opola maja 11km i chcieli wiele razy budować ruruciag do puszczenia wody ale

spólka co ogrzewa nie ma zamiaru rynku odpuscic i tak woda jest do ogrzewania stawku

 

ale to tak nic

 

Ta Biogazowania kolo mnie to kulczyka i kulczyk nie miał w planie robic pradu tylko gaz

 

bo gaz sie spala w silniku spalinowym i dopiero agregat prądotwórczy robi prad

gazu samego sie nie sprzedaje bo mało metanu ma i dużo dwutlenku węgla

i kalorycznosc od połowy do 70% normalnego

ale on chciał to pobudować obok Drożdżowni smiedzi tam jak cygance spod pachy wiec co biologizowania miałaby pogorszyć świeże powietrze?

Ale Burmistrz wie lepiej

jego założenia były takie zabiera ścieki z drożdżowni i dodaje wszystko co sie zepsuło z jedzenia z całej polski a sprzedaje równowartosc 4MW gazu do produkcji w Drozdzowni .Tak taka bio gazownia ma 2 MW bo 2MW idzie na staty ciepła a w polsce tylko kilka ogrzewa domy ludzia reszta idzie jak w samochodzi czy cięgniku w chłodnice i na ogrzanie powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Wodke jak by robić np z tych jabłek z robakami albo z pyrów

w Polsce ludzie pili pija i pić bede ostanio widziałem jak nie dawnemu premierowi chłop z PSL dał alkohol nie miał znakow akcyzy a miał kolo 70 pradu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakiś czas temu założyłem firmę transportową, teraz dodatkowo pomagam reklamować inne firmy w sieci, póki co to wystarcza, także polecam każdemu trochę zaryzykować a przy okazji, dla mieszkańców Lublina i okolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy od asortymentu, cen, reklamy i wypozycjonowania.

 

Zdecydowanie masz rację. Sklep internetowy jest o tyle korzystniejszym rozwiązaniem, że masz mniejsze koszty. Natomiast należy zainwestować w reklamę sklepu, aby przyciągnąć klientów. Konkurencja w Internecie jest dużo wyższa, dlatego należy pozyskać w jakiś sposób lojalnych klientów i reklamować się za pomocą marketingu szeptanego. Oczywiście asortyment musi być ciekawy i w korzystnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam zainwestować w firmę, która robi konfekcjonowanie towaru mam nadzieję że ta decyzje okaże się dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biznes jak biznes ,

Moim zdaniem nie ważne co chcemy sprzedawać ważny jest pomysł na promocję naszego biznesu i odpowiednie dotarcie do klientów.

Przykładowo wezniemy największy sklep turystyczny który zajmuję się sprzedażą kurtek zimowych posiadają oni znakomitą promocję nie tylko w sieci ale i poza nią. Moim zdaniem rozpoczęcie biznesu zaczyna się od określenie grupy docelowej. Badanie rynku a nie od pomysłu i wyboru co będziemy sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega widział nasiona perzu własciwego po 49 zł ale licha siła kiełokowania to jest biznes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dystrybucja markowych ślimaków do styropianu i innych profesjonalnych złączek, kołków, uchwytów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...