Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To wszystko zalezy na kogo sie trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceerfour 30 szt. jaj 6 zł. kl. m od jutra promocja

Człowieku, a co Ty nam z jakimiś promocjami tutaj wyjeżdżasz ????

Był okres, że ja produkując dokładałem do jajka 6-8 groszy. Być może teraz jakiś handlarz doszedł do wniosku, że na święta trzeba zrobić promocję i też (żeby utrzymać klienta) dołoży do kupionego towaru kilka groszy. A może miał podpisaną już dawno temu jakąś umowę ? Albo może producent doszedł do wniosku, że zamiast handlarzom sprzedawać woli niższą ceną nowe punkty zdobyć ?

 

Kup po 27 gr "M", wstaw na sklep po 0.23, sklep dołoży grosik i będzie 30 szt za 7.2 zł. Ja mogłem dokładać, to i Ty możesz.

 

ten znów swoje

może zacznij książki pisać to więcej zarobisz niż na jajach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale biedronka jest wkurwi... że tak wypisuje na tym forum a to przez to że musi przepłacać za towar żeby dostać...

w rzeczywistości przepłaca a tutaj kozakuje że najtaniej kupuje.....GDZIE ROZUM GDZIE POJĘCIE ????????

jak cena spadnie po nowym roku i taka będzie cena co piszesz to przyznam ci racje a na razie idź gdzieś do galerii na zakupy żebyś sie trochę odprężył i przestał myśleć o tych jajach bo źle to znosisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zakupy robię po nowym roku.cena w dol .
Skąd wiesz, że cena w dół, skoro już nie robisz zakupów ??

Ceny stabilne z tendencją zwyżkową. Magazyny puste, a coś trzeba przecież ludziom na święta sprzedać. Stąd te telefony za jajkiem.....

Oj będzie się działo przez te najbliższe kilka dni. A kilku (i to całkiem sporych) skoczków może zostać bez towaru na święta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam ze w ciągu 12 miesięcy zniknie ok 50 % pośredników i ok 20% ferm z rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sie zaczyna handel a wy juz do nowego roku zakupy zrobione tel za tel kiedy po jajo mozna przyjechac a tu takie piszecie glupoty 10 dni wozeniia jaj zostalo najlepszych w roku a miedzy swuetami tez juz pytaja czy cos dostana jaj wiec wy chyba na bazarku sprzedajecie niestety bo tym jajka na opakowaniu braknie terminu przydatnosci po nowym roku hehe ceny stabilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, zapowiada się całkiem nieźle. U nas zaczęło się jakieś 3 tygodnie wcześniej a teraz to już tragedia. Jaj mi brak i muszę się wspomagać u innych. Ceny dobre i takie wg mnie utrzymają się do końca 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny

PostWysłany: Nie Gru 14 21:47 GMT 2014 Temat postu:

posrajcie się z podniecenia pala,nty bez jaj Shocked Laughing

ja mam jaj ful i chętnie wam sprzedam 1a po 0,32 , a do stycznia 2015 nie kupuję Shocked Laughing

 

 

nie dość że sprzedajesz 2 palety jaj tygodniowo to jeszcze się zablokowałeś.....

przykre to......

szczerze współczuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posrajcie się z podniecenia pala,nty bez jaj

ja mam jaj ful i chętnie wam sprzedam 1a po 0,32 , a do stycznia 2015 nie kupuję

Cześć pala.ncie. My wszyscy wiem, że Tobie słabo towar schodzi i bardzo Ci współczujemy.

Nie martw się. Przyjdzie wiosna i może u Ciebie na targu się coś ruszy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze i licze i sie chyba nie wysprzedam do 20.12 .biedronka,Lidl,cerfur sprzedaia jaja do wybiekow tam najtaniej,inne chowy stoją drogo ,handlowcy mówią ze dokładają ,co robić? mala korekta ceny jest nie nieunikniona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Licze i licze i sie chyba nie wysprzedam do 20.12 .biedronka,Lidl,cerfur sprzedaia jaja do wybiekow tam najtaniej,inne chowy stoją drogo ,handlowcy mówią ze dokładają ,co robić? mala korekta ceny jest nie nieunikniona .

Przepraszam, a co to za płacze ??

Kilka dni do świąt, jaja brak, telefony się urywają, cukiernie i piekarnie biorą 2x więcej towaru, sklepy dzwonią bo półki puste a Ty mówisz coś o korekcie ??? Przed świętami ?????????

No chyba, że korekta w górę ....

Po świętach wiadomo- jak co roku od 30-tu lat. Kilka dni wolnego od handlu. Ci, co jadą młodymi stadami z pełną obsadą pewnie trochę spuszczą z ceny (żeby opróżnić magazyny). Ale chyba jest niewielu takich (po za Jajczarkiem, rzecz jasna). Święta i sylwester to świetna okazja na przepierzenie stad. Przed świętami wielkanocnymi będzie brakowało małego jaja !

 

P.S.

To kto się ze mną zakładał, że na dwa tygodnie przed świętami cena poleci w dół ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dyskoncie biedronka L-o,33gr brutto 3.30 10 szt. real m-0.28gr.opk.30szt. ruch słabnie miej zamówień nastopilo wyczekiwanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to już 16 grudnia są oferty sprzedaży..... no no no
I jeszcze powiedz że te oferty Żuromina i Bieżunia oszuście .A prawda jest taka że tiry stoją puste nie mają co ładować,skąd się tacy kłamcy biorą naprawdę nie wiem wstydź się biedrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to JANEX na forum wystawił towar do sprzedaży a nie ja mówię że mi oferują...... czytaj ze zrozumieniem nieuku żeby gorzej nie napisać ..... u mnie auta poładowane bez problemu towar dla swoich jest i każdy zadowolony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...