Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuje pleśniaków tak jak nie zadaje się ze starymi pleśniakami takimi jak jajczarek .

 

Ale ty jesteś aroganckim chamem. Bardzo proszę - nie zanieczyszczaj swoimi postami publicznego środowiska,

Tomografia komputerowa mózgu wskazana - wręcz pilna

Chłopaki, przestańcie !

Skupcie się na temacie.

Panowie handlarze czytają te posty i wykorzystują je przeciwko nam. Taka wojna na forum do niczego nie prowadzi. Wczoraj jeden odbiorca próbował mi wmówić, że JA kupuję paszę po 780 zł bo tak na forum przeczytał !!!

Może zacytuję to co powiedział powiedział na końcu. A brzmiało to mniej więcej tak : "jesteście pijawkami, które nie dają normalnym ludziom zarobić". Trochę podkoloryzowałem ale sens jest zachowany.

Kłóćcie się dalej o to , kto ma większą fermę i kto ma niższe koszty produkcji ale nie dziwcie się później, że nasze zyski znikają w kieszeniach handlarzy.

Mam wrażenie, że wielu to forum czyta, ale niewielu się tu udziela. Merytorycznie więc proszę...

 

 

Nie bądź śmieszny Yoyo !! żaden producent ,handlarz ,pośrednik ,sklep nie ma wpływu na cenę .Na moje to ty możesz pasze za darmo dostawać ,a i tak będziesz sprzedawał za tyle ile rynek jest wstanie zapłacić bo to on ustala cenę ,a a nie wpisy 5 osób na tym forum na szczęście .

Sklepy ,piekarnie biorą jak szalone ????? To tez szkoda komentować ..

Idzie export ,handlarze chcą się załadować no i ci co maja umowy zbierają już dla sieci bo w końcu czas zacząć promocje, a zamówienia trzeba zrealizować .

I NAPISZE CI OSTATNI RAZ :

Pośrednik który sprzedaje 10-15 palet w tygodniu nie ma żadnego interesu w tym żeby jajko było tanie ,a producent dokładał .

Niska cena interesuje tylko tych co handlują w dużym hurcie bo przy niskiej cenie są wstanie zaoferować lepsze ceny niż fermy (takie cuda )

CENA w granicach 0,28-0,32 za "L" czy " 1A" mi prywatnie bardzo odpowiada aby tylko była stabilizacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje pleśniaków tak jak nie zadaje się ze starymi pleśniakami takimi jak jajczarek .

 

Ale ty jesteś aroganckim chamem. Bardzo proszę - nie zanieczyszczaj swoimi postami publicznego środowiska,

Tomografia komputerowa mózgu wskazana - wręcz pilna

Chłopaki, przestańcie !

Skupcie się na temacie.

Panowie handlarze czytają te posty i wykorzystują je przeciwko nam. Taka wojna na forum do niczego nie prowadzi. Wczoraj jeden odbiorca próbował mi wmówić, że JA kupuję paszę po 780 zł bo tak na forum przeczytał !!!

Może zacytuję to co powiedział powiedział na końcu. A brzmiało to mniej więcej tak : "jesteście pijawkami, które nie dają normalnym ludziom zarobić". Trochę podkoloryzowałem ale sens jest zachowany.

Kłóćcie się dalej o to , kto ma większą fermę i kto ma niższe koszty produkcji ale nie dziwcie się później, że nasze zyski znikają w kieszeniach handlarzy.

Mam wrażenie, że wielu to forum czyta, ale niewielu się tu udziela. Merytorycznie więc proszę...

 

 

Nie bądź śmieszny Yoyo !! żaden producent ,handlarz ,pośrednik ,sklep nie ma wpływu na cenę .Na moje to ty możesz pasze za darmo dostawać ,a i tak będziesz sprzedawał za tyle ile rynek jest wstanie zapłacić bo to on ustala cenę ,a a nie wpisy 5 osób na tym forum na szczęście .

Sklepy ,piekarnie biorą jak szalone ????? To tez szkoda komentować ..

