Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podałem stronę prezesa głównego urzędu miar sa wszystkie urzadrzenia poglegajace legalizacji .Moze Ty na europejskie przepisy sie powołujesz i legalizuje u Ciebie kowal te urządzenia do badania białka

z tego co wiem to główny urząd nie wzoruje urządzeń ale mogę sie mylić

 

Ale daj namiary na lekarza to wiele wyjaśni

cena 595 to kolo 140euro

 

cena opłacalna w uni europejskiej to 103euro

 

koniunktora jest w rolnictwie dobra , zbiory sa fantastyczne być moze rekordowe w ostatnich 50 latach Nie pamiętam by w Polsce bylo ponad 31,6mln ton zbóż

to o Co Ci chodzi masz zarobek kolo 40euro na tonie tylko po 5 jak dla jęczmienia jarego masz 200 euro z ha

 

ale niech sie inni forumowicze wypowiedzą czy widzieli świadectwo legalizacji np wilgotnościomierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić biuletyn informacji publicznej Głównego urzędu miar Tam "mądro-głupi" pajacu doczytasz się, że dla takich urządzeń wykonuje się wzorcowanie i ekspertyzę dla danego urządzenia pomiarowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nie robią legalizacji a przerzucili sie na wzorowanie ?

 

i co znałeś jakie przyrządy podlegają prawnej kontroli metrologicznej

 

cos na gluten albo białko ?

 

a co z cena nie pasuje Ci nie jesteś sie wstanie zniescic w 100euro zapewniam Ciebie ze jest wielu takich ze sie mieści

 

o medycynie coś napisz bo tez herezje waliłeś jak byś miał rozwolnienie

a czy ja nie prosiłem by ktoś poza Toba fantastyczny kolego sie wypowiedział

czy widział przyrząd do badania białka z legalizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda bo chcialem poderwać jakiegoś iwana albo jaką dziewoczke albo parke

 

bo wiecie zeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek

 

He he fajne masz zainteresowania, a Twój tatko nie będzie zazdrosny że kto inny wyłomota doopsko jego synalka i że synalek będzie się bawił cudzym "wahaczem"

Co do meritum sprawy z poprzedniego postu to wykaż mi w którym zdaniu mówiłem o legalizacji urządzenia ? Wpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.

PS: Czytając Twoje posty coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że w Twoim przypadku eugenika ma sens [czesc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantastyczny kolego juz wiemy jakie masz przekaonia ze jestes homofoem ze słuchasz tylko zespołu debił i piszesz fante

 

ale ja zadałem pytanie czy ktoś poza Toba i kolega co był na uczelni i sprawdzali ile roslinyny wytrzymaja azotu a mu sie wydalało ze to jest optymalne nawożenie

 

moze jest ktos kto widział legalizowany przyzad do

 

a Ty tomas12345 widział taki przyzda podaj gdzie

Rosjanie pomagają ukraca a Ty co gupa rzniesz na ukraine sprzedaj zarko pszenicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szu .... napisz to jeszcze raz ale po Polsku bo ni .uja nie mogę załapać co chciałeś tym bełkotem wyrazić

Nie wiem czy piszesz w trakcie bolcowanka z tatą czy też krótko po robieniu fellatio, ale to co piszesz, jest jakby to ująć kolokwialnie jakimś pyerdoleniem bez ładu i składu.

PS: A może zamiast 2 tabletek Trilafonu bierz 1 to może ci się poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szu .... napisz to jeszcze raz ale po Polsku bo ni .uja nie mogę załapać co chciałeś tym bełkotem wyrazić

Nie wiem czy piszesz w trakcie bolcowanka z tatą czy też krótko po robieniu fellatio, ale to co piszesz, jest jakby to ująć kolokwialnie jakimś pyerdoleniem bez ładu i składu.

PS: A może zamiast 2 tabletek Trilafonu bierz 1 to może ci się poprawi

Tomas12345 wiem ze bierzesz jak Ci lekarz przepisał

przyjacielu mam dla Ciebie 2 złe wiadomości

 

Ktoś nam rucha Twoja żonę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się o moją leady ona wie co dobre i nigdy by nie poszła w "tango" z takim ograniczonym mikro-fiutem jak Ty

Dobra kończymy tą dziecinadę... idziesz na to?

Niektórym forumowiczom już się "beka" od tych naszych "uprzejmości".

Tylko jedna zasada Ty nie odpowiadaj na moje posty a ja na Twoje i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synu nawet 2 fatalne wiadomości Ciebie nie zmartwiły to nic w nowym roku Ci sie złego nie stanie .

ale wykryj kto nam ja rucha

a Ty masz jakieś urządzenie do pomiaru nr białka zalegalizowane?

