Skocz do zawartości
szu

medycyna ludowa vel Tomass12345

Rekomendowane odpowiedzi

Skończ człowieku (wyraz został usunięty) głupoty i zażyj lepiej te swoje tic taki które Ci pan doktor na główkę zapisał ((słowo zostało usunięte) takie bzdury że nawet byśmy Tobie w nie uwierzyli jakbyśmy nie mieli własnych gospodarstw i kilkuletniego baaaa kilkudziesięcioletniego doświadczenia praktycznego)

PS: Nie jestem nerwowy... ja tylko w sposób żwawy i asertywny reaguję na pieprzenie głupot!

 

Te Tik taki co bierzesz bier podwójna dawkę i do odbytowe

 

Nikt Ciebie nie uważam za nerwowego ja uważam ze spokojny jesteś

 

a to co piszesz na Naszym forum po tygodniu czy 2 jest na całym świecie na wszystkich uczelniach medycznych rozpatrywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś kreatywny DEBIL- to jest właściwe określenie w stosunku do Twojej pokręconej jak paragraf psychiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem DEBIL- to jest właściwe określenie w stosunku do pokręconej jak paragraf psychiki.

 

 

no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem DEBIL- to jest właściwe określenie w stosunku do pokręconej jak paragraf psychiki.

 

 

no comment

 

 

 

mamy fantastycznego forumowicza dobrze ze nie pije alkoholu bo zostałby alkoholikiem

a tak wypije puszczeke fany i jest fantastyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty (słowo zostało usunięte) na mnie nagadałeś ? Jak nie wiesz o co chodzi to się nie (słowo zostao usunięte) w nieswoje sprawy. Wiedziałem, że taki jesteś. Przychodzę do św. Mikołaja a on mi mówi że ktoś mnie podkablował że byłem niegrzeczny . Nowe wiaderko i łopatka poszły się (słowo zostało usunięte). Jedno tylko mnie cieszy że ty też gówno dostaniesz, bo też cię (słowo zostało usunięte) , a tak to mogliśmy się wymieniać zabawkami .. hahah , wysyłaj dale i rób ludzi w konia Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać piguły od psychiatry przestały już na ciebie działać lub trafiłeś na jakieś trefne.... może przeterminowane?

PS: Konfidentem nie jestem, i zapewniam cię że Twój wyimaginowany kolega św. Mikołaj poczęstuje cię na święta wielkim żylastym Qtasem prosto w ten Twój niewyparzony dziób (a może to będzie Twój tata przebrany za Mikołaja? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróbki leków to problem

 

jedz do czech wypal zioło w celach leczniczych i wróć zapisz sie do badania w celach naukowych 10 tys ludzi w polce szukają moze sie nadasz

 

ps byle Ci trawy nie sprzedali w Czechach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantastyczny kolego teraz jest propaganda tabletki dzień po to na kaca czy na co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...