Idzie export ,handlarze chcą się załadować no i ci co maja umowy zbierają już dla sieci bo w końcu czas zacząć promocje, a zamówienia trzeba zrealizować .

I NAPISZE CI OSTATNI RAZ :

Pośrednik który sprzedaje 10-15 palet w tygodniu nie ma żadnego interesu w tym żeby jajko było tanie ,a producent dokładał .

Niska cena interesuje tylko tych co handlują w dużym hurcie bo przy niskiej cenie są wstanie zaoferować lepsze ceny niż fermy (takie cuda )

CENA w granicach 0,28-0,32 za "L" czy " 1A" mi prywatnie bardzo odpowiada aby tylko była stabilizacja .

Ależ pełna zgoda Panie Promix. Nic dodać, nic ująć.

Żaden producent i żaden pośrednik nie ma wpływu na cenę w skali całego kraju (ten co prawdopodobnie taki wpływ miał upadł 2 lata temu). Szkoda tylko tłumaczyć się w realu z tych bzdur, które tutaj niektórzy wypisują.

Generalnie prawie pełna zgada z tym, co napisałeś. Szacun. Muszę jednak nie zgodzić się z Tobą, jeśli chodzi o detal. Nie wiem gdzie i jak handlujesz, ale ja na ostatnio w ogóle nie narzekam. Oby tak dalej.

 

P.S.

Wpis Promixa to dowód na to, że wielu czyta to forum, a niewielu się tu udziela (dobrze, że Promix robi to chociaż od czasu do czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tyd. u mnie cena jaj bez zmian, cała produkcja już rozdysponowana.

 

L - 0,30

M - 0,28

S - 0,23

przemysł 4,5 kg

cena netto

Ps.

- prośba do hodowców by sie opamiętali i nie szaleli, jak można zauważyć ta cena jest dla wszyskich OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczar to rybka zwana lin - a Jajczarek to Lin+ek= ?? 😀😀😀

Hehe ...

Czyżby to była prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczar to rybka zwana lin - a Jajczarek to Lin+ek= ?? 😀😀😀

Hehe ...

Czyżby to była prawda ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sprzedaje tak jak większość ferm , bo jak spadnie to nikt mi nie zapłaci grosza więcej ...

L-0,32

M-0,28

a jeśli będzie takie ssanie to cena będzie rosła bo rynek dyktuje ceny a nie wpisy na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już pisałem, nie jest źle i mogłoby tak zostać na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a kol. Biedronko to netto czy brutto bo jak brutto to calkiem normalnie Ci powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja chowu klatkowego z dostawą. Ceny na dzień dzisiejszy:

1B - 0,27

1A - 0,28

2A - 0,25

2B - 0,20

 

Ceny netto

Ilości to ok. 18 do 28 palet tygodniowo. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię jaja chowu klatkowego z dostawą. Ceny na dzień dzisiejszy:

1B - 0,27

1A - 0,28

2A - 0,25

2B - 0,20

 

Ceny netto

Ilości to ok. 18 do 28 palet tygodniowo. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.

Dziękuję

 

 

O kurde, ale ceny proponujesz, chyba swoich stałych odstawię i lecę do Ciebie….

 

Ceny na dziś

 

1A - 32 gr

1B - 29gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie cena jaj bez zmian, duzy hurt (dostawa 28/30 palet)

 

L - 0,30

M - 0,28

S - 0,23

przemysł 4,5 kg

cena netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię jaja chowu klatkowego z dostawą. Ceny na dzień dzisiejszy:

1B - 0,27

1A - 0,28

2A - 0,25

2B - 0,20

 

Ceny netto

Ilości to ok. 18 do 28 palet tygodniowo. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.

Dziękuję

 

 

Proponuje zimny okład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M-0,25 L-28 XL-0,32 TO LOGICZNE CENY na kurnikach mam zapas L-10 do hurtu 3,50 to wszystko co chcą zapłacić ceny netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...