 

Tato poćwicz zjedz trochę kaszy i dopisz coś o poplonach jesteśmy na uprawie perzu zwyczajnego jako wspaniały sposób schematyzacji mikrobiologicznej wszystkich składników nawet do 15 m to jak byś konopie kiedyś zasiał jak zmalał składniki na 15 m w głąb profilu glebowego

sa tez juz forumowicze co wiosna zamiast siać żyto od razu poplon zasieją potem 2 raz taki perz i ziemie do kwiatów

 

Tu pojawia sie niuans tylko do 1m można zbierać w ciągu roku ziemi -zgłasza sie budowę stawów dla raków w starostwie i luz 1m x 10000m 2 ziemi tylko po 1zł za 80 l ziemie da 125000 tys z ha

w następnym roku znowu perz na poplon i 2 raz jako wsiewkę i znowu ziemia na sprzedaż do kwiatów

 

Piekny Tomas12345 jak to nie pisać jak coś ciekawego napiszesz to zawsze człowiekowi serce rośnie jakiego zdolnego ziomala nasza matka ziemia wykarmiła

 

happy news yers amigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty "człowieku" rozumiesz co się do ciebie mówi ? Nie prowokuj niepotrzebnych kłótni i nie odpowiadaj na moje posty. A jeśli już tak cię razi to co piszę to wyżyj się w inny sposób ale nie komentuj.

Co do mojej leady to zejdź "człowieku" z tego tematu, bo na tę chwilę nie jest mi wcale do śmiechu jak patrzy się na bliską osobę która jest w trakcie ciężkiej terapii nowotworowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda sie zdarzają szkoda ze KASZPIROWSKIEGO NIE PUSZCZAJA A W KONCU TO DR NAUK MEDYCZNYCH

 

herbatkę zielona wypij trochę deutz po polu pojeździsz to Ci przejdzie .

Wildze ze wiedzę masz to dopisz coś o poplonach

 

nawet największy absurd może kogoś naprowadzić na coś mądrego

 

Tomas12345 buzi dałbym Ci noworoczne ale mam katar musisz trochę zaczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci piaskownica u was nie zamarzła? Bo rozwaga i rozsądek to już dawno(zamarzł) wykluczona z waszego życia forumowego.

Ogólnie przepraszam za ten post(jestem trochę nie ten teges) ale ta dyskusja między "Orłami" jest wnerwiająca .Pomyślności(tej pozytywnej) z NOWYM ROKIEM dla Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł na biznes to inny temat tu o pszenicy

 

ale tak nawiasem w tym co moderator podał nie uwzględnia sie zbawiennej roli poplonów i wsiewek

 

trudno polemizować z faktami system korzeniowy 15 m to na 15 m tworzy sie próchnica cudów nie ma a jeszcze dopłata rolnosrodowiskowa i na uprawy ekologiczne

 

a do tego nie nerwowego kolegi przymróź jedno oko jak czytasz to forum i będzie git

 

ps

i wystraszyliście fantastycznego forumowicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pszenicy więc rozmawiajmy o pszenicy. Jakie mikroelementy w pszenicy na wiosne kiedy podane i jakie ilości . Czy wogóle ktoś z rolników próbował np jedną scieżke mikroelementy drugą bez i czy były różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat pszenicy więc rozmawiajmy o pszenicy. Jakie mikroelementy w pszenicy na wiosne kiedy podane i jakie ilości . Czy wogóle ktoś z rolników próbował np jedną scieżke mikroelementy drugą bez i czy były różnice.

kolego ja juz pisałem to teraz moze Ty coś dopiszesz

 

Zn jest wazny i nie doceniany

Mn plus Topsin działa cuda

 

pzdr ale co znowu rekord i cena bedzie 101 euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████

░░███████░░░░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒███

░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒███

░░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██

░░░░█▒▒▒▒▒█░░░██▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒███

░░░░░█▒▒▒█░░░█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒██

░░░█████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██

░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██

░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██

██▒▒▒███████████▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒██

█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████████▒▒▒▒▒▒▒██

██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██

░█▒▒▒███████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█

░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█

░░████████████░░░███████████

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

dupna uwaga ale nic dodać nic ujac

 

 

zanim cos ktoś zasieje zastanowić sie tylko po co ?

 

skoro nie ma rynku zbytu a rynek pszenicy jest przesycony to moze owies zasiać i płatki owsiane zarobić i kasiore z prow 2014 2020 na sprzedaż bezposrednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zanim cos ktoś zasieje zastanowić sie tylko po co ?

 

skoro nie ma rynku zbytu a rynek pszenicy jest przesycony to moze owies zasiać i płatki owsiane zarobić i kasiore z prow 2014 2020 na sprzedaż bezposrednia

 

 

muszem zadac to pytanje mojemu tacie dlaczego zrobil takiego pszygupa jak ja. Moja mama tesz siem zzastanawia czemu stary siem w niom zjechal a nie na pociong pszynajmniej bym świat a troszku pozwiedzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznego forumowicza coś nie ma

 

chyba petarda jajek mu nie urwała

 

do wysokich plonów warto podlewać rośliny ale to sa koszty w takiej pszenicy do 10 ton plonu mozna wylać do 1000ton wody na ha w bardzo gorący rok by utrzymać transpiracje na maksymalnym poziomie

 

wynik jest prosty do obliczenia 300l na 1kg plonu transpiracja to x 100wiec takie wielkości sie pojawiają

 

 

ale koniunktora jest dobra w rolnictwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat ostatnich artykułów na farmerze na temat nadprodukcji pszenicy i spadającej ceny na giełdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na temat ostatnich artykułów na farmerze na temat nadprodukcji pszenicy i spadającej ceny na giełdzie ?
potentat Tomass12345 upłynnił towar i cena pierdzulła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...